10 czerwca 2019, 22:37:01 - dkelman
eME: Występ Waleriana Gwilii w reprezentacji Gruzji

Walerian Gwilia (Górnik Zabrze) wystąpił w reprezentacji Gruzji w przegranym 1-5 (1-2) wyjazdowym meczu eliminacji mistrzostw Europy z Danią.

10 czerwca 2019, 20:45 - Kopenhaga (Telia Parken)
Dania 5-1 Gruzja
Kasper Dolberg 13, 63, Christian Eriksen 30 (k), Yussuf Poulsen 73, Martin Braithwaite 90 - Saba Lobżanidze 25

żółte kartki: Dżaba Kankawa, Nika Kwekweskiri, Walerian Gwilia, Giorgi Papunaszwili (Gruzja).

sędziował: Robert Schörgenhofer (Austria).

Gwilia rozegrał całe spotkanie, natomiast na ławce rezerwowych mecz spędzili Wato Arweladze (Korona Kielce) oraz Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock).

Ponadto w drużynie gości na boisku pojawił się były piłkarz Śląska Wrocław i Pogoni Szczecin Lasza Dwali, który w 79. minucie zmienił Giorgiego Nawalowskiego, a poza kadrą pozostał znajdujący się na liście rezerwowej Luka Zarandia z Arki Gdynia.