Lech Poznań - Śląsk Wrocław, godz. 20:30

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków, godz. 15:00
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia, godz. 17:30

Wisła Płock - Legia Warszawa, godz. 17:30 (mecz będzie pokazywany w TVP)

12 sierpnia (poniedziałek):

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok, godz. 18:00

źródło: własne / Ekstraklasa SA

mr - 11 czerwca 2019, 17:30:07 - *.telpol.net.pl
Mecze w poniedziałki to samobójstwo sportowe dla tej ligi. Jeszcze więcej meczów, które będzie oglądała jedynie garstka.

tigana34 - 11 czerwca 2019, 17:30:48 - *.static.akk.net.pl
Korona cały czas o 15.00? Co to ma być? Chcą zajechać latem chłopców ze Świętokrzyskiego!!!

Hh - 11 czerwca 2019, 17:32:36 - *.dynamic-ww-01.vectranet.pl
Górnik czołówka krajowa jeżeli chodzi o ilość kibiców a mecze 4/4 razy w możliwie najgorszy dzień (piątek 18:00 i poniedziałek). Nic tylko pogratulować idiocie, który to wymyślił

fdfdfdf - 11 czerwca 2019, 17:33:41 - *.225.84.86 (*.50.51.109)
Górnik 4 pierwsze mecze, ani jednego w weekend... Już widać, że Piastunki robią wszystko by im frekwencja skoczyła.

Jondek - 11 czerwca 2019, 17:37:04 - *.na5.pl
Eliminacje pucharów pokażą zeekstraklasina się nadaje....zbiór obcokrajowców piątego sortu nic poza tym!

kielczanin - 11 czerwca 2019, 17:38:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co oni z tą 15.00 cały czas? Oszaleli!

Kristof - 11 czerwca 2019, 17:38:59 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
Górnik gra w piątki i poniedziałki a Legia wszystkie cztery mecze w niedziele.

DEGOL - 11 czerwca 2019, 17:45:58 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl
Wszystkie mecze Górnika w najmniej korzystnych terminach pod względem kibicowskim i antenowym. Uważam , że mecze w poniedziałki to nieporozumienie. Za zachodnią granicą jest wielki protest kibiców przeciw planowaniu meczów Bundesligi na poniedziałki.

Kibic - 11 czerwca 2019, 17:47:17 - *.nat.nova.is
Dyskryminacja Górnika. Ten terminarz to chyba jakiś żart....

Tomek - 11 czerwca 2019, 17:52:18 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Czemu Legia gra zawsze w niedziele a nie w poniedzialki lub piatki?

M. - 11 czerwca 2019, 17:53:48 - *.9.245.19
A wy wszyscy nie czytaliście planu terminów na cały sezon? Jest znaczne ograniczenie poniedziałków. Poza latem nie będzie ich prawie w cele. Wszystko zmierza w stronę całkowitego ich wykluczenia. Mecze o 15:00 to standard w każdym cywilizowanym kraju i bardzo dobrze, że się odbywają, bo wtedy jest największa szansa na ściągnięcie na stadion widzów rodzinnych, których najbardziej na polskich stadionach brakuje.

Kibic - 11 czerwca 2019, 17:56:23 - *.as13285.net
Bez Eurosportu zostaje jakiś pazdzierz tvpis z drącym jape bez sensu Laskowskim z meczami z wolnego wyboru kurskiego... masakra. Trzeba pomyslec o dokupieniu nc do cp,tylko jak to zrobic?

cool - 11 czerwca 2019, 17:58:03 - *.adsl.inetia.pl
Górnik to chyba jakiś żart

Zajmon Leg - 11 czerwca 2019, 17:59:54 - *.147.39.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Tomek
Bo w czwartek sa eliminacje LE . Cracovia tak samo

Mirek - 11 czerwca 2019, 18:01:49 - *.play-internet.pl
Komu przeszkadza wysoka frekwencja na Górniku?

mM - 11 czerwca 2019, 18:05:29 - *.dynamic.chello.pl
Tytuły znowu rozdane przed sezonem, Górnik spadek?

cool - 11 czerwca 2019, 18:06:06 - *.adsl.inetia.pl
Nie zgadzajmy się z tym terminarzem. Zbojkotujmy go !!!

Kristof - 11 czerwca 2019, 18:12:18 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
Gornik miedzy pierwsza kolejka a druga ma 4 dni przerwy a Arka miedzy pierwsza a druga ma 10 dni przerwy?O co tu chodzi???

