11 sierpnia 2019, 17:54:06 - Bedziu
Zwycięstwo Midtjylland w lidze

FC Midtjylland wygrał 2-0 (1-0) w wyjazdowym meczu 5. kolejki duńskiej ekstraklasy z AC Horsens. Duńska drużyna będzie rywalem Legii Warszawa w IV rundzie eliminacji Ligi Europy, jeśli wyeliminuje szkocki Rangers FC, a wicemistrz Polski pokona grecki APS Atrómitos Athinón.

11 sierpnia 2019, 16:00 - Horsens (CASA Arena Horsens)
AC Horsens 0-2 FC Midtjylland
Sory Kaba 45 (k), 53

Midtjylland: 1. Jesper Hansen - 40. Jens-Lys Cajuste, 25. Manjrekar James, 14. Alexander Scholz, 20. Rasmus Nicolaisen, 44. Nikolas Dyhr - 11. Awer Mabil (88, 88. Gustav Wikheim), 8. Ayo Simon Okosun, 34. Mikael Anderson - 9. Sory Kaba (80, 38. Frank Onyeka), 74. Júnior Brumado (68, 56. Artem Dowbyk).

żółte kartki: Sivert Heltne Nilsen - Manjrekar James, Ayo Simon Okosun, Jens-Lys Cajuste.

sędziował: Michael Tykgaard.
widzów: 3179.

W zespole gospodarzy cały mecz zagrał były zawodnik Cracovii Nicolai Brock-Madsen.

FC Midtjylland po pięciu meczach zajmuje drugie miejsce w tabeli z kompletem punktów. W rozgrywkach prowadzi FC København.

Rewanżowe spotkanie III rundy eliminacyjnej Ligi Europy Rangers FC - FC Midtjylland zostanie rozegrane 15 sierpnia o godz. 20:45. W pierwszym meczu szkocki zespół wygrał 4-2. Mecze IV rundy zaplanowano na 22 i 29 sierpnia.

ameba - 11 sierpnia 2019, 18:05:18 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jeżeli Legia miałaby trenera - na 100% by wgrali.
Dlaczego polskie kluby odpadają - jest jedna odpowiedź - przez polskich trenerów - i jak w legii przez tzw trenerów/byłych piłkarzy. Porażka.

Haha - 11 sierpnia 2019, 18:06:38 - *.opera-mini.net (*.169.157.55)
Taa napewno wygra z rangersami i bedzie rywalem legii?nie osmieszajcie sie z tym newsem.

ameba - 11 sierpnia 2019, 18:12:40 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Trzeba tylko zatrudnić w Legii trenera.

lolson - 11 sierpnia 2019, 19:01:00 - *.90.160.140
Nie da się ukryć, że w polskiej lidze jest coś nie halo, najprawdopodobniej z trenerami. No bo idzie sobie takie jeden czy drugi "piłkarz" z Ekstraklasy, który zarabiał tu 50-70k/m-c a niewiele pokazywał, na jakąś Łotwe czy inną Słowacje, zarabia połowe z tego co w Polsce a zaczyna grać, tak jak i cała jego drużyna, ogrywając drużyny z Polski w eliminacjach do eliminacji w LE. Więc jaki z tego wniosek?