11 sierpnia 2019, 19:20:05 - huberts
Cracovia goni czołówkę

Cracovia wygrała 1-0 (1-0) na własnym stadionie w ostatnim niedzielnym meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy z Koroną Kielce. Gola na wagę trzech punktów zdobył w 35. minucie Sergiu Hanca.

11 sierpnia 2019, 17:30 - Kraków (stadion Cracovii)
Cracovia 1-0 Korona Kielce
Sergiu Hanca 35

Cracovia: 40. Michal Peškovič - 2. Cornel Râpă, 34. Ołeksij Dytiatjew, 85. David Jablonský, 87. Diego Ferraresso - 11. Mateusz Wdowiak (81, 8. Milan Dimun), 5. Janusz Gol, 10. Pelle van Amersfoort (68, 26. Filip Piszczek), 6. Sylwester Lusiusz (64, 77. Sebastian Strózik), 4. Sergiu Hanca - 21. Rafael Lopes.

Korona: 1. Paweł Sokół - 11. Michael Gardawski, 4. Themistoklís Tzimópoulos, 33. Iván Márquez, 3. Daniel Dziwniel - 39. Erik Pačinda, 5. Adnan Kovačević, 14. Jakub Żubrowski, 24. Wato Arweladze (61, 23. Uroš Đuranović), 7. Marcin Cebula (61, 27. Matej Pučko) - 72. Michal Papadopulos (76, 9. Michał Żyro).

żółta kartka: Gol.

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 7698.

Jarpen - 11 sierpnia 2019, 19:21:11 - *.play-internet.pl
Paraolimpiada.

Potworny - 11 sierpnia 2019, 19:21:47 - *.25.125.141.ipv4.supernova.orange.pl
Dramatyczny mecz dwóch słabych zespołów.

Loki - 11 sierpnia 2019, 19:22:18 - *.135.177.172.static.kolnet.eu
kopanina niemiłośierna

Czerwony - 11 sierpnia 2019, 19:28:19 - *.adsl.inetia.pl
Korona pewny spadek

Onomatopaw - 11 sierpnia 2019, 19:29:06 - *.centertel.pl
Wiadomo, Janusze powiedzą, że słaby mecz, ale mecz jak mecz, nie wybitny, Cracovia na pudle w tym sezonie. Hanca, Gol, Rapa i bezbledny Peskovic dają Pasom komfort bycia w górnej części tabeli... Kilku jeszcze uspionych, ale jak się obudza to będzie nieźle. Probierz to może i człowiek prosty, ale wie co robi. Raczej będąc trenerem regresu nie zalicza.

KORSARZ - 11 sierpnia 2019, 19:33:07 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Po kompromitacji w LE, Cracovia rozpoczęła marsz po kolejną kompromitacje. Nieuleczalnym pasom nadal mało kompromitacji.

Janicek - 11 sierpnia 2019, 19:33:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ki pieron? czy ja dobrze słyszał? po boisku latała jakesik Hanka!?😲 hej!

novi - 11 sierpnia 2019, 19:34:12 - *.quintex.com
meczy wybitnych outsiderów. Poziom żenujacy. Obie drużyny punkty zrobiły na totalnym dnie ligi czyli Rakowie. Cienko to wygląda i obie mogą przytulić Raków razem z nimi spadając...

Wo(L)a - 11 sierpnia 2019, 19:48:12 - *.dynamic.chello.pl
Te drużyny grające ze sobą to definicja kału.

ivo - 11 sierpnia 2019, 20:09:38 - *.unknown.vectranet.pl
jak ktos mi powie że bramkarz Korony zachował się OK i nie dał plamy to nie chce mi się wierzyć w to co słysze

Loza S. - 11 sierpnia 2019, 20:19:56 - *.135.2.164
@korsarz ,a jaka to niby kompromitacja była w LE??¿

Loza S. - 11 sierpnia 2019, 20:28:45 - *.135.2.164
@wo(7)a mówiąc o kimś że gra kał warto by popatrzeć na własną d**e! W porównaniu do meczów z Europą czy Kupio ten był prawie doskonały 😁

## - 11 sierpnia 2019, 20:46:18 - *.adsl.inetia.pl
Walczą o puchary. Najwyraźniej polubili zagraniczne wycieczki i zbieranie bęcków.