MM. - 11 czerwca 2019, 18:14:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bo Arka gra pierwszy mecz w piątek a później poniedziałek, a a Górnik odwrotnie pierwszy mecz w poniedziałek na drugi mecz w piątek

KORSARZ - 11 czerwca 2019, 18:23:28 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Zamiast dać mecze o 13 to wolą dublować o tej samej porze i jeszcze poprzesuwali o 30 minut

MM. - 11 czerwca 2019, 18:23:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lechia z Jagiellonia w poniedziałek będzie tutaj pewnie zmienione gdy Lechia awansuje do 5 rundy eL.LE bo 2 dni później zagra w el.LE

CWKS - 11 czerwca 2019, 18:25:02 - *.multimo.pl
do tigana i kielczanina.Jak Korona cały czas o 15,a w 3 kolejce to co?Nauczcie się czytać.

Jan - 11 czerwca 2019, 18:31:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tę głupią Ekstraklasę chyba pogięło. Dwa pierwsze mecze gramy w piątek. Kpią czy o drogę pytają ?
Arka Gdynia!

jacek - 11 czerwca 2019, 18:40:58 - *.96.147.98.ipv4.supernova.orange.pl
witam wszystkich jestem gurnikiem z kwk makoszowy i bardzo jestem zdrózgotany i zasmucony ze muj gurnik zabrze jest dyskryminowany i ma najgorsze terminy

Powinni - 11 czerwca 2019, 18:49:22 - *.opera-mini.net (*.249.85.238)
Po co znow te smieczne piatki i poniedziałki?? Powinni wszystkie mecze byc o jednakowej porze. Np17.Wiekszosc meczy Bundesligi jest w soboty o15.30 lub Premier League w sob.o16.00. Jest na tyle stacji w Polsce nc+ c+ euro1.euro 2 typis ze moga byc o jednakowej porze. Pozatem nawet wszystkie sie nie nadaja do transmisji tv . Po co takie pastwiska bez kibicow w Plocku czy Sosnowiesi pokazywac?? Na eleven mecze Bundesligi leca na 4 kanal jednoczesnie. Kto chce jaki mecz ogladac to oglada. I nikt nie narzeka ze ta czy tamta godzina. Ps. Legia i craxa i tak odpadna na 1 rundzie wieć po co 2 miesiace wczesniej planowac godziny meczow?? Zenada! Ta cala spolka exklasa!

szatan - 11 czerwca 2019, 18:57:45 - *.centertel.pl
Jeżeli chodzi o terminarz, to tu jeszcze nie ma się co kłócić, od dawna było wiadome, że drużyny z eliminacji europejskich pucharów będą grać czw nd czw lub śr sobota śr co determinuje mocno rozłożenie pozostałych meczów. Natomiast wybór transmisji... Ja rozumiem, że TVP ma 12 12 i 13 meczów pierwszego, drugiego i trzeciego wyboru, ale kolejek rundy finałowej jest 7 i chyba można wybrać na początek inne mecze niż 3 wybór. Gra Piast z Lechem, ZL z Cracovią, Legia z Pogonią, gra ŁKS beniaminek z Lechią a puszczamy Wisła Śląsk... Mecze po 1:0 takie, że zęby nawet kibiców tych drużyn bolą...

19Kowol04 - 11 czerwca 2019, 18:58:22 - *.dyn.telefonica.de
To jest skandal!!!
Gorole i tyla...

Obiektywny - 11 czerwca 2019, 19:02:51 - *.215.207.91-internet.zabrze.debacom.pl
Czym Gurnik podpadl PZPN ja juz nie chodze.

lolo - 11 czerwca 2019, 19:03:37 - *.dynamic.mm.pl
Mecze nie miały być w poniedziałek rozgrywane!
o co tu chodzi raz tak raz inaczej
brak konsekwencji!
dziwna ta liga

szatan - 11 czerwca 2019, 19:05:19 - *.centertel.pl
Pomijam to, że dwa pierwsze mecze domowe Wisły K. w TVP to pewnie ok. 5000 biletów mniej sprzedanych, bo po co się topić w sobotę o 17 na trybunach czy gonić z pracy w poniedziałek jak można za darmo w TV? A na argumenty o atrakcyjności - mecze z Lechią i Pogonią wyjazdowe z pewnością byłyby o wiele ciekawsze do oglądania. Ale pewnie już nie trzeci wybór. Ja rozumiem ideę, że na początku sezonu wszyscy grają piach i mecze są o nic, więc szkoda tych lepszych, ale nawet z tego 3 wyboru można lepsze niż Wisła Śląsk, bo tym kibica się nie przyciągnie...

