3 sierpnia 2019, 21:51:41 - bartekwr9
Zespół Żurawia łodzian odprawia

W sobotnim spotkaniu 3. kolejki PKO Ekstraklasy Lech Poznań wygrał na wyjeździe 2-1 (2-1) z ŁKS-em Łódź. Bramki dla "Kolejorza" strzelili João Amaral i Darko Jevtić, a gola dla beniaminka zdobył Dani Ramírez.

3 sierpnia 2019, 20:00 - Łódź (Stadion Miejski)
ŁKS Łódź 1-2 Lech Poznań
Dani Ramírez 32 - João Amaral 4, Darko Jevtić 34

ŁKS: 25. Michał Kołba - 4. Artur Bogusz, 29. Maksymilian Rozwandowicz, 2. Jan Sobociński, 3. Adrian Klimczak (46, 21. Jan Grzesik) - 11. Dani Ramírez, 28. Łukasz Piątek, 23. Bartłomiej Kalinkowski (46, 14. Ricardo Guima), 6. Maciej Wolski (61, 9. Wojciech Łuczak), 20. Pirulo - 88. Rafał Kujawa.

Lech: 1. Mickey van der Hart - 2. Robert Gumny, 4. Thomas Rogne, 5. Đorđe Crnomarković, 27. Tymoteusz Puchacz - 24. João Amaral (73, 36. Filip Marchwiński), 6. Karlo Muhar, 25. Pedro Tiba, 10. Darko Jevtić (85, 15. Jakub Moder), 7. Kamil Jóźwiak - 9. Christian Gytkjær (81, 8. Paweł Tomczyk).

żółte kartki: Wolski, Bogusz, Ricardo Guima - Pedro Tiba, João Amaral, Muhar, Marchwiński.

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

xxx - 3 sierpnia 2019, 21:53:43 - *.dynamic.chello.pl
Bardzo ładna pierwsza połowa, jak na Ekstraklasę, ale w drugiej Lech zagrał jak typowa polska drużyna i zaczął się bronić przy jednobramkowej przewadze. Udało się tylko dlatego, że Łodzianom rozregulowały się celowniki.

:-) - 3 sierpnia 2019, 21:54:24 - *.147.102.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
He, 2 godziny wcześniej kołki spod wiaty cieszyły się z cudzej porażki...

Rodowity - 3 sierpnia 2019, 21:54:44 - *.internet.piotrkow.pl
Piotrkow Tryb tylko 1908

Karnet - 3 sierpnia 2019, 21:55:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lech to nie Bytovia haha

Legionista - 3 sierpnia 2019, 21:55:12 - *.mynet.com.pl
Spokojnie...Amica pogra pare meczy i spuchnie. Lech? Nie kojarzę.

xxx - 3 sierpnia 2019, 21:55:15 - *.123.c86.petrotel.pl
Lech powinien zamknąć to spotkanie tuż przed przerwą, ale świetnie w sytuacji sam na sam obronił Kołba. W drugiej połowie piłkę z linii bramkowej wybił Sobociński i Poznaniacy musieli drżeć do końca o wynik. Całkiem ciekawa ta drużyna ŁKS-u. ;)

TeoGang - 3 sierpnia 2019, 21:55:45 - *.dynamic.chello.pl
Karny na Wolskim... Stefański 'z Bydgoszczy' znów w formie.

jan - 3 sierpnia 2019, 21:57:28 - *.smrw.lodz.pl
Mimo porażki, wspierajmy ŁKS.

tomek - 3 sierpnia 2019, 21:57:37 - *.43.153.213.ipv4.supernova.orange.pl
Puchacz dobrze udaje dziś wygrał Lech ale nie zapominajmy że ŁKS gra piękną piłkę i jeszcze wiele pokaże . W ŁKS ewidentnie brakuje napastnika .

Byczyna - 3 sierpnia 2019, 21:58:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Utrzymanie w ekstraklasie porównują do braku awansu do 1 ligi karnety z wiaty z blachodachówki

widzewiak - 3 sierpnia 2019, 21:58:41 - *.224.183.185.Tele-Necik.PL
Przegrała drużna dużo lepsza. Na prawdę dobrze ogląda się ŁKS.
Ramirez Pan piłkarz.

sas - 3 sierpnia 2019, 21:59:06 - *.toya.net.pl
5452 widzów na trybunie. Co tak mało ? Perony na Kaliskim wolne i drzewa w parku obok.

qwerty - 3 sierpnia 2019, 21:59:33 - *.icpnet.pl
Trzeba przyznać ze ŁKS jak na ten skład jakim dysponuje to naprawdę gra fajna piłkę. Lech tez ładnie dzisiaj klepał choć w drugiej połowie stanęli do czego po części przyczynił się tez sam ŁKS. Ogólnie bardzo dobry mecz jak na nasza ligę.

Pablo - 3 sierpnia 2019, 22:00:06 - *.icpnet.pl
@TeoGang: na powtórkach było widać, że Wolski zaczął się kłaść wyraźnie zanim nastąpił kontakt z obrońcą. Bardziej zasłużył na żółtko niż karnego.

ZeteL - 3 sierpnia 2019, 22:00:16 - *.ssp.dialog.net.pl
Pytanie do organizatorów meczu i realizatorów transmisji z NC+. Czy nie można ustawić kamery głównej (pokazującej większość meczu ) na jakimś wysięgniku po przeciwnej stronie boiska ? Chyba lepiej mieć w tle meczu trybunę z kibicami niż wał ziemny z wypalonymi od słońca chwastami.

ameba - 3 sierpnia 2019, 22:00:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Świetny, dynamiczny, pełen zwrotów akcji mecz.
Tak powinny wyglądać zespoły na eliminacje LM czy LE.
KTO POWIE, ŻE TO BYŁ SŁABY MECZ, JEST ŚLEPY!!!!!!
Najlepszy mecz w tym sezonie. Brawo.

Borsuk - 3 sierpnia 2019, 22:01:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje dla Lecha. W pierwszej połowie zdecydowana dominacja. ŁKSu niezłe 10 minut. Druga połowa dla Nas, ale tak to bywa że wygrywa ten co więcej strzeli. Dzięki za wizytę w Łodzi i Pozdro KKS.

tom - 3 sierpnia 2019, 22:01:26 - *.klient.mega-net.com.pl
ŁKS z taką grą na pewno utrzyma się w Ekstraklasie, Ramirez, Tiba, Jevtic, tacy obckrajowcy robią różnice w naszej lidze.
Mam nadzieję, że Widzew i Łks zagrają niedługo derby w Ekstraklasie.
Pozdrawiam kibiców obu klubów.

umcyk - 3 sierpnia 2019, 22:05:11 - *.cust.hiper.dk
ŁKS przy graniu młodymi chłopakami, którzy niedawno ganiali po 2-ej lidze, grają najlepszą piłkę w Ekstraklasie. Brakuje tylko obcykania, ale to przyjdzie z czasem.

widzewiak - 3 sierpnia 2019, 22:09:28 - *.224.183.185.Tele-Necik.PL
A warszawski legionista z Bydgoszczy to dalej sędziuje w Ex.?

jan - 3 sierpnia 2019, 22:10:07 - *.smrw.lodz.pl
Boli mnie serce , przegrał ŁKS i WIDZEW , podniesiemy się .Pozdrowienia dla kibiców ŁKS[U]i Widzewa ,szanujcie się wzajemnie , gramy w jednej drużynie.

qwerty567 - 3 sierpnia 2019, 22:10:58 - *.adsl.inetia.pl
widzew10 - w Bytowie też wyszło na twoje? hahahahaha a zdajesz sobie z tego sprawę że i tak nie awansujecie?

Borsuk - 3 sierpnia 2019, 22:11:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na tą chwilę puka Bytovia was i to w II lidze.. O Nas i Lecha się nie martw.Watek II ligi gdzie indziej.

Byczyna - 3 sierpnia 2019, 22:11:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przegrać z Lechem z taką gra to duma , a przegrać Bytovią to wstyd na całą Polskę !!!!!

Widzew10 - 3 sierpnia 2019, 22:11:40 - *.play-internet.pl
To nie jest jedyna wasza porazka kalesiaki? Obejmowaludcie sie z koleżankami z Poznania hehehehehehe

kkk - 3 sierpnia 2019, 22:14:46 - *.dynamic.chello.pl
Ten mecz to był dramat, a później się dziwimy że nas w Europie leją. Komentatorzy oszukują kibiców bo za to im płacą.

