16 sierpnia 2019, 22:27:04 - euzi
Dwa gole Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił dwa gole dla Bayernu w zremisowanym u siebie 2-2 (1-2) meczu 1. kolejki niemieckiej Bundesligi przeciwko Hercie.

16 sierpnia 2019, 20:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 2-2 Hertha BSC Berlin
Robert Lewandowski 24, 60 (k) - Dodi Lukebakio 36, Marko Grujić 39

żółte kartki: Thomas Müller, Benjamin Pavard, Robert Lewandowski - Vladimír Darida, Marko Grujić, Maximilian Mittelstädt.

sędziował: Harm Osmers (Dolna Saksonia).
widzów: 75 000.

Lewandowski rozegrał całe spotkanie, a w drużynie gości Ondreja Dudę (w przeszłości Legia Warszawa) w 78. minucie zmienił Per Ciljan Skjelbred.

:-) - 16 sierpnia 2019, 22:30:36 - *.30.50.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zaraz przyleci etetowy forumowy głoopek pitolić, że Hertha Berlin, to ogóry, półamatory i takie tam

Tul - 16 sierpnia 2019, 22:30:51 - *.play-internet.pl
Lewy, marnujesz sie w Bayernie

głoopek - 16 sierpnia 2019, 22:33:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Hertha Berlin, to ogóry, półamatory!!!

jedrzej201 - 16 sierpnia 2019, 22:34:11 - *.smgr.pl
Szkoda, że tylko remis. W razie ósmego z rzędu tytułu Bayern będzie miał już trzydzieści tytułów mistrza.

Wojtas - 16 sierpnia 2019, 22:34:27 - *.play-internet.pl
Tylko remis? Słabo!

fansport - 16 sierpnia 2019, 22:42:31 - *.dynamic.chello.pl
umiał tylko na pustaka i z karniaka, prezent od sędziego dostał, karnego być nie powinno.

huehueh - 16 sierpnia 2019, 22:48:08 - *.184.175.80.ipv4.supernova.orange.pl
Szkoda ze 90minut nie posiada możliwości plusowania i minusowania komentarzy. Wielu by może w końcu zrozumiało że ich komentarze nie są zabawne.

fansport - 16 sierpnia 2019, 23:02:46 - *.dynamic.chello.pl
i dodawaliby sobie plusów, ile by chcieli, jak na interii.

WKS - 16 sierpnia 2019, 23:16:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kiedy się skończy podniecanie Lewandowskim on ma nasz w D... pozdrawiam normalnych kiboli

Boa - 16 sierpnia 2019, 23:32:34 - *.internetdsl.tpnet.pl
Przy pierwszym golu on zaczął akcje i on skończył, karny na nim (chociaż głupie zachowanie obrońcy. Szkoda, że najlepsze lata kariery zmarnował w coraz słabszej Bundeslidze i coraz słabszym Bayernie.

ameba - 16 sierpnia 2019, 23:43:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Coraz słabsza???
HAHAHA dobry żart.
Coraz słabsza to liga hiszpańska. Ona się skończyła, a liga niemiecka jest coraz mocniejsza.

fansport - 16 sierpnia 2019, 23:51:59 - *.dynamic.chello.pl
/ameba/ i wszystko jasne.

Sadirex - 17 sierpnia 2019, 0:18:06 - *.dynamic.chello.pl
Hiszpańska wciąż niestety mocna, ale rzeczywiście coraz słabsza. Niemiecka dołuje już od kilka lat. Będzie coraz większa dominacją angielskiej myślę, na drugą niedługo wzbije się włoska, ot takie przemyślenia

PogSz - 17 sierpnia 2019, 0:19:40 - *.253.22.248
Brawo Robert!
Psy szkekają, a karawana... tzn Robert dalej strzela

wiki - 17 sierpnia 2019, 0:29:45 - *.dynamic.chello.pl
Hiszpańska słaba a Angielska mocna dobre żarty w zeszłym sezonie na 8 pojedynków 5 wygranych Hiszpanów 2 remisy i tylko Barcelona dała plamę

@wiki - 17 sierpnia 2019, 2:31:40 - *.dynamic.chello.pl
A kto wygrał europejskie puchary w zeszłym sezonie? Może drużyny hiszpańskie? To dopiero dobry żart.

dd - 17 sierpnia 2019, 6:59:53 - *.dynamic.chello.pl
Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Drużyny hiszpańskie w ostatnich latach nie mają sobie równych.

Papagol - 17 sierpnia 2019, 8:03:56 - *.play-internet.pl
Robert teraz ratuje nie tylko naszą reprezentację, jak w eliminacjach do Euro 2016 i Mundialu 2018, ale nawet swój słabiutki obecnie klub. Smuciłem się ostatnio, że to już nie jest ten "Boski Lewandowski" (pozdrawiam Antosia Śliwę), a tu proszę - może się okazać, że w końcu będzie absolutnym liderem drużyny.

Farid Ali - 17 sierpnia 2019, 9:13:39 - *.dynamic.chello.pl