26 czerwca 2019, 20:52:30 - euzi
Ligowa porażka Riga FC

Riga FC, który jest ewentualnym rywalem Piasta Gliwice w II rundzie eliminacyjnej Ligi Europy, przegrał 0-1 (0-0) w spotkaniu 19. kolejki łotewskiej ekstraklasy z FK Jelgava. Piast zagra z Łotyszami, jeśli w eliminacjach Ligi Mistrzów przegra z BATE Borysów, a Riga odpadnie z Dundalk FC.

26 czerwca 2019, 19:00 - Ryga (Skonto stadions)
Riga FC 0-1 FK Jelgava
Ņikita Ivanovs 90

Riga: 12. Roberts Ozols - 13. Vladislavs Gabovs, 39. Herdi Prenga, 34. Antonijs Černomordijs, 3. Antons Kurakins - 10. Aleksejs Višņakovs (46, 17. Vladislavs Fjodorovs), 5. Oļegs Laizāns, 25. Tomislav Šarić, 7. Felipe Brisola (46, 95. Joël Bopesu), 92. Deniss Rakels (78, 19. Kamil Biliński) - 27. Roman Debełko.

żółte kartki: Vladislavs Gabovs, Felipe Brisola - Renārs Rode, Yaël Eisden.
czerwona kartka: Vladislavs Gabovs (37. minuta, Riga, za drugą żółtą).

sędziował: Aleksandrs Golubevs.

W drużynie gospodarzy Kamil Biliński wszedł na boisko w 78. minucie za Denissa Rakelsa (w przeszłości Zagłębie Lubin, GKS Katowice, Cracovia, Lech Poznań). W Ridze zagrali również inni byli zawodnicy polskich klubów - Antonijs Černomordijs (Lech Poznań) i Oļegs Laizāns (Lechia Gdańsk i Łódzki KS) rozegrali całe spotanie, Vladislavs Gabovs (Korona Kielce) grał od początku meczu, a Aleksejsa Višņakovsa (Cracovia i Widzew Łódź) w przerwie zmienił Vladislavs Fjodorovs (Lech II Poznań). Artūrs Karašausks (Piast Gliwice) i Ivans Lukjanovs (Lechia) pozostali poza kadrą.

W Jelgavie Artis Lazdiņš (Piast Gliwice) wszedł na boisko w 62. minucie za Yaëla Eisdena, a Guram Lukawa (Legionovia Legionowo) był poza kadrą.

Riga jest liderem i ma 34 punkty po 17 meczach.

marekot - 26 czerwca 2019, 21:36:19 - *.17.216.226
Dziękuję bardzo. Za 300 zł kursik 4.55 na live w 54 min. i 1201,59 do przodu 😁😁😁

bukmacher - 26 czerwca 2019, 23:12:54 - *.dynamic.chello.pl