Widzew10 - 3 sierpnia 2019, 22:14:50 - *.play-internet.pl
Ja tu nie pisze o Widzewie ejsy wy tez przegraliscie z Bytowia w 1 lidze 2:3?

kalbaro74 - 3 sierpnia 2019, 22:16:56 - *.dynamic.chello.pl
Słaby mecz słabych drużyn, z czym do Europy?

sas - 3 sierpnia 2019, 22:19:03 - *.toya.net.pl
Byczyna. Widzew przegrał ze spadkowiczem i to nie jest dobry wynik po słabej grze-fakt.Duma po porażce z Lechem ? A co to za drużyna Lech ? Co oni ostatnio osiągnęli ? Przegrać po walce ze znana firmą w Europie, to duma, ale nie z Kolejorzem.

Widzew10 - 3 sierpnia 2019, 22:19:31 - *.play-internet.pl
Qwerty567 spokojna twoja? martw sie o LKS zeby w czerwcu nie bylo placzu

tom11 - 3 sierpnia 2019, 22:22:13 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Byczyna czy ty jesteś normalny ? z leczem może tak z Amicą to słabo

qwerty567 - 3 sierpnia 2019, 22:23:00 - *.adsl.inetia.pl
widzew10 - tylko cały twój problem polega na tym, że twoje wróżby się nie sprawdzają, co ja ci na to poradzę

Byczyna - 3 sierpnia 2019, 22:28:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dumnym też nie mogę być z remisu z Lechią ?? wygrana z Cracovią ?? Bo kto to jest 3,4 drużyna tamtego sezonu haha

Borsuk - 3 sierpnia 2019, 22:31:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Midzem22 pewnie że lepiej przegrać z Bytovią niż Lechem z Poznania. Przecież z Lechem byście wygrali.Tak jak pisałem II liga ma inny wątek tam wpisujcie swoje mądrości. Brawo Lech. Wygrał bo był lepszy dzisiaj.

łdz - 3 sierpnia 2019, 22:31:42 - *.toya.net.pl
Jesli Valencia z Piasta jest wart 2mln ojro to Ramirez jest wart 4 !

PM - 3 sierpnia 2019, 22:37:09 - *.30.51.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bardzo fajna gra jednych i drugich. ŁKS-owi życzę górnej ósemki, a Lechowi Mistrzostwa Polski, zgodnie z ciągiem: 2010, 2015, 2020. Póki co są liderem, jutro jednak Portowcy wywiozą z Gliwic trzy oczka i wyjdą na prowadzenie tabeli. Nuż może Śląsk Wrocław wygra i też oddali Lecha od lidera, wszak Łazienkowska 3 jest taką twierdzą, że nawet Legia nie może jej zdobyć. Czy ktoś pamięta, jak Stołeczni przegrali 1-4 z Petrą? Pozdrawiam.

EL1908 - 3 sierpnia 2019, 22:38:36 - *.bb.sky.com
gratulacje dla Lecha. ŁKS gramy dalej głowy do góry.
ŁKS! Klubem Łodzi jest !

Widzew10 - 3 sierpnia 2019, 22:40:29 - *.play-internet.pl
@qwerty567 jednak sprawdzily sie tydzień temu.mowilem ze porazki przyjdą gra sie tak jak pozwala przeciwnik? Kto.mial racje

jan - 3 sierpnia 2019, 22:41:05 - *.smrw.lodz.pl
Pamiętajcie wszyscy kibice WIDZEWA , że potęgę RTS[U]zbudowali byli zawodnicy ŁKS[U]włącznie z trenerem śp L Jezierskim ,a jakby w dniu dzisiejszym siły były połączone , to M ROBAK temu Lechowi w dniu dzisiejszym ustrzeliłby ......?

Widzew10 - 3 sierpnia 2019, 22:45:26 - *.play-internet.pl
@qwert578 Lechia oszczedzala sie na mecz pycharowy,Craxa odpadła z pucharow tydzień temu wygraliście fartem? Cracovia z Rakowrm wygrala 3;1 u nich Lech nie musial sie oszczedzac

Wzll - 3 sierpnia 2019, 22:49:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Oj szkoda ;-)

Widzew10 - 3 sierpnia 2019, 22:49:13 - *.play-internet.pl
Jest już pierwszy kandydat do spadku Raków..kto drugi?

Borsuk - 3 sierpnia 2019, 22:55:37 - *.147.39.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Drugi kandydat to widzew. Won stąd.

Szczur - 3 sierpnia 2019, 23:01:58 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda ŁKSu

Stan - 3 sierpnia 2019, 23:08:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pierwsza połówka, to MIODZIO palce lizać. Drugie 45 minut to niestety ale młócka i pospolita pańszczyzna. No do tego i owego - Dlaczemu nie mogą te nasze kopacze zagrać na FUUUUUL 90 minut? Kurcze 45 minut to rozgrzewka, a tu po raz enty się okazuje że 45 minut to FINAŁ kopania w gałę :P

Jan - 3 sierpnia 2019, 23:16:08 - *.play-internet.pl
ŁKS & Lech

prawda - 3 sierpnia 2019, 23:34:20 - *.146.166.114.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ŁKS bez Ramireza praktycznie nie istnieje. Obrońcy łodzian strasznie elektryczni. Wystarczy lekki pressing i zaczynają się gubić. Po prostu jeden wielki chaos w obronie gdy nie pozwala im się wyprowadzić piłki. Lech siadł kondycyjnie w 2 połowie, stąd emocjonująca końcówka.

Widzew10 - 3 sierpnia 2019, 23:39:20 - *.play-internet.pl
Dawać Ramireza do,Widzewa macie radionwa po co wam Ramuirez?byłby napad Robak Ramirez hehe

Janusz - 4 sierpnia 2019, 0:09:50 - *.dynamic.mm.pl
Tego całego Ramizera dawać do Legii. W tym LKSie sie zmarnuje bo i tak polecą.

jj - 4 sierpnia 2019, 0:16:00 - *.13-87-r.retail.telecomitalia.it
Brawo ŁKS!! Taką piłkę chcemy w ekstraklasie

godosz - 4 sierpnia 2019, 1:07:25 - *.icpnet.pl
Tyle widzów to przychodziło na Amikę w 12 tysięcznych Wronkach, Łódź wstyd!!!

@godosz - 4 sierpnia 2019, 2:41:12 - *.146.162.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale ty wiesz, że to wszystko, co wejdzie,bo mamy na razie tylko jedną trybunę?

norbi - 4 sierpnia 2019, 3:51:24 - *.piratenpartei-nrw.de
Łks spadek, razem z Czwą i Gdynią. Proste.
Tym razem Łks bez prezentów typu czerwień albo karny i to musiało się tak skończyć. Mecz przeciętny, może w pierwszej połowie jeszcze znośny a potem Lech chiał wygrać najmniejszym nakładem podobnie jak wczesniej Cracovia i bez problemów wygrał.

Rafal - 4 sierpnia 2019, 6:05:40 - *.30.51.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Calkiem ciekawy mecz, poziom ogolnie ligi dramatyczny, kolejny sezon wakacje a polskich druzyn już nie ma w pucharach. Mamy najslabsza lige w europie a najlepszych zawodników sprzedajemy za 2-3miliony euro czyli za czapke gruszek. Dramat polskiej ligi trwa i sie poglebia,za dwa lata nikt nie kupi praw do teansmisji...

...? - 4 sierpnia 2019, 6:36:06 - *.play-internet.pl
Pierwsza bramka dla Lecha z ewidentnego spalonego. Ten WAR to je jednak cirkus i skandaloza

pabi - 4 sierpnia 2019, 6:42:22 - *.play-internet.pl
sędzia sypał kartkami ale karnego to nie widział po jaką cholere w taki razie jest ten śmieszny var, jedyny plus dla pzpn to zmiana przepisów dotycząca opuszczenia boiska nie ma tego śmiesznego opuźniania w końcówce i emocje do samego końca. Narazie z taką obroną i z kołbą w bramce to grupa spadkowa. i moim zdaniem Lech w tym sezonie mistrz polski.
Aha i do wszystkich widzewiaczków tutaj jaki tam wynik z bytovią ?

Neutral60 - 4 sierpnia 2019, 8:59:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia (warszawiak z Bydgoszczy? bydgoszczanin z W-awy ?) miał utrudniać rozpędzającej się w zawrotnym tempie "Poznańskiej Lokomotywie" w zdobyciu 3 pkt i tak też czynił .Fauli łodzian na "Żółtka" nie widział a Kolejorzy za "byle co"(np.Tiba) kolorował na "żółć". Rzemieślnicza (ambitna) gra łodzian przy artystycznej grze Kolejorza pokazała kto będzie walczył w lidze o jakie cele. Szkoda tych błyskotliwych zagrań i sytuacji ( 100 % )Kolejorza .Tiba , Amaral i Tomczyk muszą takie sytuacje wykorzystywać a wtedy niepotrzebnie nie będziemy drżeć o wynik końcowy.Bramka Jevtića "stadiony świata". Marchwiński musi poprawić grę obronną. Holenderski bramkarz popełnił tylko dwa błędy niecelnie wybijając nogą piłkę nogą. Po jednym takim niecelnym wybiciu łodzianie zdobyli jedyną bramkę. Kolejorz się nadal zgrywa (to jest plus).Obrońcy ( jeden po czerwonej kartce i drugi nabytek z Dunajskiej Stredy ) podniosą na jeszcze wyższy jakość gry Kolejorza.

Neutral60 - 4 sierpnia 2019, 9:11:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Komentarz Kazka i tego drugiego na kanale 36 C+ poniżej przyzwoitości. Praktycznie byli drugim kompletem sędziowskim ."Dobre" rady i sugestie Stefańskiemu i tym z Var-u spaliły na panewce gdyż powtórki z akcji jednoznacznie pokazywały co do sytuacji i prawidłowej oceny . Panowie szukali dziury w całym .Ciekawe na czyją korzyść ? ŁKS-u czy drużyny z łazienkowej ? Taki komentarz to Żenada .Przez 34 pierwsze minuty "dołowanie" Jevtića a potem wyniesienie jego poziomu gry pod niebiosa .

do pabi - 4 sierpnia 2019, 9:17:20 - *.ds4-s.us.edu.pl
wasza drużyna po prostu nie sięga poziomem do eklasy jak rok temu Sosnowiec i Legnica, za rok derby w 1 lidze, nie ma co sie spinać jak plandeka na żuku

Pewne Utrz - 4 sierpnia 2019, 9:18:26 - *.play-internet.pl
Bardzo dobrze ogląda się mecze ŁKSu, grają fajną,widowiskową piłkę.Dopiero uczą się naszej ekstraklasy , ale już widać że nie boją się drużyn z górnej półki, więc z tymi teoretycznie słabszymi powinno być już tylko lepiej.Najważniejsze w tym sezonie to się spokojnie utrzymać.Ale jeśli uda się podtrzymać dotychczasowy poziom to pierwsza 8 w zasięgu.Myślę że trzeba poszukać napastnika , młodego, szybkiego lubiącego kombinacyjną grę chłopaka i będzie dobrze.A do kibiców Widzewa jedna prośba, nie kompromitujcie się wpisami na temat gry ŁKSu bo albo nie widzieliście albo nie znacie się na piłce.PS Bytovia nie taka słaba ;)

Ares1908 - 4 sierpnia 2019, 9:39:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@dopabi.Nie ma co się spinać,ale pisząc takie komentarze,zasługujesz na okuliste.Bez kolejki.

qaz - 4 sierpnia 2019, 9:49:34 - *.icpnet.pl
Spalonego nie było bo Bogusz został. Gdyby zrobił pol kroku mniej to spalony.

zielak69 - 4 sierpnia 2019, 10:11:56 - *.42.21.76
Szacunek dla ŁKS. Mimo porażki. Trzymam kciuki. Musi być dobrze!

Kaktus - 4 sierpnia 2019, 10:13:59 - *.play-internet.pl
Lider na chwilę zaraz Pogoń wróci na fotel lidera

GGG - 4 sierpnia 2019, 10:14:04 - *.40.87.22
Lechu Lechu Lechu ukochany klubie nasz !!!

As - 4 sierpnia 2019, 10:18:44 - *.40.87.22
Był będzie jest poznański KOLEJORZ !!!

