Legionovia: 1. Jakub Stefaniak - 24. Kacper Będzieszak, 2. Bartosz Waleńcik, 99. Daniel Choroś, 4. Jonatan Straus - 15. Kamil Wolski (46, 8. Adam Imiela), 6. Konrad Zaklika (46, 20. Stanisław Wawrzynowicz), 19. Luka Janković (73, 18. Daniel Pietraszkiewicz), 14. Patryk Koziara, 9. Eryk Więdłocha - 10. Karol Podliński (71, 7. Arkadiusz Gajewski).

Pogoń: 95. Piotr Smołuch - 77. Adam Pazio, 4. Aya Diouf, 31. Bartosz Brodziński, 14. Bartłomiej Olszewski - 22. Kacper Skibicki (46, 11. Jakub Romanowicz), 7. Piotr Marciniec (63, 23. Damian Mosiejko), 55. Oskar Repka, 10. Bartosz Wiktoruk (90, 15. Norbert Wojtuszek), 9. Kamil Walków (84, 8. Tomasz Margol) - 19. Maciej Firlej.

żółte kartki: Więdłocha, Janković, Koziara, Straus - Wiktoruk, Smołuch, Repka, Olszewski.

ssddll - 10 sierpnia 2019, 19:25:23 - *.111.247.71
brawo Pogoń, w końcu

ave pogon - 10 sierpnia 2019, 19:26:32 - *.111.246.70
Obudzili się?

Grrube Lol - 10 sierpnia 2019, 19:26:54 - *.ip-point.pl
Brawo Pogoń!:D Oby był to początek dobrej serii. Zwycięstwo przekozujące z Mójtą puszczającym kwaśne gazy na ławie!!

pogonista - 10 sierpnia 2019, 19:30:13 - *.play-internet.pl
właśnie taką Pogoń bym chciał oglądać w każdym meczu, niech utrzymają ten poziom gry do końca i każdy fan będzie szczęśliwy! Brawo trener, brawo drużyna

and55 - 10 sierpnia 2019, 19:40:11 - *.centertel.pl
Bledy w obronie, nieskutecznosc w ataku,
bramkarz z piłka poza linią,
byłoby 2:2 i różnie mogłoby być.
Goście trochę mądrzejsi i bardziej ograni.
Przed Legionovia dużo pracy,
będzie jeszcze dobrze.

Sialalal - 10 sierpnia 2019, 19:43:45 - *.wegrow.domtel.com.pl
Dzisiaj Pogoń gra sialalal i 3pkt ma sialalal

oli - 10 sierpnia 2019, 19:44:06 - *.146.53.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Spotkały się drużyny które nie powinny grac w tej lidze

Zajmon Leg - 10 sierpnia 2019, 19:48:19 - *.30.49.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Klos-Novia - 10 sierpnia 2019, 20:24:51 - *.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Przy stanie 1-2 wszyscy kibice widzieli tylko nie sędzia boczny jak bramkarz Pogoni cofając się z piłką przekroczył linię bramkową,mało tego w tej samej akcji sędzia zamiast patrzeć jak piłka wychodzi na aut to jest zapatrzony na blond piękną sędzinę techniczną i tak tracimy bramkę na 1-3
Po odejściu do Górnika Zabrze najlepszego strzelca magazynek z nabojami się zaciął.
Następna szansa już za tydzień.

Onyx - 11 sierpnia 2019, 1:28:21 - *.unknown.vectranet.pl
Brawo Pogoń ale Ze Mojta Nie gra to jest Nie do Pomyslenia utrzymał Nas w Pierwszym meczu daje Asyste kolejki maskara jakas

kibic - 11 sierpnia 2019, 6:47:01 - *.adsl.inetia.pl
Zmiany w skladzie Legionovi wyszly na gorsze

fan - 11 sierpnia 2019, 7:34:09 - *.play-internet.pl
@Onyx, jedyna wada braku Mójty jest taka że w razie karnego nie ma innego zawodnika którego strzał na 99% skończy się golem, pod każdym innym względem Repka spokojnie go zastąpił

PM - 11 sierpnia 2019, 11:42:29 - *.play-internet.pl
Dede boli? I dobrze, Novia ma boleć! Teraz nie wyszło, ale słabych rywali starczy na utrzymanie!

Novia - 12 sierpnia 2019, 9:42:39 - *.184.169.165.ipv4.supernova.orange.pl