16 sierpnia 2019, 18:45:32 - huberts
Gol Dawida Kurminowskiego w rezerwach Žiliny

Dawid Kurminowski strzelił gola dla rezerw MŠK Žilina w wygranym 2-1 (1-0) meczu 5. kolejki słowackiej II ligi przeciwko Partizánowi Bardejov. 20-letni napastnik rozegrał całe spotkanie. Była to jego czwarta bramka w obecnych rozgrywkach.

16 sierpnia 2019, 17:00 - Bardiów (Mestský štadión)
Partizán Bardejov 1-2 MŠK Žilina B
Michal Horodník 72 - Matúš Rusnák 35, Dawid Kurminowski 57

żółte kartki: Jakub Bartek, Filip Maník, Miroslav Keresteš - Miroslav Gono.

sędziował: Martin Ježík.
widzów: 525.

W drużynie gospodarzy całe spotkanie rozegrał były zawodnik Stali Rzeszów - Marko Milunović. Asystentem trenera rezerw Žiliny jest były zawodnik polskich klubów Pavol Staňo.

Rezerwy Žiliny zajmują 5. miejsce w lidze z dorobkiem 9 punktów.

j - 16 sierpnia 2019, 18:48:58 - *.146.98.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
News tygodnia w Europie.

Gggg - 16 sierpnia 2019, 19:20:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To nie czytaj baranie

BartX - 16 sierpnia 2019, 22:24:44 - *.icpnet.pl
Dlaczego Kurminowski gra w rezerwach słowackiego klubu, skoro mógłby grać w rezerwach Lecha na szczeblu centralnym. Poziom wydaje mi się porównywalny

m=mc2 - 17 sierpnia 2019, 12:40:51 - *.96.148.159.ipv4.supernova.orange.pl
Może dlatego, ze po wypożyczeniu Zilina go wykupi jak się sprawdzi ? Poza tym rezerwy Ziliny grają na drugim szczeblu rozgrywkowym na Słowacji a rezerwy Leszka dopiero od tego sezonu na trzecim w Polsce, a on w Żilinie B gra już od połowy tamtego sezonu, wcześniej był w Michalovcach, gdzie zwrócił swoją uwagę Ziliny, bo miał kilka naprawdę niezłych meczy.

gks1962 - 18 sierpnia 2019, 14:45:49 - *.hsd1.il.comcast.net