Rafcio - 11 czerwca 2019, 19:31:59 - *.147.42.172.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jaki kraj tak beznadziejna liga

kde - 11 czerwca 2019, 20:10:02 - *.dyn.telefonica.de
Z tym Gornikiem to sami sobie zaszkodzili. Jak mozna wyznaczac mecze klubu ktory ma jedna z najwyzszych srednich krajowych pod wzgledem publicznosci, cztery razy pod rzad w poniedzialki i piatki o godzinie 18.00????? Strzal we wlasne kolano. Gornik powinien sie odwolac co do tych terminow bo to naprawde nie ma nic wspolnego z logika i jest dla klubu niesprawiedliwe i krzywdzace.

gigi - 11 czerwca 2019, 20:22:08 - *.unknown.vectranet.pl
jestem kibicem wisły i ciesze się że ją tv pokaże, ale mimo wszystko troche dziwne że w 1kolejce nie wybrali mistrza - piasta z lechem

tomi PG - 11 czerwca 2019, 20:29:44 - *.eimperium.pl
Piast ,Legia ,Lechia , Cracovia graja wcześniej Eliminacje w tygodniu wiec ciężko jakby swoje mecze grali w piątek czy poniedziałek

Aqq - 11 czerwca 2019, 20:39:20 - *.play-internet.pl
ŁKS jak w pierwszych 6 kolejkach wyskrobie 3 pkt to będzie świetnie.

steff - 11 czerwca 2019, 21:49:29 - *.dynamic.chello.pl
QAqq
Jak w pierwszych 6 kolejkach ŁKS wyskrobie 1 pkt, to będzie sukces, no może 2

K - 11 czerwca 2019, 22:12:30 - *.centertel.pl
A mi tam mecze w piątek i poniedziałek nie przeszkadzają. Czasem częściej je oglądam niż te w sobotę czy niedzielę w Prime Time, do obiadokolacji po robocie (chociaż czasem leci taki gniot że są niestrawności. Poziom ligi i tak jest mega cienki. Mogliby tylko pomyśleć z obsadą meczów w te dni (żeby nie grały jedne i te same drużyny). Ale ogólnie mecze w pt i pon są ok.

edi - 11 czerwca 2019, 23:45:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia święta krowa 4 kolejki 4 mecze w NIEDZIELE

Wiślak - 11 czerwca 2019, 23:57:34 - *.dynamic.chello.pl
Witam.Mnie to już bawi że zawsze komuś coś nie pasuje.
Co do Poniedziałków.Skoro jest on aż tak problematyczny(bo jest) a w tym sezonie poniedziałki zostały już ograniczone do połowy coś około 17-18 kolejek.PZPN i ekstraklasa powinny tak ustawiać mecze w Pon aby żaden zespół nie miał ich więcej niż 3 w sezonie.Każdy przynajmniej 1 bądz maks.2 u siebie.
Na cały sezon 2 mecze były by do zniesienia w Poniedziałek.

MM. - 12 czerwca 2019, 4:47:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
4 mecze Legii w niedzielę? Legia zagra w el.LE będzie rozgrywała mecze w czwartki w pucharach to nie może zagrać w inne dni niż w niedzielę! Edi ty naprawdę jesteś po je ba ny jak można grać w pucharach w czwartek a następny ligowy mecz w piątek lub w sobote Cracovia i Lechia też grają w niedzielę!

19Kowol04 - 12 czerwca 2019, 6:01:59 - *.dyn.telefonica.de
Do MM
Jak gra w czwartki, to optymalny termin dla nich to poniedziałek, nieprawdaż?

dino (L) - 12 czerwca 2019, 6:43:55 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
To ze Cracovia gra 4 mecze w niedziele nikomu nie przeszkadza ale ze Legia no to ciągniecie za uszy forowanie itp uwielbiam tutejszych expertow 😀

Phoenix(L) - 12 czerwca 2019, 8:24:19 - *.181.188.226
Do 19Kowol04 :
Przypomnę, iż w LE będzie występować trochę więcej zespołów, niż jeden... Rozumiem, że jesteś za tym, by - na samym początku - 3 mecze ekstraklasy były w poniedziałek o 18? Czy też może jesteś za opcją Korona - Legia w poniedziałek o 13, Cracovia - ŁKS w poniedziałek o 15:30, zaś Lecha - Wisła Kraków w poniedziałek o 18?

nikt - 12 czerwca 2019, 13:40:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panowie eksperci nie przewidują by Lechia w połowie sierpnia grała jeszcze w pucharach.
Pozatym PZPN powinnien zrobić trochę zmian gratyfikacyjnych za miejsca w tabeli tak aby trochę oszczędzić i to zaoszczędzone dać dla po równo dla wszystkich zespołów które startują w pucharach by unikać wyścigu o unikanie europy tak jak w ostatniej kolejce Cracovia i Jaga tak walczyły o 4 miejsce że kilkanaście minut przed końcem miały zapewnioną przegraną a karny strzelany przez Imaza (bo jakiś Lechita zagrał łapą co Jaga nie przewidziała) to mistrzostwo świata

ignac46 - 12 czerwca 2019, 22:12:13 - *.centertel.pl
Wisła P.- Górnik Zabrze 0-1. Zobowiązania trzeba spłacać. Amen.