7 czerwca 2019, 22:38:16 - bartekwr9
eME: Arvydas Novikovas strzelił bramkę dla reprezentacji Litwy

Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok) strzelił gola dla reprezentacji Litwy w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu eliminacji do mistrzostw Europy z Luksemburgiem.

7 czerwca 2019, 20:45 - Wilno (LFF stadionas)
Litwa 1-1 Luksemburg
Arvydas Novikovas 74 - Gerson Rodrigues 20

żółte kartki: Saulius Mikoliūnas, Arvydas Novikovas, Paulius Golubickas, Modestas Vorobjovas, Karolis Laukžemis, Linas Klimavičius - Dirk Carlson, Olivier Thill, Kevin Malget.
czerwone kartki: Saulius Mikoliūnas (42. minuta, Litwa, za drugą żółtą), Modestas Vorobjovas (90. minuta, Litwa, za drugą żółtą).

sędziował: Ádám Farkas (Węgry).

Novikovas zagrał cały mecz. W reprezentacji Litwy mecz na ławce spędził Justinas Marazas (Wisła Płock), a poza kadrą meczową Luksemburga znalazł się Chris Philipps (Legia Warszawa).

W reprezentacji Litwy wystąpili piłkarze grający w przeszłości w polskich klubach. Cały mecz zagrali Džiugas Bartkus (Górnik Łęczna) i Vytautas Andriuškevičius (Lechia Gdańsk). W 55. minucie Nerijusa Valskisa (Wigry Suwałki) zmienił Karolis Laukžemis. W 89. minucie Fedora Černycha (Górnik Łęczna i Jagiellonia Białystok) zastąpił Donatas Kazlauskas (Lechia Gdańsk i Olimpia Grudziądz). Cały mecz na ławce przesiedzieli Edvinas Girdvainis (Piast Gliwice), Deimantas Petravičius (Zagłębie Lubin) i Karolis Chvedukas (Chojniczanka Chojnice).

MauroPB - 8 czerwca 2019, 0:04:42 - *.137.6.248
...z której wyszlibysmy z trudem (pod wodzą masazysty%-)

BI - 8 czerwca 2019, 0:10:25 - *.centertel.pl
Wow! Novikovas uratował wynik z Luksemburgiem. Normalnie jakby uratował wynik z Sosnowcem albo inną Legią.

ertt - 8 czerwca 2019, 10:01:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Luksemburg zdobył 4 punkty w meczach z Litwinami... wtf!?

spider - 8 czerwca 2019, 13:15:56 - *.dynamic.chello.pl
Gol dla Luksemburga Gerson Rodrigues..... świat się kończy.

rr - 8 czerwca 2019, 13:16:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Luksemburg by naszych sklepał ze 3:0

Xxl - 8 czerwca 2019, 21:04:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl