4 lipca 2019, 21:50:09 - dyrovski
Wygrana Rosenborga w lidze

Rosenborg BK wygrał 3-2 (1-1) w wyjazdowym meczu 14. kolejki norweskiej ekstraklasy z Ranheim Fotball. Rosenborg w II rundzie eliminacji Ligi Mistrzów zagra z Piastem Gliwice, o ile wcześniej wyeliminuje północnoirlandzki Linfield FC, a mistrz Polski okaże się lepszy od białoruskiego BATE Borysów.

4 lipca 2019, 20:00 - Ranheim (EXTRA Arena)
Ranheim Fotball 2-3 Rosenborg BK
Vegar Eggen Hedenstad 44 (s), Ivar Sollie Rønning 85 - Samuel Adegbenro 27, Babajide David Akintola 51, Alexander Søderlund 88

Rosenborg: 1. André Hansen - 2. Vegar Eggen Hedenstad, 4. Tore Reginiussen, 16. Even Hovland, 3. Birger Meling - 7. Mike Jensen, 25. Marius Lundemo (87, 15. Anders Trondsen), 8. Anders Konradsen - 17. Babajide David Akintola, 14. Alexander Søderlund, 28. Samuel Adegbenro (78, 22. Gjermund Åsen).

żółta kartka: Eirik Valla Dønnem (Ranheim).

sędziował: Svein Oddvar Moen.

Rosenborg ma 21 punktów i zajmuje szóste miejsce w lidze.

Mecze Piasta i Rosenborga w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów odbędą się 10 lipca (początek odpowiednio o 19:00 i 20:45), zaś rewanże 17 lipca (20:00 i 19:00). Pierwsze spotkania II rundy zaplanowano z kolei na 23 i 24 lipca, a rewanże na 30 i 31 lipca.

somsiad - 4 lipca 2019, 21:52:20 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
Nie rozumie dlaczego podajecie wyniki Rosenborga, jak i tak wiadomo, ze to BATE przejdzie dalej.Wy tak serio??

K - 4 lipca 2019, 22:12:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pewnie tak będzie, ale zawsze na 90minut podawano wyniki ligowe i pucharowe potencjalnych rywali, a Rosenborg takim potencjalnym rywalem wciąż jest

BI - 4 lipca 2019, 22:34:22 - *.252.47.11
A tak hipotetycznie. BATE w pierwszym meczu wygrywa 5:0. Sprawa awansu bezdyskusyjnie rozstrzygnięta. Przed rewanżem też podacie ligowe wyniki Rosenborga i Linfield?

fansport - 4 lipca 2019, 22:38:41 - *.dynamic.chello.pl
rosenborg czeka na bate borysów.

Gogo - 4 lipca 2019, 22:42:23 - *.132.62.216.95.clients.your-server.de
Nie róbcie z tego BATE jakiegoś hegemona, to też w sumie takie same ogórki kopiące się po czołach z dala od poważnego futbolu, nawet wycena rynkowa druzyny porównywalna jest do Piasta.

K - 4 lipca 2019, 22:57:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gogo,
No niby tak, ale parę sezonów w ostatniej dekadzie grali w LM (tak, wiem pamiętam że dostali u siebie 0-7 od Szachtara w grupie, ale pamiętam też że pyknęli Bayern 3-1 albo Romę 3-2).
W tamtym sezonie - wyjście z jednej z trudniejszych moim zdaniem grup LE - z Chelsea, Mol Vidi (Videoton) z Węgier i PAOK Saloniki i nawet wygrali pierwszy mecz w 1/16 z Arsenalem.
Biorąc pod uwagę te wyniki to nie można ich nie szanować - zwłaszcza patrząc na nasze w ostatnich sezonach pucharowych :D
A Piast, choć pięknie zagrał na finiszu sezonu to nie jest wcale zweryfikowany w Europie. A jeżeli nawet brać pod uwagę nieudane przygody z Karabachem i Goeteborgiem - to jest zweryfikowany raczej negatywnie. Piast mam nadzieję podejmie walkę, ale racjonalnych argumentów po ich stronie to za dużo nie ma.

jorguś - 5 lipca 2019, 0:10:37 - *.dynamic.kabel-deutschland.de