Machachas - 4 sierpnia 2019, 10:51:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Raczej Amica bo lecha dawno już chłopcze bulwiasty dawno już niema.

abc - 4 sierpnia 2019, 12:21:36 - *.centertel.pl
ŁKS grał pięknie, ale Lech idzie chyba na majstra. Dużo lepszy niż Lechia i Cracovia.

Mikołaj - 4 sierpnia 2019, 12:45:28 - *.cable.smsnet.pl
bartekwr9
powinieneś zostać poetą nie sprawozdawcą piłki kopanej.....

Urbi - 4 sierpnia 2019, 13:06:36 - *.146.234.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mimo porażki ŁKS się dobrze zaprezentował , teraz mecz z Piastem , zobaczymy o co ŁKS w ekstraklasie bedzie grał ?.

normal - 4 sierpnia 2019, 13:30:32 - *.play-internet.pl
Jest dobrze, ŁKS górna ósemka i jeszcze niejednemu rywalowi wybiją 3 pkt z głowy. Lech zrobił swoje i teraz na Bułgarskiej zmiotą kiepskich 3-0!!!!

sas - 4 sierpnia 2019, 14:04:05 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl
5400 odliczając lechitów to tak 3 tysie mac żydowskich zeżartych

nxndj - 4 sierpnia 2019, 14:43:45 - *.199.86.94
lech i tak jest słaby co pokaze jak awansuje do pucharków po raz kolejny odpadnie z rybakami z Islandii xd łks probuje grać piłka po ziemi nawet ich bramkarz nie wybija dzidy tylko zagrywka piłkę do najblizszego obrońcy, tak jak się powinno grać w futbol. ale taka legia amatora vukovicza i dyletanta mioduskiego tego nie pojmuje

Kibic - 4 sierpnia 2019, 15:05:47 - *.dynamic.chello.pl
Norbi jak to był przeciętny mecz z poziomu naszej ekstraklasy to ty albo ślepy jesteś albo nie masz pojęcia o piłce nożnej. Porównując go do wyczynów Legii w Finlandii to tamten mecz był na poziomie A klasy 😄

Olo - 4 sierpnia 2019, 15:12:27 - *.dynamic.chello.pl
Najśmieszniejsze jest to, że najwięcej do powiedzenia mają przedstawiciele amatorskiej II ligi Reanimacja 2015, od kilku lat wróżycie dla ŁKS-u spadek a tu jak na złość 3 awanse z rzędu aż do ekstraklasy 😄 zjmijcie się lepiej swoim klubikiem, który szczęśliwie wygrywa w Wejherowie i dostaje w plecy od Bytovii 😄

tom11 - 4 sierpnia 2019, 15:24:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie ma czegoś takiego jak Łks teraz jest AP czyli AVE Podpaski

Idis - 4 sierpnia 2019, 15:28:31 - *.5.220.191.ipv4.supernova.orange.pl
LKS zjazd za wysoka liga

Kks lech - 4 sierpnia 2019, 15:36:23 - *.centertel.pl
Takich latwych trzech punktow juz dawno nie zdobylismy. Jednak nawet w ekstraklasie mozna trafic na prawdziwe ogorki.

Kibol - 4 sierpnia 2019, 20:06:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Lechu na koniec meczy 6 młodzieżowców na boisku !!!

X - 4 sierpnia 2019, 23:07:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
masakra Lecha w 1 p

Kibic - 5 sierpnia 2019, 13:26:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tim11 masz chyba tyle lat ile w nicku czyli 11 hahahaha i pewnie nie wiesz, że nie ma już od 2004 roku RTS Widzew, a od 2015 jest sztucznie spłodzony twór, który nazywa się Reanimacja Trupa Sportowego Wstydzew 2015 Koluszki, a w Łodzi, nieustannie od 111 lat liczy się tylko ŁKS !!! a twój żałosny skowyt dzieciaku to miód na nasze serca, wyj dalej hahahaha

Jeus - 5 sierpnia 2019, 16:34:53 - *.43.78.254.ipv4.supernova.orange.pl
Za ten mecz Pan Stefański powinien dostać karę. Pierwsza bramka dla Lecha ze spalonego i niegwizdnięty ewidentny faul na Wolskim. Jest VAR i co oni zrobili. Stefański i VAR duże kary finansowe i kara za wypaczenie wyniku meczu.