3 sierpnia 2019, 17:23:17 - bartekwr9
Bramka Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak strzelił gola dla Łokomotiwu Moskwa w wygranym 2-1 (1-0) meczu 4. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Kryljami Sowietow Samara. Dla Polaka, który rozegrał cały mecz, była to pierwsza ligowa bramka w tym sezonie. Przy pierwszym golu dla gości asystował Maciej Rybus, który również zagrał całe spotkanie.

3 sierpnia 2019, 15:30 - Samara (Samara Ariena)
Krylja Sowietow Samara 1-2 Łokomotiw Moskwa
Aleksandr Sobolew 88 - Fiodor Smołow 15, Grzegorz Krychowiak 90

żółte kartki: Aleksandr Aniukow, Nikita Czernow, Maksim Karpow, Alexandru Gațcan, Dejan Radonjić - Rifat Żemaletdinow, Dmitrij Barinow.

sędziował: Jewgienij Turbin (Dmitrow).
widzów: 22 459.

Łokomotiw zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów.

rfał - 3 sierpnia 2019, 17:24:54 - *.146.226.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rybus asysta przy pierwszej bramce.

cool - 3 sierpnia 2019, 17:36:23 - *.adsl.inetia.pl
CZapki z głów .To co zrobił Krychowiak już przeszło do annałów klubu z Moskwy !!!Rzadko się zdarza w futbolu coś takiego. Bohater meczu,bohater kolejki.

dgf - 3 sierpnia 2019, 17:44:43 - *.adsl.inetia.pl
Ładnie się zastawił.

radoczek - 3 sierpnia 2019, 17:47:01 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Walka i zaangażowanie w akcję do końca, przepychanka pod bramką i dobitka głową po obronionym strzale z dystansu. Oby więcej takich akcji Krychowiaka. Ostatnimi czasy miałem wrażenie, że jego kariera trochę przyhamowała. Dobrze, że odnalazł się w Rosji.

Arci - 3 sierpnia 2019, 18:28:59 - *.centertel.pl
Zrobił to poprostu z palcem w .... dopisujcie gdzie.

Mondry - 3 sierpnia 2019, 19:09:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to nie ma już młodych zdolnych Rosjan, że na ten polski szrot stawiają?

maks - 3 sierpnia 2019, 21:40:44 - *.play-internet.pl