Mario - 11 sierpnia 2019, 21:21:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Paramecz w Paralidze 😀😀, lepiej 2 czy. 3 lige obejrzeć, różnica żadna a może być nawet lepszy mecz

gregpoldas - 11 sierpnia 2019, 21:27:40 - *.77.113.237
Poziom jak w kazdej z dobrych lig jak graja srednie druzyny jak Cracovia i Korona cociaz kibicuje tylko PASOM a jak chcecie polemizowac faje znawcy to ogladnijce wczorajsze mecze ligi francuskiej i angielskiej budzety 20 razy wieksze aten sam poziom sredniakow jak ogladasz mecz takze spokuj fredzle

gregpoldas - 11 sierpnia 2019, 21:33:25 - *.77.113.237
mario nie obrazaj chorych ludzi z paraolimpiad a jak sie nie podoba to nie ogladaj fajo

Asmax - 11 sierpnia 2019, 21:44:54 - *.play-internet.pl
No cóż, jako kibic Korony, trzeba przyznać szczerze, że ten mecz w naszym wykonaniu, a 2 połowa w szczególności to tzw. kibel i dno po całości. Nie wiem jak tłumaczyć postawę kopaczy - ponoć gra się tak jak przeciwnik pozwala ale tu chyba nie miało to zastosowania. Wychlani czy jacy? Craxa niewiele lepsza, szkoda bo na tak grające dziś Pasy naprawdę dużo nie trzeba było. Co do bramkarza - Sokół to nasz młodzieniaszek, będzie popełniał błędy a Lettieri nadal będzie na niego stawiał bo nie ma wyboru. A rolą formacji atakującej jest nastrzelanie bramek przeciwnikowi. Gdyby komuś, choćby przypadkowo zachciało się strzelić ze 2 budy, to nikt by Sokołowi nie wypominał. Pozdro bracia po szalu!

vega - 11 sierpnia 2019, 21:56:06 - *.play-internet.pl
I czym sie tu podniecać,że wygrana na swoim ekstraklapowym śmietniku . A pźniej Eurowpier..ol od leszczy,grzybiarzy czy rybaków. Wstyd się identyfikować z tą mizerią..

Gumior - 11 sierpnia 2019, 23:08:19 - *.dynamic.chello.pl
@Vega o jakim wpier... od leszczy mówisz? Przecież tam były dwa remisy z drugą drużyną Słowacką czyli bądź co bądź klasa wyżej od naszej kopanej?

kibic - 12 sierpnia 2019, 11:17:39 - *.dynamic.chello.pl
Wszystkich " znawców " kopanej i krytyków zwłaszcza z drugiej strony błoń zapraszam na Błonia aby pobiegali w 26-stopniowym upale przez 90 minut a póżniej się wypowiadali lub krytykowali.

Kayman - 12 sierpnia 2019, 13:02:19 - *.dynamic.chello.pl
Korona rozdaje prezenty, kto chętny kto...?

Rafał - 12 sierpnia 2019, 19:39:33 - *.146.100.200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cracovia to pokazala klasę w Europie,powinni ją zdegradowac do okregowki.

Xp25 - 12 sierpnia 2019, 22:06:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
JUDE GANG wisiało cały mecz, gdzie był delegat PZPN co on robił na meczu.SKANDAL.

miruck - 13 sierpnia 2019, 10:18:59 - *.centertel.pl
Cracovia wygrała bo była lepsza więcej indywidualności.Korona tak naprawde bez celu w tym sezonie byle sie utrzymać. Lettieri jak tak dalej to wywali resztę Polaków i zostawi szwabów i ich pochwali a nas nie.Ale prezes Zając nic nie zmieni.

scyzor - 13 sierpnia 2019, 20:33:26 - *.adsl.inetia.pl
Dlaczego komentarze w których piszę że var nie zadziałał (prawidłowa bramka dla Korony - brak spalonego) jak w mecz z legią gdzie powinien być karny, zostają kasowane?