4 lipca 2019, 4:14:36 - maciejko
Dwa gole Kacpra Przybyłki

Kacper Przybyłko strzelił dwa gole dla Philadelphia Union w wygranym 3-1 (1-1) meczu amerykańskiej Major League Soccer z Orlando City SC. Polak, który rozegrał pełne spotkanie, ma na swoim koncie osiem ligowych bramek w tym sezonie.

4 lipca 2019, 2:20 - Orlando (Exploria Stadium)
Orlando City SC 1-3 Philadelphia Union
Chris Mueller 8 - Kacper Przybyłko 32, 47, Fafà Picault 52

żółte kartki: Haris Medunjanin, Kai Wagner (Philadelphia).
czerwone kartki: Robin Jansson (45. minuta, Orlando, za faul taktyczny), Sacha Kljestan (67. minuta, Orlando, za brutalny faul).

sędziował: Chris Penso.
widzów: 22 364.

Mecz pierwotnie zaplanowany na 1:30 zaczął się z 50-minutowym opóźnieniem z powodu złych warunków atmosferycznych.

Philadelphia Union zajmuje pierwsze miejsce w konferencji wschodniej z dorobkiem 35 punktów w 20 meczach.

__________ - 4 lipca 2019, 7:03:39 - *.adsl.inetia.pl
przecież to Nawałka jest selekcjonerem ? to jak piechniczek ?

wislak - 4 lipca 2019, 7:23:49 - *.dynamic.mm.pl
Strejlau powinien mu wysłać powołanie do reprezentacji

Obiektywny - 4 lipca 2019, 8:28:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najgorsze jest to , że Wam się wydaje, że jesteście śmieszni. Żal mi Was. Pa.ace.

obstrukcja - 4 lipca 2019, 8:55:30 - *.appliedprivacy.net
To kolejne popychadło prezesa Rudego które zostanie selekcjonerem po kompromitacji na Euro2020 powinno wysłać mu powołanie.

Man - 4 lipca 2019, 9:27:51 - *.static.ip.netia.com.pl
Zenek Martyniku mu wysle zaproszenie i zagraja w duecie na trasie koncertowej w USA!

Forgott - 4 lipca 2019, 9:32:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale tak powaznie to jako skrzydlowego moznaby go w kadrze sprawdzic.. Liczby ma duzo lepsze niz Frankowski i gra w lepszym klubie

Piorun - 4 lipca 2019, 11:15:20 - *.dynamic.chello.pl