12 czerwca 2019, 22:49:49 - Bobek
Przegrana drużyny Pawła Kieszka w pierwszym półfinale baraży o La Liga

Málaga CF, którego barwy reprezentuje Paweł Kieszek, przegrał 2-4 (2-1) w pierwszym półfinałowym meczu barażowym o awans do hiszpańskiej La Liga z RC Deportivo de La Coruña. Rewanż odbędzie się 15 czerwca o godz. 21:00 w Máladze.

12 czerwca 2019, 21:00 - A Coruña (Estadio Municipal de Riazor)
RC Deportivo de La Coruña 4-2 Málaga CF
Carlos Fernández 21 (k), 63, Pedro Sánchez 56, Borja Valle 78 - Luis Hernández 18, Javier Ontiveros 37

żółte kartki: Pedro Sánchez - Iván Rodríguez, Keidi Bare, Javier Ontiveros.

sędziował: César Soto Grado (Toledo).

Kieszek spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych Málagi.

W przypadku awansu do finału, który zaplanowano na 20 i 23 czerwca, zespół Polaka zagra ze zwycięzcą pary Albacete - RCD Mallorca.

godosz - 12 czerwca 2019, 22:53:24 - *.icpnet.pl
Polaka to jest ławka rezerwowa a nie zespół!!!

fansport - 12 czerwca 2019, 23:00:59 - *.dynamic.chello.pl
był najlepszy na swojej pozycji, siedział na ławce, a mimo to przegrali, ale nie przez niego, on nie ma sobie nic do zarzucenia.

Boa - 12 czerwca 2019, 23:16:23 - *.centertel.pl
Bardzo dobrze, niech wróci Deportivo, a nie Malaga.

crespo18 - 12 czerwca 2019, 23:19:31 - *.dynamic.chello.pl
Deportivo oddało 5 strzałów na bramkę - zdobyło 4 bramki, proszę sobie sprawdzić statystyki bramkarza Malagi, ma chyba najsłabsze w całej lidze. Dziwi mnie że nie broni Paweł Kieszek.

hernan - 12 czerwca 2019, 23:24:41 - *.adsl.net.t-com.hr
@crespo18 No chyba trener wie lepiej, kto w jakiej jest dyspozycji i na co kogo stać, gdyby postawił na Kieszka, to być może na 5 strzałów byłoby 6 goli.

Monti - 13 czerwca 2019, 16:13:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Deportivo jestem całe życie ich kibicem!i muszą awansować do la liga tam gdzie ich miejsce!!!Campeone Deportivo la Corunia

LEON - 14 czerwca 2019, 1:44:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To można było przewidzieć cudu raczej nie będzie

crespo18 - 15 czerwca 2019, 23:16:11 - *.146.53.136.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
hernan Chyba jednak miałeś rację, proponuje abyś zobaczył dzisiejszą bramkę dla Deportivo