11 sierpnia 2019, 18:10:54 - maciejko
Gol Waldemara Soboty w Pucharze Niemiec

Waldemar Sobota strzelił gola dla FC Sankt Pauli w zremisowanym po dogrywce 3-3 (0-1, 2-2, 3-2) meczu I rundy Pucharu Niemiec z czwartoligowym VfB Lübeck. W serii rzutów karnych drużyna Polaka wygrała 4-3 i awansowała do II rundy.

11 sierpnia 2019, 15:30 - Lubeka (Stadion Lohmühle)
VfB Lübeck 3-3 pd. k. 3-4 FC Sankt Pauli
Yannick Deichmann 9, Marvin Thiel 55, Ahmet Arslan 115 - Waldemar Sobota 63, Dimítris Diamantákos 66, Marvin Knoll 94

karne: 0-1 Waldemar Sobota, (0-1 Ahmet Arslan - nad bramką), (0-1 Niklas Hoffmann - obroniony), 1-1 Ryan Malone, 1-2 Kevin Lankford, 2-2 Daniel Halke, 2-3 Christopher Buchtmann, 3-3 Krešimir Matovina, 3-4 Marvin Knoll, (3-4 Miguel Fernandes - obroniony)

żółte kartki: Marvin Thiel, Ryan Malone, Daniel Halke, Florian Riedel, Sven Mende, Ahmet Arslan - Daniel Buballa, Kevin Lankford, Waldemar Sobota.
czerwona kartka: Dimítris Diamantákos (120. minuta, Sankt Pauli, za kopnięcie przeciwnika).

sędziował: Frank Willenborg (Dolna Saksonia).
widzów: 15 292.

Sobota rozegrał cały mecz. W 78. minucie w miejsce Marca Hornschuha w drużynie gości na murawę wszedł Jakub Bednarczyk.

Kibic - 11 sierpnia 2019, 18:32:01 - *.dip0.t-ipconnect.de
Tylko tyle kibiców?, przecież grały drużyny z 3 i 4 ligi, u nas w Polsce.....

fred - 11 sierpnia 2019, 18:38:54 - *.dynamic.chello.pl
przypominam ignorantom że Niemcy maja ponad 80mln mieszkańców, taka Lubeka np ponad 200tys wiec 15tys na meczu to żaden wynik

^Kibic - 11 sierpnia 2019, 18:52:46 - *.30.32.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
a St Pauli to 3 czy 4 liga? Kibic i znawca w jednym.

Yeller - 11 sierpnia 2019, 18:58:31 - *.dynamic.chello.pl
Sankt Pauli to w tej chwili 2 Bundesliga, panie kibic

Jasiu - 11 sierpnia 2019, 18:58:44 - *.opera-mini.net (*.173.152.226)
Gol Soboty w niedzielę. Co tu się porobiło.

kaczka - 11 sierpnia 2019, 18:59:26 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@fred u nich Lubeka 200 tysięcy ludzi (wierzę Ci na słowo nie chce mi się sprawdzać) i 15 tysięcy na meczu a zespół z czwartej ligi. U nas 200 tysięcy mają gdzieś Kielce albo 300 niecałe Katowice i teraz czy wyobrażasz sobie 15 tysięcy na meczach drużyn z tych miast? Jako jeden argument dodam że u nas ludzie nie mogą sobie pozwolić na chodzenie na mecze tam spokojnie uda im się odłożyć dodatkowo na 3 piwa i 2 niemałe hotdogi w budce na stadionie.

^kaczka - 11 sierpnia 2019, 19:01:11 - *.30.32.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tylko że grając w 4 lidze, przyjazd ekipy z 2 Bundesligi jest sporym wydarzeniem.

pacajkin - 11 sierpnia 2019, 19:30:59 - *.165.freevpn.se
Zanosi się na to, że niedługo Sobota będzie lepszy od Piątka.

Hitter - 11 sierpnia 2019, 19:34:52 - *.dynamic.chello.pl
Piątek jest teraz słaby bo nie jada jogurtów
"Piątuś" z Piątnicy

Prawda! - 11 sierpnia 2019, 20:30:34 - *.opera-mini.net (*.60.80.182)
Ana meczu miszcza 3tys? A w puch. Le raptem 4tys? A miasto 180tys!

Papagol - 11 sierpnia 2019, 20:54:59 - *.play-internet.pl
Po karnych wygrać z czwartoligowcem? Sankt Pauli to za duża marka na takie wpadki, tym bardziej, że w zeszłym sezonie byli całkiem blisko awansu do Bundesligi.

.ycom - 11 sierpnia 2019, 20:56:35 - *.sub-174-202-8.myvzw.com
Nie wspomniano o tym ze tam gra takze inny Polak-Buballa. No,jest Zylla I Formella to dlaczego nie. No I Dudziak uciekl z St.Pauli do Hamburga. Jakos szanowny Narod go nie dostrzegl.Takie zycie.