11 sierpnia 2019, 19:50:35 - dagazka
Dwie bramki Kamila Wilczka

Kamil Wilczek strzelił dwa gole dla Brøndby w wygranym 2-0 (0-0) meczu 5. kolejki duńskiej ekstraklasy z Hobro IK. Polak ma na koncie sześć trafień ligowych w obecnym sezonie.

11 sierpnia 2019, 18:00 - Hobro (DS Arena)
Hobro IK 0-2 Brøndbyernes IF
Kamil Wilczek 52, 85

żółte kartki: Emmanuel Sabbi - Hjörtur Hermannsson, Kevin Mensah.
czerwona kartka: Hjörtur Hermannsson (90. minuta, Brøndby, za drugą żółtą).

sędziował: Mads-Kristoffer Kristoffersen.
widzów: 4186.

Wilczek rozegrał całe spotkanie, a na ławce rezerwowych gości pozostał były piłkarz Lecha Poznań Paulus Arajuuri.

Brøndby ma 10 punktów i zajmuje trzecie miejsce w lidze.

kibic - 11 sierpnia 2019, 19:53:43 - *.unknown.vectranet.pl
Żeby Legia miała chociaż pół takiego zawodnika .

Musiał - 11 sierpnia 2019, 20:55:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kolega legia stawia na smieci co kopia po czole.Nie obrazaj polakich gwiazd u kim jest jakaś tam legia.Nawet mistrza nie maja i o niego teraz tez nie bija.Daleko w tabeli

Grubcio355 - 11 sierpnia 2019, 21:08:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A po co ma taki Wilczek iść do legi przecież ten klub to patologia niszczą Polaków taki Niezgoda zamiast na chłopaka stawiać to gra jakiś wynalazek kulenović i inny zagraniczny szrot a tak w Kopenhadze wyrobił sobie markę szanują go w klubie jest gwiazdą

Badzior - 11 sierpnia 2019, 21:12:50 - *.146.33.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To jego setna bramka ligowa na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej... 38 Polska 62 Dania...

Bolko - 11 sierpnia 2019, 21:46:23 - *.255.234.142