2 sierpnia 2019, 22:26:02 - dagazka
Debiut Jakuba Bednarczyka w FC Sankt Pauli

Jakub Bednarczyk zadebiutował w barwach FC Sankt Pauli w przegranym 1-3 (1-2) w meczu 2. kolejki 2. Bundesligi przeciwko SpVgg Greuther Fürth. 20-letni zawodnik grał do 68. minuty, w której zmienił go Viktor Gyökeres.

2 sierpnia 2019, 20:30 - Hamburg (Millerntor-Stadion)
FC Sankt Pauli 1-3 SpVgg Greuther Fürth
Dimítrios Diamantákos 45 - Daniel Keita-Ruel 17, 35, Julian Green 70

żółta kartka: Maximilian Wittek (Fürth).

sędziował: Sven Jablonski (Brema).
widzów: 29 546.

Na ławce rezerwowych gospodarzy mecz spędził Waldemar Sobota.

Drużyna Polaków zajmuje 15. miejsce w lidze z jednym punktem na koncie.

Gksj62 - 2 sierpnia 2019, 22:44:32 - *.dynamic.caiway.nl
psy wojny

Pierdzenie - 2 sierpnia 2019, 23:14:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i super. Może coś z niego będzie i będzie kiedyś liderem reprezentacji Polski.

Kerto - 3 sierpnia 2019, 0:14:58 - *.play-internet.pl
Po takim wejsciu ciezko ocenic czy cos bedzie , nic nie dal.Byc statysta nie jest trudno.

jorguś - 3 sierpnia 2019, 0:51:14 - *.play-internet.pl
Moze cos z niego będzie i przejdzie do Stomilu.

Papagol - 3 sierpnia 2019, 7:29:36 - *.adsl.inetia.pl
Gratulacje! W Niemczech mają inne spojrzenie na jego wiek, ale skoro dostał szansę, to może i będzie dostawał w kolejnych meczach. Chyba lepiej grać w 2. Bundeslidze, niż tylko trenować z Bayerem Leverkusen.
Warto wspomnieć, że w 2. Bundeslidze gra również Dawid Blacha.

do papagol - 3 sierpnia 2019, 12:11:08 - *.unknown.vectranet.pl
Kamiński też ale wyleciał przez kontuzje na pół roku.A do Kerto nie prowokuj bo dał dużo miał kilka okazji i asystę drugiego stopnia tylko miał zbyt dużo przestojów ale jak na debiut to było przyzwoicie.

sps - 3 sierpnia 2019, 12:54:53 - *.137.6.245