2 czerwca 2019, 23:12:53 - dwieladek
Drużyna Pawła Dawidowicza awansowała do Serie A

Hellas Verona, którego piłkarzem jest Paweł Dawidowicz, wygrał 3-0 (1-0) w rewanżowym meczu finałowym baraży o awans do włoskiej Serie A z Cittadellą i w przyszłym sezonie zagra w tamtejszej ekstraklasie. W pierwszym meczu zespół Polaka przegrał 0-2.

2 czerwca 2019, 21:15 - Werona (Stadio Marcantonio Bentegodi)
Hellas Verona FC 3-0 AS Cittadella 1973
Mattia Zaccagni 27, Samuel Di Carmine 69, Karim Laribi 83

żółte kartki: Luigi Vitale, Samuel Di Carmine, Matteo Bianchetti, Gianni Munari - Nicholas Siega, Luca Parodi, Federico Proia.
czerwone kartki: Luca Parodi (62. minuta, Cittadella, za drugą żółtą), Federico Proia (77. minuta, Cittadella, za drugą żółtą).

sędziował: Marco Piccinini (Forli).
widzów: 25 248.

Dawidowicz rozegrał całe spotkanie.

M. - 2 czerwca 2019, 23:16:05 - *.dynamic.chello.pl
Kolejny, nieźle grający na dodatek, Polak w Serie A. Gratulacje!

JOR - 2 czerwca 2019, 23:46:19 - *.dynamic.chello.pl
Spadło Chievo awansował Hellas a za rok będzie na odwrót.

Mati - 2 czerwca 2019, 23:47:53 - *.184.129.21.ipv4.supernova.orange.pl
To był bardzo intensywny dwumecz. Hellas był lepszy i ten wynik jest zasłużony. Dawidowicz pewny w odbiorze i bardzo przyzwoity w rozegraniu piłki. Długie podania na plus.

gdziejesth - 3 czerwca 2019, 9:51:07 - *.toya.net.pl
No i fajnie. Rok temu śmiali się z niego, że zamienia mocne Palermo, faworyta ligi, na słabą Weronę.
I co się okazało? Sycylijczycy będą gnić trzeci rok z rzędu w II lidzie, a Dawidowicz pokaże się w elicie.

fansport - 3 czerwca 2019, 11:36:58 - *.dynamic.chello.pl
a mówiłem że jest nieźle, a może być jeszcze lepiej, 0:2 było do odrobienia i tak się stało.

Papagol - 3 czerwca 2019, 14:32:31 - *.ssp.dialog.net.pl
Dwie czerwone kartki dla Citadelli? Widać Hellas miał awansować i kropka. Szkoda, mieliby pierwszy awans w historii, a Hellas raczej nic nie pokaże. Z Pawła raczej też już nic nie będzie.

zbiesiłsię - 3 czerwca 2019, 15:03:55 - *.static.ip.netia.com.pl