10 sierpnia 2019, 19:50:24 - huberts
Debiut Jakuba Kiwiora w MŠK Žilina

19-letni Jakub Kiwior zadebiutował w barwach MŠK Žilina w wygranym 3-2 (3-0) meczu 4. kolejki słowackiej ekstraklasy przeciwko MFK Ružomberok. Polski obrońca pojawił się na boisku w 78. minucie, zmieniając Lukáša Jánošíka.

10 sierpnia 2019, 18:00 - Rużomberk (Štadión pod Čebraťom)
MFK Ružomberok 2-3 MŠK Žilina
Dalibor Takáč 54, Tihomir Kostadinov 58 - Branislav Sluka 3, Ján Bernát 27, Róbert Boženík 40

żółte kartki: Tihomir Kostadinov, Dalibor Takáč - Filip Kaša.
czerwona kartka: Filip Kaša (60. minuta, Žilina, za drugą żółtą).

sędziował: Peter Kráľovič (Trnava).
widzów: 1654.

Peter Ďungel, który znajduje się na wypożyczeniu ze Stali Mielec do Ružomberka, znalazł się poza kadrą gospodarzy na ten mecz.

Drużyna Polaka jest liderem tabeli z dorobkiem 12 punktów.

bolek - 10 sierpnia 2019, 19:55:58 - *.centertel.pl