10 czerwca 2019, 22:35:17 - AlexArgen
eME: Marko Vešović i Vukan Savićević zagrali w reprezentacji Czarnogóry

Marko Vešović z Legii Warszawa oraz Vukan Savićević z Wisły Kraków zagrali w reprezentacji Czarnogóry w przegranym 0-3 (0-1) meczu eliminacji do mistrzostw Europy z Czechami. Ten pierwszy rozegrał całe spotkanie i obejrzał żółtą kartkę, a drugi wszedł na boisko w 67. minucie, zmieniając Nikolę Vukčevicia.

10 czerwca 2019, 20:45 - Ołomuniec (Andrův stadion)
Czechy 3-0 Czarnogóra
Jakub Jankto 18, Boris Kopitović 49 (s), Patrik Schick 82 (k)

żółte kartki: Filip Novák, Marek Suchý, Patrik Schick - Marko Bakić, Igor Vujačić, Marko Vešović.

sędziował: Władisław Biezborodow (Rosja).

Poza kadrą meczową Czechów znalazł się Martin Pospíšil występujący dla Jagiellonii Białystok, który był na liście rezerwowej.

Dla Czarnogóry cały mecz zagrał były piłkarz rezerw Widzewa Igor Vujačić.