4 sierpnia 2019, 18:00:00 - dkelman
Debiut Alana Stulina w UNA Strassen

Alan Stulin zadebiutował w barwach FC UNA Strassen w wygranym 2-1 (0-0) wyjazdowym meczu 1. kolejki luksemburskiej ekstraklasy z FC Rodange 91. 29-letni pomocnik grał do 63. minuty, w której zmienił go Quentin Zilli.

4 sierpnia 2019, 16:00 - Rodange (Stade Joseph Philippart)
FC Rodange 91 1-2 FC UNA Strassen
Marco de Sousa 81 - Benjamin Runser 56 (k), Denis Agović 74

żółte kartki: Jordan Oukache, Jean-Paul Makasso, Dženid Ramdedović, Marco de Sousa, David Fleurival - Alan Stulin, Denis Agović, Alen Agović.

sędziował: Ricardo Morais (Luksemburg).
widzów: 250.

W zespole gospodarzy całe spotkanie rozegrał były zawodnik m.in. Zawiszy Bydgoszcz - David Fleurival.

BartX - 4 sierpnia 2019, 18:44:20 - *.icpnet.pl
Brawo Alan. Cała Polska liczy, że tam się odbudujesz i jeszcze reprezentacja będzie miała z ciebie pożytek.

Kultura - 4 sierpnia 2019, 19:00:55 - *.free.aero2.net.pl
Mam nadzieję, że Legia na ten zespół nie trafi, bo będą mieli Stressa.

LEON - 6 sierpnia 2019, 15:05:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl