[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


11 lipca 2019, 17:26:22 - bartekwr9
Fortuna I liga: Warta będzie grać domowe mecze w Grodzisku Wielkopolskim

W rundzie jesiennej Fortuna I ligi Warta Poznań będzie rozgrywać mecze w roli gospodarza na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Zmiana miejsca rozgrywania domowych spotkań przez pierwszoligowca ma związek z planowanym montażem sztucznego oświetlenia na stadionie Warty.

Prace na stadionie Warty mają rozpocząć się w przeciągu najbliższych kilku tygodni.


źródło: Warta Poznań

Witkowski - 11 lipca 2019, 17:35:58 - *.centertel.pl
"W przeciągu" to można stanąć między otwartymi oknami...

Widz - 11 lipca 2019, 17:37:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To są jakieś kpiny, Boniek obiecywał koniec grania po innych miastach. Jeszcze rozumiem gdyby chodziło o jakiś klub z Pcimia Dolnego, ale Poznań...

Ravi - 11 lipca 2019, 17:44:17 - *.centertel.pl
W pyrach boją się najazdu kibiców WIELKIEGO ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC!!!!!!

dsvsbj - 11 lipca 2019, 17:51:24 - *.dynamic.chello.pl
Stadion warty to boisko z trybunami, trudno to nazwać stadionem i nie wiem po co tam instalować oświetlenie.

aaa - 11 lipca 2019, 17:52:26 - *.125.154.83
Ale przecież wszystko jest zgodne z regułami. Jest plan modernizacji, odbędzie się ona niebawem, więc Warta otrzymała zgodę na mecze grane na innym stadionie.
Taka Chojniczanka np. poszła jeszcze inną drogą i z racji remontu zamienia gospodarza meczów w rundach, aby spokojnie móc wymienić murawę ;)

ZeteL - 11 lipca 2019, 18:10:05 - *.ssp.dialog.net.pl
@Ravi, jak tam, dostałeś się do wybranej szkoły czy reforma Zalewskiej zakończyła Twoją "karierę naukową" na poziomie gimnazjum?

hubi - 11 lipca 2019, 18:17:39 - *.146.166.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
a nie prościej Warcie grać przy Bułgarskiej ?!

Kura - 11 lipca 2019, 19:06:09 - *.146.167.76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda że nie będą grać na stadionie Kolejorza, ale widocznie w Grodzisku taniej, choć pamiętam jak w minionym sezonie pisali że Warta dużo płaci za grę na stadionie Dyskobolii.

Shrek - 11 lipca 2019, 20:52:18 - *.25.82.236.ipv4.supernova.orange.pl
A wiecie że kuchenkorz za jeden mecz od Warty życzył sobie tyle co sam miastu płaci za 4 miesiące

Mks - 11 lipca 2019, 20:53:21 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl
A Legia na Wołyniu

. - 11 lipca 2019, 21:13:11 - *.97.175.101.vegawlan.pl
Brawo @Logiczny, popieram. Tylko powtórze, co mówił Mateusz Borek - Lech odciął się od historii i długów po fuzji, nie spałcil nikogo np. Świerczewskiego, Iwana olał i nie dostali złotówki, bo "to nie ten klub". Tak było, co na to kibice Amiki, jakby nie patrzeć z Poznania? Stary Lech przecież umarł z długami co nie?

Garbarnia - 12 lipca 2019, 6:17:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo tak pato klubik zasługuje co najwyżej na grę na wiejskich boiskach,Zresztą temu badziewowi w poznaniu niewiele do tych wiejskich standardów brakuje ehehe

kibic - 12 lipca 2019, 12:02:31 - *.icpnet.pl
Najlepiej juz bylo wybudowac stadion z max 10 tys kibicow z oswietleniem a nie po kazdym czesci budowac i stracona kasa bedzie

Maxi - 12 lipca 2019, 12:04:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Za to garbarnia ma super stadion klepowisko na A klase. a o oświetleniu mogą sobie tylko pomarzyć hehe. W przeciwieństwie do was jesteśmy w 1 lidze a wyz 2 ligi polecicie do okręgówki gdzie wasze miejsce

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas