11 sierpnia 2019, 17:19:04 - maciejko
Gol Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak strzelił gola dla Łokomotiwu Moskwa w wygranym 4-0 (2-0) meczu 5. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Urałem Jekaterynburg. Była to jego druga ligowa bramka w tym sezonie.

11 sierpnia 2019, 15:30 - Moskwa (RŻD Ariena)
Łokomotiw Moskwa 4-0 Urał Jekaterynburg
Fiodor Smołow 17, Rifat Żemaletdinow 29, Grzegorz Krychowiak 76, Aleksiej Miranczuk 78

żółte kartki: Fiodor Smołow - Artiom Fidler, Roman Jemieljanow, Dienis Polakow.

sędziował: Nikołaj Wołoszyn (Smoleńsk).
widzów: 14 181.

W Łokomotiwie Krychowiak rozegrał cały mecz, a Maciej Rybus grał do 82. minuty - zmienił go Brian Idowu. W drużynie gości Rafał Augustyniak rozegrał całe spotkanie, a Michał Kucharczyk znalazł się poza kadrą meczową.

Łokomotiw jest wiceliderem z dziesięcioma punktami, Urał zajmuje ósme miejsce z siedmioma punktami.

lol - 11 sierpnia 2019, 17:23:52 - *.74.85.6
piękny gol;)

OzGold01 - 11 sierpnia 2019, 17:25:39 - *.centertel.pl
Augustyniak w swoim klubie został uznany zawodnikiem miesiąca. Co prawda Ural nie jest jakimś wybitnym klubem, ale fajnie, że chłopak radzi sobie w Rosji.

Expert_DE - 11 sierpnia 2019, 17:26:57 - *.web.vodafone.de
Krychowiak strzelił gola? Koniec świata, że to drewno strzeliło.

lol - 11 sierpnia 2019, 17:29:17 - *.74.85.6
do Expert, tydzień temu jego bramka dała zwycięstwo w Samarze

asd - 11 sierpnia 2019, 17:30:40 - *.dynamic.chello.pl
Panie Grzegorzu!! GRATULACJE BRAMKI!!!

Golazooo - 11 sierpnia 2019, 18:23:42 - *.15-3.cable.virginm.net
Dla niedowiarkow golazoo Krychy!! Brawo on!!!

vcxz - 11 sierpnia 2019, 19:34:09 - *.airmax.pl
Trzeba przyznać, że zeszła mu paskudnie.

Steckel - 11 sierpnia 2019, 20:02:34 - *.adsl.inetia.pl
Augustyniak, zawodnik zaledwie solidny na tle polskiej ligi gra w podstawie, a Kucharczyk drugi mecz poza kadrą meczową(w Rosji 22-osobowej). FC Basel i Arsenał Tuła (gdzie podobno miał zarabiać 500 tys. euro) pewnie do dziś nie mogą uwierzyć ile stracili...

Ble - 12 sierpnia 2019, 13:40:55 - *.supermedia.pl
Skąd inf. że Augustyniak był piłkarzem miesiąca ?