28 lipca 2019, 20:45:55 - dagazka
Ligowa wygrana FC DAC 1904

FC DAC 1904 Dunajská Streda wygrał u siebie 5-1 (2-0) w meczu 2. kolejki słowackiej ekstraklasy z FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa. Słowacy będą rywalem Legii Warszawa w III rundzie eliminacji Ligi Europy, jeśli w II rundzie wygrają rywalizację z greckim APS Atrómitos Athinón, a Legia okaże się lepsza od fińskiego Kuopion Palloseura.

28 lipca 2019, 19:00 - Dunajská Streda (MOL Aréna)
FC DAC 1904 Dunajská Streda 5-1 FK Pohronie Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa
Kristopher Vida 4, 75, Zsolt Kalmár 30, Abdulrahman Taïwo 54, Eric Ramírez 88 - Peter Mazan 56 (k)

FC DAC 1904: 36. Martin Jedlička - 26. Kristián Koštrna, 14. Matej Oravec, 24. Dominik Kružliak, 31. Erick Davis (71, 82. César Blackman) - 45. Lukáš Čmelík (85, 20. Dominik Veselovský), 4. Connor Ronan, 8. Máté Vida, 13. Zsolt Kalmár, 10. Kristopher Vida - 19. Abdulrahman Taïwo (71, 9. Eric Ramírez).

żółta kartka: Ján Hatok (Pohronie).

sędziował: Peter Kráľovič (Trnava).
widzów: 7396.

W barwach DAC 1904 wystąpił Lukáš Čmelík (w przeszłości Piast Gliwice). W FK Pohronie do 80. minuty grał Mateusz Zachara, którego zmienił Patrik Blahút, a w przerwie na boisko wszedł wypożyczony z Radomiaka Peter Mazan, zmieniając Jakuba Sedláčka.

FC DAC 1904 zajmuje drugie miejsce w lidze, mając na koncie sześć punktów, natomiast FK Pohronie plasuje się na jedenastej pozycji z zerowym dorobkiem punktowym.

Koło - 28 lipca 2019, 21:03:41 - *.play-internet.pl
Po co taki news? Jakaś polska drużyna z nimi gra??

abc - 28 lipca 2019, 21:38:02 - *.dynamic.chello.pl