13 sierpnia 2019, 22:37:48 - huberts
Gol Mateusza Klicha w Pucharze Ligi

Mateusz Klich zdobył gola dla Leeds United FC w wygranym 3-0 (1-0) meczu I rundy angielskiego Pucharu Ligi przeciwko czwartoligowemu Salford City FC. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie.

13 sierpnia 2019, 20:45 - Kersal (Peninsula Stadium)
Salford City FC 0-3 Leeds United FC
Edward Nketiah 43, Gaetano Berardi 50, Mateusz Klich 58

żółte kartki: Joey Jones - Mateusz Klich.

sędziował: Keith Stroud (Hampshire).

Na ławce rezerwowych w drużynie gości pozostali pomocnik Mateusz Bogusz i bramkarz Kamil Miazek, a były zawodnik Lecha Poznań Barry Douglas znalazł się poza kadrą meczową na to spotkanie.

Papagol - 13 sierpnia 2019, 23:19:36 - *.play-internet.pl
A mógł strzelać w Premier League.

saszka - 13 sierpnia 2019, 23:25:32 - *.play-internet.pl
Brawo Kliszku!!! Do Papagol - jeszcze Będzie strzelał.
Powodzenia!

rajkos12 - 14 sierpnia 2019, 18:04:26 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego szansy nie dostał Mateusz Bogusz, a podstawowy Klich musiał biegać z czwartoligowcem?