13 lipca 2019, 21:35:18 - dagazka
BATE wygrało w lidze

BATE Borysów, które jest rywalem Piasta Gliwice w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, wygrało z Torpiedem Żodzino 4-1 (2-0) w meczu rozegranym w ramach 15. kolejki białoruskiej ekstraklasy.

13 lipca 2019, 19:45 - Borysów (Borisow-Ariena)
BATE Borysów 4-1 Torpiedo Żodzino
Nemanja Milić 2, Stanisław Dragun 11, Igor Stasiewicz 79, Maksim Skawysz 90 - Kiriłł Priemudrow 77

BATE: 35. Anton Cziczkan - 17. Aleksiej Rios, 23. Zachar Wołkow, 27. Slobodan Simović, 4. Aleksandar Filipović - 26. Nemanja Milić (69, 15. Maksim Skawysz), 18. Willum Willumsson, 5. Jewgienij Jabłonskij, 8. Stanisław Dragun (88, 25. Dmitrij Baga), 22. Igor Stasiewicz - 24. Jasse Tuominen (78, 94. Hervaine Moukam).

żółte kartki: Willum Willumsson - Stefan Bukorac, Artiom Sołowiej, Andriej Chaczaturian.

sędziował: Dienis Szczerbakow (Mińsk).
widzów: 4234.

BATE jest liderem tabeli z dorobkiem 37 punktów.

Rewanżowe spotkanie Piasta z BATE odbędzie się 17 lipca o godz. 20:00 w Gliwicach. W pierwszym meczu padł remis 1-1.

anatolij - 14 lipca 2019, 12:28:13 - *.147.39.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
BATE z Piastem też wygra Łukaszenka zapowiedział w przypadku porażki zakaz wstępu na Białoruś

oko - 14 lipca 2019, 12:49:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bo boju Bate Borysow!!! Lać tego przypadkowego mistrza i tych fornalików!!!!! pjast-Bate 0-3

Uciualany - 14 lipca 2019, 17:52:23 - *.147.102.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kurczaki 0:4 baty, ciekawe ile drobiu bedzie pialo na meczu

max - 14 lipca 2019, 18:21:33 - *.dynamic.mm.pl
Widać ile warta ta ich liga. Tak na powaznie to czemu piszecie ze Piast przegra wysoko z BATE ? w czym oni sa lepsi ? wartosc skladu taka sama...

robinnnq - 14 lipca 2019, 21:56:50 - *.049.c95.petrotel.pl