7 czerwca 2019, 22:19:57 - huberts
Gol Lukáša Haraslína w reprezentacji Słowacji

Lukáš Haraslín strzelił gola dla reprezentacji Słowacji w wygranym 5-1 (0-1) meczu towarzyskim z Jordanią. Zawodnik Lechii Gdańsk wszedł na boisko w przerwie, zmieniając Miroslava Stocha.

7 czerwca 2019, 20:30 - Trnava (Štadión Antona Malatinského)
Słowacja 5-1 Jordania
Lukáš Haraslín 50, Martin Chrien 55, Ján Greguš 71 (k), Samuel Mráz 74, Jaroslav Mihalík 84 - Musa Al-Taamari 39

żółta kartka: Ľubomír Šatka (Słowacja).

sędziował: Tomasz Musiał (Polska).

Michal Sipľak z Cracovii, który został powołany na czerwcowe mecze reprezentacji Słowacji, znalazł się poza kadrą na to spotkanie, a Boris Sekulić (Górnik Zabrze) jest na liście rezerwowej. Ponadto całe spotkanie na boisku w drużynie gospodarzy spędzili grający w przeszłości w Polsce - Jaroslav Mihalík (wypożyczony z Cracovii do MŠK Žilina), który zdobył jedną z bramek, oraz Róbert Mazáň (Podbeskidzie Bielsko-Biała), zaś na ławce rezerowych pozostał Ondrej Duda (Legia Warszawa).

Selekcjonerem Słowaków jest były trener Zagłębia Lubin Pavel Hapal.

xyz - 7 czerwca 2019, 22:44:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Duda na ławce? Wow :O

Soko - 7 czerwca 2019, 23:28:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2/1 kursik 29.00 cos pieknego. Jeszcze ten gol po 35 minucie i po 80 brawo... sparing sie przydal, szacunek

starotyski - 8 czerwca 2019, 1:39:06 - *.as43234.net
Duda na ławce bo to sprawdzian z kelnerami, a za 3 dni grają eliminację. Grał drugi garnitur. normalnie Mihalik i Haraslin sie nie łapią do 1 składu.

starotyski - 8 czerwca 2019, 1:41:54 - *.as43234.net
co wy macie z tym chwaleniem się obstawiania? to nie sport, to ciężki nałóg, żaden z was nie jest do przodu, więc nie przeżywajcie jak dzieci że raz sinusoida podskoczy. mądry człowiek ma satysfakcję jak sam zarobi, a nie spadnie mu coś z nieba.

Pluto - 8 czerwca 2019, 8:17:43 - *.dynamic.chello.pl
w takim meczu to nawet Mraz strzelił

momo - 8 czerwca 2019, 11:47:00 - *.unknown.vectranet.pl
Tak dokładnie to gol, asysta i wywalczony karny.

spider - 8 czerwca 2019, 13:13:07 - *.dynamic.chello.pl
Brawo młody! gol, asysta i karny. Teraz pora na brame w eliminacjach w Baku.

Skins oj - 9 czerwca 2019, 8:37:30 - *.centertel.pl
Lechia spokojnie przygotowuje się do sezonu co innego Piast i Legia gdzie odchodzi dużo zawodników.

LEON - 9 czerwca 2019, 16:51:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl