13 lipca 2019, 17:24:26 - euzi
Rafał Augustyniak zadebiutował w Urale

Rafał Augustyniak rozegrał swój pierwszy mecz w barwach Urału Jekaterynburg, a jego drużyna wygrała u siebie 3-2 (1-0) w meczu 1. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z FK Ufa.

13 lipca 2019, 15:30 - Jekaterynburg (Jekatierinburg Ariena)
Urał Jekaterynburg 3-2 FK Ufa
Eric Bicfalvi 14, 49, Jurij Bawin 81 - Andriej Kozłow 76, Daniił Fomin 86 (k)

żółta kartka: Dmitrij Sysujew (Ufa).

sędziował: Siergiej Karasiow (Moskwa).

25-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie.

__________ - 13 lipca 2019, 17:28:05 - *.adsl.inetia.pl
do kadry Nawałki

H - 13 lipca 2019, 17:35:43 - *.dynamic.chello.pl
Congratulations!

No - 13 lipca 2019, 17:47:41 - *.dynamic-zab-06.vectranet.pl
Barwo Rafał! Łatwiej Ci będzie się z tamtąd dostać do kadry niż z Miedzi.

Łks1908 - 13 lipca 2019, 17:57:04 - *.233.84.48
Jeżeli będzie regularnie grał w lidze rosyjskiej to jeżeli za niego Nawałka znowu powoła Jędrzejczyka to znowu będzie pośmiewisko.

cool - 13 lipca 2019, 17:57:51 - *.adsl.inetia.pl
Prasa rosyjska pisze że Augustyniak ,po Krychowiaku i Szymańskim jest trzecią największą gwiazdą tej niszowej ligi

__________ - 13 lipca 2019, 18:25:15 - *.adsl.inetia.pl
Nawałka i tak go nie powoła, woli innych

Mysliciel - 13 lipca 2019, 18:25:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oj rosyjska liga wcale nie taka niszowa ;)

Irtysz_21 - 13 lipca 2019, 18:29:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Augustyniak został nominowany do jedenastki rundy jesiennej w Rosji

No - 13 lipca 2019, 22:00:04 - *.dynamic-zab-06.vectranet.pl
Polacy uważają ja za niszową bo jej nie znają. Pokazał to powrót Janusza Gola który znalazł zatrudnienie dopiero w Cracovi...

@cool - 14 lipca 2019, 0:41:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Liga rosyjska niszową ligą xD to w takim razie belgijska czy portugalska to piłkarski trzeci świat

Nawalka - 5 sierpnia 2019, 3:30:58 - *.centertel.pl