26 lipca 2019, 22:28:44 - huberts
Pierwszy mecz Marcina Kamińskiego po powrocie do Stuttgartu

Marcin Kamiński rozegrał swoje pierwsze spotkanie w barwach VfB Stuttgart 1893 po rocznym wypożyczeniu do Fortuny Düsseldorf 1895. Jego drużyna wygrała 2-1 (2-1) w 1. kolejce 2. Bundesligi z Hannoverem 96. 27-letni polski obrońca zszedł z boiska w 35. minucie z powodu kontuzji, a zastąpił go Maxime Awoudja.

26 lipca 2019, 20:30 - Stuttgart (Mercedes-Benz Arena)
VfB Stuttgart 1893 2-1 Hannover 96
Mario Gómez 28, Daniel Didavi 36 - Maxime Awoudja 39 (s)

żółte kartki: Santiago Ascacíbar, Maxime Awoudja, Atakan Karazor, Philipp Klement, Daniel Didavi - Waldemar Anton, Matthias Ostrzołek.
czerwone kartki: Maxime Awoudja (85. minuta, Stuttgart, za drugą żółtą) - Matthias Ostrzołek (64. minuta, Hannover, za drugą żółtą).

ZIENIU - 27 lipca 2019, 10:48:40 - *.10.208.87
To tylko w Niemczech i w Anglii takie frekwencje.
Reszta na poziomie polskim lub gorzej

@zeniu - 27 lipca 2019, 11:15:12 - *.opera-mini.net (*.1.71.146)
@zeniu bo tam sie gra dla publicznosci a nie zeby nabijac kase z tv. Tam (prawie)wszystkie mecze o jednakowej porze. I nikt nie narzeka ze Bundesliga gra o 15.30 lub PL o 16. Nikt nie placze upaly i granie w sloncu. A ze np Bay.M Bvb Arsenal Man.city@utd albo Chelsea nie graja w Prime Time. Nikt nie faworyzuje tak jak legii źe najlepsze terminy i czas. Bundesliga ani Pl nie graja przez 4 dni w jakies smieczne poniedzialki i dwa mecze w piatki. Tam zarzadzaja liga profesjonałisci a nie nieudacznicy z exklapy.

marecco - 27 lipca 2019, 17:49:00 - *.dynamic.mm.pl
do krysgojo-tam kochaja futbol wielka miloscia bez wzgledu na to czy bundesliga czy 1 liga,i jeszcze jedno najtanszy bilet 14 euro ,mniej niz godzina pracy