27 lipca 2019, 15:30 - Toruń (Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego)

Elana: 1. Jakub Knut - 23. Jan Andrzejewski, 21. Michał Bierzało, 2. Wojciech Onsorge, 5. Jakub Świeciński - 9. Bartosz Machaj (82, 27. Damian Lenkiewicz), 19. Mariusz Kryszak, 4. Adam Dobosz, 14. Mateusz Stryjewski (67, 10. Krzysztof Kołodziej), 17. Dominik Kościelniak - 15. Filip Kozłowski (46, 7. Przemysław Mycan).

Bytovia: 99. Bartosz Ryngwelski - 26. Deleu, 5. Krzysztof Bąk, 3. Kacper Kawula, 37. Adrian Liberacki - 7. Łukasz Wasiak (46, 2. Adrian Bielawski), 10. Przemysław Lech (88, 29. Michał Rutkowski), 20. Daniel Feruga, 14. Adrian Kwiatkowski - 68. Karol Czubak, 9. Piotr Giel (76, 76. Norbert Hołtyn).

żółte kartki: Kozłowski, Dobosz, Andrzejewski - Kawula, Liberacki, Bielawski.

widzów: 900.

bolotoro - 27 lipca 2019, 17:22:18 - *.play-internet.pl
Elana jazda i do przodu

Achter - 27 lipca 2019, 17:29:12 - *.play-internet.pl
Z relacji 90 minut nigdy się nie dowiem czy było 1:1 czy 2:0, do redakcji, czy to takie nie do przeskoczenia

Byczyna - 27 lipca 2019, 17:30:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzew i Ruch haha pamiętam jak ich spuscili z 2 ligi

yyy - 27 lipca 2019, 17:32:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żenujące są te oznaczenia, a raczej ich brak, przy golach w doliczonym czasie gry, nic nie wiadomo. 90minut jest gorsze niż beton wyborczy.

janek - 27 lipca 2019, 17:42:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Elana Toruń - Bytovia Bytów 2:1 (Kołodziej 71', Kościelniak 90+3' - Czubak 90+4)

... - 27 lipca 2019, 17:44:18 - *.146.47.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
90 minut to w ogóle dziwny portal - jedne kluby można regularnie obrażać, przekręcając ich nazwy w wulgarny sposób (i te posty wiszą na forum, a jak się trollom odpowie- to admini odpowiedź kasują...), a inne, np. legia są pod ochroną.

slon61 - 27 lipca 2019, 17:44:29 - *.25.242.187.ipv4.supernova.orange.pl
Bytovia znowu dostaje bramkę w 90min...za rok w 3 lidze ! a potem A-klasa...tak zawsze konczy armia zaciężna...

Achter - 27 lipca 2019, 17:45:51 - *.play-internet.pl
janek, dziękuję za informację, czego brakło 90 minut

Achter - 27 lipca 2019, 17:51:16 - *.play-internet.pl
2:0, dziękuję

Kame - 27 lipca 2019, 18:06:08 - *.play-internet.pl
Jak wam to przeszkadza to idzcie na inny portal. Bez sensu tak narzekać...

Kamil - 27 lipca 2019, 18:39:32 - *.30.50.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Już pisałem o tych oznaczeniach. Nie dociera do nich kompletnie.

bociek - 27 lipca 2019, 18:53:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Prawidłowo ! ! .....

KSU - 27 lipca 2019, 18:54:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wojciech Onsorge Pozdro z Poznania Warta Pamięta.

TULL - 27 lipca 2019, 20:00:55 - *.actus-info.pl
Toruńska Elana !!! Łódzki Widzew !!!

Ksg - 27 lipca 2019, 23:20:45 - *.play-internet.pl
Bytowia nadaję się do tarcia chrzanu

Misiek - 28 lipca 2019, 0:25:58 - *.174.112.245
Bytovia spadek pewne info w poprzednim sezonie mówiłem pisałem że bytovia spadnie i co? I miałem rację także bytovia spadek pewne info ja to wam mówię wasz Misiek

FanRTs - 28 lipca 2019, 0:27:27 - *.centertel.pl
A podpowiadałem przed sezonem to Bytomia nie słuchała. Zmieńcie trenera i to s,ybko Tylko Robert Podoliński może poukładać drużynę i żelazną ręką trzymać zawodników żeby wygrywać mecze.

K - 28 lipca 2019, 0:47:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak bez sensu narzekać? Jak się pojawia wynik na styk i 2 bramki w 90 minucie to chyba jasne że kibic chce wiedzieć która była pierwsza. Czy były super emocje i 1:1 a potem zwycięski gol, czy jednak najpierw gol na 2:0, a potem honorowa a la "musztarda po obiedzie".

Jaś Niepan - 28 lipca 2019, 8:16:29 - *.dynamic.chello.pl