29 czerwca 2019, 17:52:18 - AlexArgen
Remis KuPS w lidze

Kuopion Palloseura zremisował 1-1 (0-0) na wyjeździe z HJK w meczu fińskiej ekstraklasy. KuPS będzie rywalem Legii Warszawa w II rundzie eliminacji Ligi Europy, jeśli wcześniej wyeliminuje białoruski FK Witebsk, a wicemistrz Polski będzie lepszy od zwycięzcy dwumeczu UE Sant Julià (Andora) - Europa FC (Gibraltar).

29 czerwca 2019, 16:00 - Helsinki (Telia 5G Arena)
HJK 1-1 Kuopion Palloseura
Evans Mensah 57 - Rangel 83

KuPS: 1. Otso Virtanen - 6. Saku Savolainen (85, 28. Jiri Nissinen), 15. Babacar Diallo, 17. Tabi Manga, 13. Luis Carlos Murillo - 23. Issa Thiaw, 3. Reuben Ayarna (76, 2. Kalle Taimi), 20. Ville Saxman - 11. Ilmari Niskanen (70, 22. Arttu Heinonen), 9. Rangel, 8. Petteri Pennanen.

żółte kartki: Erfan Zeneli - Issa Thiaw.

sędziował: Petri Viljanen.
widzów: 4127.

W drużynie gości zagrał Petteri Pennanen (w przeszłości Miedź Legnica), zaś w zespole gospodarzy cały mecz rozegrał Riku Riski (dawniej Widzew Łódź), a Harmeet Singh (kiedyś Wisła Płock) znalazł się poza kadrą.

KuPS jest drugi w lidze z 23 punktami zdobytymi w 14 meczach.

Pierwsze mecze II rundy zostaną rozegrane 25 lipca, zaś rewanże 1 sierpnia. Spotkania I rundy zaplanowano z kolei w dniach 11 i 18 lipca.

Siwy84 - 30 czerwca 2019, 0:10:54 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl
Marcin Robak to chciwy fałszywy frajer co tylko udaje że ma Miedź w sercu.....

klops - 30 czerwca 2019, 6:09:27 - *.dynamic.chello.pl