[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 sierpnia 2019, 16:21:03 - Bedziu
Kacper Kozłowski przedłużył kontrakt z Pogonią

Kacper Kozłowski przedłużył swój kontrakt z Pogonią Szczecin. Nowa umowa będzie obowiązywać przez najbliższe trzy lata.

15-letni pomocnik wiosną ubiegłego sezonu zadebiutował w Lotto Ekstraklasie.


źródło: Pogoń Szczecin

Pogon123 - 13 sierpnia 2019, 21:24:51 - *.play-internet.pl
Brawo Kacpa! Gut okazejszyn for ju tu fejs tu fejs in de trejning! Shtshershyn mitfildearz are very long. Łi łyl sej łot tajm łyl tel.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas