2 sierpnia 2019, 1:00:33 - mogiel
Gol Wojciecha Wójcika

Wojciech Wójcik strzelił gola dla Hartford Athletic w wygranym 3-0 (1-0) meczu konferencji wschodniej amerykańskiej USL Championship (drugi poziom rozgrywkowy) z Bethlehem Steel.

1 sierpnia 2019, 23:00 - Chester (Talen Energy Stadium)
Bethlehem Steel 0-3 Hartford Athletic
Daniel Bedoya 28, Alex Dixon 50, Wojciech Wójcik 84

żółte kartki: Olivier Mbaizo, Benjamin Ofeimu, Zachary Zandi, Cole Turner - Frederik Due, Kyle Curinga.
czerwona kartka: Benjamin Ofeimu (76. minuta, Bethlehem Steel, za drugą żółtą).

sędziowała: Danielle Chesky.
widzów: 325.

W 23. minucie James Chambers (Bethlehem Steel) nie wykorzystał rzutu karnego (Frederik Due obronił).

Wójcik wszedł na boisko w 61. minucie za Sebastiana Dalgaarda.

Hartford zajmuje 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów w 23 meczach.

Kutach - 2 sierpnia 2019, 1:21:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W jego wieku Robert Lewandowski grał w Lidze Mistrzów, strzelał gole Realowi, zdobywał króla strzelców Bundesligi i wygrywał mistrzostwo Niemiec.

mariuszek - 2 sierpnia 2019, 2:29:59 - *.dynamic.chello.pl