26 czerwca 2019, 18:22:42 - dkelman
Witebsk wygrał w pucharze

FK Witebsk wygrał 3-1 (2-0) w meczu 1/16 finału Pucharu Białorusi z drugoligowym FK Słonim-2017. Witebsk w II rundzie eliminacji Ligi Europy zmierzy się z Legią Warszawa, o ile wcześniej wyeliminuje fiński Kuopion Palloseura, a wicemistrz Polski wygra w I rundzie z lepszym z pary UE Sant Julià (Andora) - Europa FC (Gibraltar).

26 czerwca 2019, 16:30 - Słonim (Stadion Junost)
FK Słonim-2017 1-3 FK Witebsk
Artur Tiszko 87 - Władisław Ryżkow 2, Władisław Fiedosow 43, Ilmir Nurisow 51

Witebsk: 73. Władimir Żurow - 4. Artiom Skitow, 17. Daniił Czałow, 9. Nikołaj Zołotow, 7. Kiriłł Pieczenin (57, 14. Maksim Drobysz) - 10. Anton Matwiejenko (46, 6. Maksym Feszczuk), 12. Wánderson Maranhão (46, 15. Siergiej Wołkow), 11. Artem Starhorodśkyj (54, 8. Jan Mosiesow), 21. Władisław Ryżkow, 18. Ilmir Nurisow - 19. Władisław Fiedosow.

sędziował: Dmitrij Dmitrijew (Fanipol).
widzów: 350.

Trenerem gości jest Siergiej Jasinskij, który niegdyś występował w Jagiellonii Białystok.

Pierwsze mecze II rundy eliminacji Ligi Europy zostaną rozegrane 25 lipca, a rewanże 1 sierpnia. Spotkania I rundy zaplanowano z kolei w dniach 11 i 18 lipca.

fansport - 26 czerwca 2019, 18:44:38 - *.dynamic.chello.pl
co nie zmienia faktu że to zespół w zasięgu kuopio palloseura, szanse są pół na pół i niewiadomo, kto awansuje, nie wiemy z kim zagramy.

Marian - 26 czerwca 2019, 20:11:43 - *.sub-174-203-22.myvzw.com
To zła wiadomość dla Legii

haparoiden - 26 czerwca 2019, 23:16:04 - *.dynamic.chello.pl
@fansport - z kim zagramy? Jesteś kibicem Sant Julia?

2019 - 27 czerwca 2019, 7:27:29 - *.dkr.mfc.us.edu.pl
fansport i to jego dzielenie skóry na niedźwiedziu

ciekawski - 27 czerwca 2019, 12:19:41 - *.96.156.206.ipv4.supernova.orange.pl
ciekawe, ze o wirtualnym ("jeśli przejdzie") przeciwniku Legii całe 15 linijek,a o wczorajszym sparingu rzeczywistego a nie wirtualnego rywala innego pucharowca (DAC) ani słowa. To pewnie przez te upały. Tylko i wyłącznie

LEON - 27 czerwca 2019, 16:19:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl