[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


10 czerwca 2019, 20:06:34 - dagazka
Mateusz Kantor i Radosław Adamski podpisali nowe kontrakty z Resovią

27-letni obrońca Mateusz Kantor i 26-letni pomocnik Radosław Adamski podpisali nowe umowy z Resovią. Pierwszy z nich podpisał dwuletni kontrakt, drugi zaś roczny z zawartą opcją przedłużenia.

W zakończonym sezonie II ligi Kantor wystąpił w 25 spotkaniach, a Adamski w 28, zdobywając jedną bramkę.


źródło: Resovia

mundi - 10 czerwca 2019, 23:45:18 - *.240.139.5
to jest dobra wiadomość, obaj to doświadczeni gracze na swoich pozycjach. Fajną sprawą było by sprowadzenie do Resovii jakiegoś doświadczonego napastnika oraz wprowadzenie dwóch młodych.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas