26 lipca 2019, 20:30 - Mielec (stadion MOSiR)

Stal: 87. Seweryn Kiełpin - 2. Paweł Olszewski, 5. Mateusz Żyro, 24. Lukáš Bielák, 4. Martin Dobrotka, 23. Krystian Getinger - 20. Grzegorz Tomasiewicz, 16. Josip Šoljić, 17. Bartosz Nowak (89, 8. Maciej Urbańczyk), 9. Andreja Prokić (81, 11. Szymon Stasik) - 19. Adrian Paluchowski.

Warta: 1. Adrian Lis - 13. Jakub Kuzdra, 5. Bartosz Kieliba, 4. Tomasz Boczek, 3. Jakub Kiełb - 28. Karol Gardzielewicz (59, 18. Wiktor Długosz), 17. Artur Marciniak (55, 21. Mateusz Kupczak), 7. Michał Grobelny, 22. Robert Janicki (73, 11. Michał Jakóbowski), 19. Mariusz Rybicki - 25. Gracjan Jaroch.

żółte kartki: Kieliba, Kuzdra, Kiełb.

sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
widzów: 4094.

W 26. minucie Josip Šoljić (Stal) nie wykorzystał rzutu karnego (Adrian Lis obronił).

kibic - 26 lipca 2019, 22:27:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wielką stal,przycisnieta cienizna

Wildziarz - 26 lipca 2019, 22:27:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zbyt puźno Warta zaczęła grać w piłkę!gdyby grali tak jak po strzelaniu kontaktowej bramki to byłby co najmniej remis!pierwszy karny dla Stali prezent od sędziego!teraz trzeba szukać punktów w następnych meczach

dam - 26 lipca 2019, 22:30:08 - *.23.101.84.rev.sfr.net
Z przebiegu meczu powinno być 10:0 dla Stali. Bez napastnika nie da się grać. Pakuchowski 0. Prokić nie strzela z metra. Soljic - kto mu dał strzelać 2go karnego?

Bartekmiel - 26 lipca 2019, 22:31:37 - *.dynamic.mm.pl
Powinniśmy wygrać pięcioma, ale najlepiej w starym stylu, ledwo co w nerwach. Poprawić skuteczność i będzie to ładnie wyglądało.

Łubu_Dubu - 26 lipca 2019, 22:35:44 - *.centertel.pl
Nowy sezon,stara Stal. Słabo

Varadi - 26 lipca 2019, 22:37:42 - *.adsl.inetia.pl
Przereklamowana ta Stal

La_brujita - 26 lipca 2019, 22:41:05 - *.dynamic.mm.pl
Nie marudzić!!!
Pierwsze śliwki robaczywki. W sezon trzeba wejść z głowa. Szczyt formy ma dopiero przyjść. Pierwsze mecze można zmęczyć. Będzie dobrze. W tym sezonie awans mówię wam to!

Daniel - 26 lipca 2019, 22:41:50 - *.tbcn.telia.com
Pierwszy mecz, komplet punktów , trybuna ożyła ! Idziemy po swoje !! Cel obrany ...

Olaf - 26 lipca 2019, 22:43:15 - *.wdm.pl
Pierwsze koty za płoty ps. Leżącego należy dobić a nie podpinać kroplówkę

Adam - 26 lipca 2019, 22:43:15 - *.tmodns.net
Licza sir 3 punky dziekujemy Stal Mielec gramy za tydzien z Wigrami w Mielcu o 3 punkty

Garbarnia - 26 lipca 2019, 22:46:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No właśnie panowie z Mielca,a tak liczyłem na dwucyfrówkę w meczu z nieudacznymi pyrami,ale co tam ważna wygrana,a dla pyrów milowy krok ku 2 lidze!!!

Miruna - 26 lipca 2019, 22:47:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Miron!

berg - 26 lipca 2019, 22:48:29 - *.dynamic-zab-03.vectranet.pl
Stal czekamy na konfrontacje. Niech wygra lepszy. Hej Miedź!

olimpic78 - 26 lipca 2019, 22:49:09 - *.eaw.com.pl
do @Garbarnia
Jeśli nawet to i tak się nie spotkamy. Wy jutro zaczynacie marsz do 3ciej

Maniek (W) - 26 lipca 2019, 22:49:28 - *.icpnet.pl
Bardzo dobra gra Stali, zwłaszcza w pierwszej połowie. Dynamicznie, kombinacyjnie i z fantazją. W drugiej połowie poczuli się chyba zbyt pewnie czym sami sprawili sobie kłopoty. Warta w pierwszej połowie stłamszona, niezrozumiałe jak dla mnie wystawienie Marciniaka w pierwszej jedenastce kosztem Kupczaka. W drugiej połowie były zalążki dobrej gry, ale nie było to to czego jako kibic bym oczekiwał. Myślę że z meczu na mecz będzie lepiej, a Stal? Życzę awansu do ekstraklasy, bo mają wszystko czego potrzeba stadion, kibice i dobra drużyna.

Oli - 26 lipca 2019, 22:51:46 - *.tbcn.telia.com
Chrobry awans , pewne info

ZKS - 26 lipca 2019, 22:52:51 - *.play-internet.pl
A ja powiem że będzie dobrze Mielec ESA a my 1 liga w niedalekiej przyszłości jest sponsor Cellfast zostanie przedstawiony w październiku chcą inwestować dużo pieniędzy w Stalówkę więc w 1 lidze Podkarpacie będzie reprezentowane jak nie wtym to w następnym sezonie

Eddie - 26 lipca 2019, 22:53:58 - *.dynamic.chello.pl
Nowy sezon, pierwszy mecz, 3 punkty...no to pora zacząć napierdzielankę. 3..2..1..start frustraci i okoloczni patole

jan - 26 lipca 2019, 22:58:44 - *.dynamic.mm.pl
gdzie kiero druzyny czyzby nastepny odstawiony

Eddie - 26 lipca 2019, 23:01:49 - *.dynamic.chello.pl
Na forum Stali nie da się zarejestrować, więc chciałem zapytać czy ten nowy102, to jest jakiś przytrzymany patol, czy poprostu on tak ma. Gość się udziela os dłuższego czasu i w każdym poście musi bluzgać. To jest naprawdę aż taki prymityw?

__________ - 26 lipca 2019, 23:06:46 - *.dynamic.chello.pl
auu auu

mvp - 26 lipca 2019, 23:10:11 - *.dynamic.mm.pl
cos ta frekwencja zaniżona - czy wlazło by tam niemal drugie tyle (do 7000)? chłopcy ze stali wrócili, no i b. fajnie !!!! stal-sandecja-czarni, jutro na nieciecze!

Vert94 - 26 lipca 2019, 23:14:39 - *.87.3.7
Gra momentami porywająca ale skuteczność...
Przecież jak byłoby tak jak w Grudziądzu, Warta nie mogła by mieć pretensji. Co razi jeszcze, to krótka ławka. Barisic i Janoszka żeby postraszyć, bo urazy. Dwaj młodzieżowcy i Urbańczyk.
Powrót młyna cieszy i zwiastuje emocje przez cały sezon. Pod tym względem była ekstraklasa :D

Hero - 26 lipca 2019, 23:27:19 - *.icpnet.pl
Dziś właściciel Warty pije na smutno.

azart - 26 lipca 2019, 23:30:24 - *.96.163.47.ipv4.supernova.orange.pl
Solić trafił na Solić kiper ;).
Swoją drogą jeśli ktoś nie umie wykonywać karnych (nie ma karnych obronionych, są tylko źle strzelone) to krańcową nieodpowiedzialnością jest powierzenie temu komuś kolejnego karnego. A co by było jakby Warta jakimś fuksem strzeliła drugiego gola?

xxx - 26 lipca 2019, 23:34:08 - *.wdm.pl
Gra wyglądała nieźle, sami sobie narobiliśmy kłopotów beznadziejną skutecznością i prezentem dla rywala. Mam nadzieję, że następnym razem karnego będzie strzelał Dobrotka. Chłop już kiedyś strzelał, pięknie, pewnie, po górze, ani razu się nie pomylił, a karne strzelali ostatnio po kolei: Nowak, Getinger, Tomasiewicz, każdy pudłował, i teraz Soljić to samo. Bez sensu.

AlbertGree - 26 lipca 2019, 23:36:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trudno, każdemu przegrana może się zdarzyć. Tak rzeczywiście W@arta za późno zaczęła grać w piłkę,ale nie po strzeleniu bramki kontaktowej, ale po stracie 2-ego gola, ale i tak wstydu nie przyniosła. W następnym meczu Długosz i Kupczak w I-ej jedenastce od początku meczu.

Haha - 26 lipca 2019, 23:45:41 - *.play-internet.pl
@zks, Chłopina ze Stalowej woli całkiem odplywa

Stockton - 26 lipca 2019, 23:53:59 - *.eaw.com.pl
Problemy na bokach obrony w Warcie. No i w napadzie same hologramy.... Będzie lepiej...

olimpic78 - 26 lipca 2019, 23:56:57 - *.eaw.com.pl
Zasłużona wygrana Stali. Niestety moja Warta grała 10 minut.
Moje subiektywne oceny za ten mecz dla Warciarzy (skala 1-6): Lis 6,Kuzdra 2, Kieliba 2, Boczek 1, Kiełb 2, Gardzielewicz 1 (Długosz 3), Marciniak 2,5 (Kupczak 1), Grobelny 3, Janicki 4 (Jakubowski 2,5) Rybicki 1, Jaroch 4.
Tak ja to widziałem, a polemika mile widziana
Mecz z Bełchatowem będzie okazją do rehabilitacji i w pewien sposób winien być weryfikacją Warty na rundę jesienną.

SMI - 27 lipca 2019, 0:43:08 - *.dynamic.mm.pl
Z przebiegu meczu Stal była piłkarsko dużo lepszym zespołem i powinna ten mecz wygrać znacznie wyżej.Wielbłąd naszego obrońcy dał Warcie gola i niepotrzebnie zaczęło się robić nerwowo.Od 2 sezonów wiadomo,że mamy problem z wykorzystywaniem karnych i kilka zostało zmarnowanych.Karnego powinien strzelać Dobrotka,a Sojlic po pierwszym obronionym nie powinien był strzelać drugiego...Stal zagrała nieskutecznie,ale brawa za wygraną i 3 punkty!Stal zmarnowała sporo sytuacji(Prokić,Paluchowski),ale są też pozytywy-widać,że zespół gra ze sobą dłuższy czas w tym samym(prawie)składzie,widać powtarzalność pewnych zagrań/kombinacji,udało się utrzymać trzon zespołu,bo odszedł tylko De Amo.Wrócił młyn w wielkim stylu-brawo dla Was chłopaki za ten dzisiejszy dzień!Wierzę,że idziemy we właściwym kierunku,auuuu!!!

Bestia - 27 lipca 2019, 0:50:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Warta pewny spadek z taką grą.

H - 27 lipca 2019, 0:57:37 - *.dynamic.mm.pl
Poziom dopingu w drugiej polowie to totalna porazka

MLC - 27 lipca 2019, 2:15:38 - *.dynamic.chello.pl
Co ty bredzisz? W 2 polowie to dopiero byl ogien.Brawo STAL MIELEC!

obserwator - 27 lipca 2019, 4:36:22 - *.224.183.185.Tele-Necik.PL
A czemu wcześniej nie było młynu?
Jeszcze jeden karny niewykorzystany i gość byłby drugim Martinem Palermo.

lis - 27 lipca 2019, 5:53:55 - *.188.avanet.net.pl
Brawo za dobrą grę,za tydzień będzie jeszcze lepiej...

Zks - 27 lipca 2019, 8:27:51 - *.play-internet.pl
Nie odpływam mówię jakie są plany do sponsorów 2 dni temu dołączył Blachotrapez poczytaj sobie na www Stal1938.pl wciagu 2 lat klub chce awansować do 1 ligi i tak mówią wszyscy od prezesa prezydenta miasta aż po trenerów zobaczymy czy damy radę już w tym roku czy w następnym

legion22 - 27 lipca 2019, 9:44:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
pyry 2 liga razem z garbatymi i chrobrym

Wildziarz - 27 lipca 2019, 9:49:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@garbarnia!Górnik Łęczna,Górnik Łęczna przyjadą na klepowisko i wyjadą z dwucyfruwką i twój klubik powoli będzie staczał się do 3 ligi,a ty pierwsza ligę zobaczysz za 40 lat😂😂😂😂

mimimi - 27 lipca 2019, 11:34:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ZKS zejdź na ziemię...Stalówke czeka heroiczna walka o utrzymanie...takie firmy jakie wymieniasz nie gwarantuja nic poza wielkimi kłopotami.Spójrz na Bytowie,kiedyś Heko Czermno,czy nawet Polonie Warszawa.

Zks - 27 lipca 2019, 12:00:38 - *.play-internet.pl
Nie przesadzaj z tą heroiczna walka o utrzymanie bardzo dobrze grali w poprzednim sezonie 6 punktów więcej i by awansowali pozatym miasto nigdy nie sprzeda większości akcji w Stali bo ma to zapobiegać sytuacjom jak w Bytovii Nadberezny pompuje miliony w ten klub ostatnio dał około 3 milionów plus Vodex 1,5 miliona a Cellfast ma dawać kolejne miliony

Zks - 27 lipca 2019, 12:17:59 - *.play-internet.pl
Pozatym miasto wie jak ściągnąć sponsorów amerykański zakład zbrojeniowy koncern Ratheon produkujący rakiety Patriot chce zbudować w Stalowej Woli fabrykę ale miasto stawia warunek że muszą w dużych nakładach wspierać zawodowy sport w Stalowej Woli

Popol - 27 lipca 2019, 13:42:00 - *.tvkstella.pl
Raytheon** <---

Gurew - 27 lipca 2019, 13:45:32 - *.136.136.227
A co ten Pan prezes Warty ma problem z alkoholem? Ma ktoś info na ten temat tylko sprawdzone.

H - 27 lipca 2019, 14:14:55 - *.dynamic.mm.pl
W drugiej połowie doping zaczął soe w 68 minucie i kolejne 10 minut to bylo smecenie pod nosem hej stal mielec

MLC - 27 lipca 2019, 15:59:42 - *.dynamic.chello.pl
Kolego zks... idź leczyć kompleksy gdzieś indziej.

KSU - 27 lipca 2019, 18:50:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda punktów ale Stal ma pakę na E klasę. a Warta musi walczyć w każdym meczu o przetrwanie. Warta ma wielu nowych piłkarzy i muszą się jeszcze zgrać. Szkoda że domowe mecze Warta musi grać w Grodzisku Wlkp na stadionie Dyskoboli.Ciekawe kiedy zainstalują te oświetlenie na Drodze Dębińskiej 12???Dobra frekwencja na stadionie Stali , muszą wreszcie awansować !!! Stal legenda Podkarpacia !!! A Takie nazwiska jak Lato i Kasperczak to Legendy Mielca!!!

KSU - 27 lipca 2019, 19:00:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda punktów Warto gramy dalej.

GBH - 27 lipca 2019, 19:17:28 - *.fibernet.hu
Brawo Stal!
GBH kibic Stali pozdrawia KSU kibica Warty!

Stal m - 27 lipca 2019, 22:15:54 - *.dynamic.mm.pl
Dzieki za mile slowa kibicu Warty ja tez wam życzę powodzenia i oby sie sprawdzily twoje słowa o awsie Stali Mielec a moze obie nasze awasuja przeciesz w pilce wszystko sie może zdarzyć i sa marzenia prawda?

FKS. - 28 lipca 2019, 10:12:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Stal ma skład na awans ale to nie jest skład na utrzymanie. Który zawodnik daje rękojmię że da sobie radę w E-klasie? żaden! Mamy na ławce młodzików ale ich nie ogrywamy.