17 sierpnia 2019, 17:30 - Legionowo (Stadion Miejski)
Legionovia Legionowo 0-2 Garbarnia Kraków
Kamil Słoma 26, Michał Feliks 90

Legionovia: 1. Jakub Stefaniak - 24. Kacper Będzieszak (62, 3. Rafał Zembrowski), 2. Bartosz Waleńcik, 99. Daniel Choroś (82, 7. Arkadiusz Gajewski), 4. Jonatan Straus - 16. Mateusz Małek (60, 8. Adam Imiela), 6. Konrad Zaklika (83, 20. Stanisław Wawrzynowicz), 19. Luka Janković, 14. Patryk Koziara, 9. Eryk Więdłocha - 10. Karol Podliński.

Garbarnia: 33. Aleksander Kozioł - 87. Jakub Kowalski, 12. Mateusz Duda, 8. Marek Masiuda, 6. Bartłomiej Mruk, 15. Grzegorz Marszalik - 32. Krzysztof Szewczyk (69, 23. Mateusz Wyjadłowski), 10. Kamil Kuczak, 19. Karol Kostrubała (58, 21. Tomasz Kołbon), 27. Kamil Słoma (60, 2. Rafał Górecki) - 9. Adrian Wójcik (65, 99. Michał Feliks).

żółte kartki: Podliński, Będzieszak, Zaklika, Waleńcik, Więdłocha - Kostrubała, Kozioł, Kowalski, Mruk.
czerwone kartki: Luka Janković (79. minuta, Legionovia, za obrazę sędziego), Karol Podliński (po meczu, Legionovia, za drugą żółtą).

sędziował: Dawid Bukowczan (Żywiec).
widzów: 350.

W 90. minucie Jakub Kowalski (Garbarnia) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

Sopel - 17 sierpnia 2019, 19:24:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Garbarnia zasługiwała na zwycięstwo, Surma ciekawie ułożył drużynę na ładną grę z kontry i całkiem dobrze zorganizowaną grę defensywną. Aczkolwiek poziom sędziowania kładzie się wielkim cieniem na tym spotkaniu, sytuacja z karnym wręcz absurdalna na tym poziomie rozgrywkowym. 1-0 dla Garbarni albo 1-1 byłyby sprawiedliwymi wynikiami.

Ma-kum-ba - 17 sierpnia 2019, 19:31:34 - *.opera-mini.net (*.68.158.232)
No proszę. Garca nadspodziewanie szybko wskoczyła na właściwe tory i przywiezie do Krakowa kolejne 3 punkty z wyjazdu, meldując się tym samym w czołówce. Trener Surma, cały sztab i zawodnicy, wykonali kawał dobrej roboty - brawa i gratulacje! A tu niektórzy już przed rozpoczęciem rozgrywek (oraz po 1. kolejce) skazywali Młode Lwy z Ludwinowa na degradację.

Ma-kum-ba - 17 sierpnia 2019, 19:33:52 - *.opera-mini.net (*.68.158.232)
Warto dodać, że karny ostatecznie Garbarni udało się wykorzystać - gol na 2:0 padł po dobiciu piłki odbitej od poprzeczki.

Edek - 17 sierpnia 2019, 19:41:58 - *.244.219.194.tvkhajnowka.pl
Wynik dużo lepszy niż gra, Garbarnia od 60 minuty już próbowała grać na czas. Legionovia potrafiła stworzyć sobie "bezproduktywną przewagę", w czym była równie nieskuteczna, jak Garbarnia w kontrowaniu.
Warto dodać, że za czerwoną kartę wyleciał Sasal trener Legionovii.

w temacie - 17 sierpnia 2019, 20:14:13 - *.opera-mini.net (*.0.45.127)
Garbarnia klub bez kibiców na ktorej meczach gromadzą się głównie rodziny zawodników i zakładowi działacze za darmoszke, bilety sprzedawane z poloneza ...

DARO - 17 sierpnia 2019, 20:45:58 - *.dynamic.chello.pl
Brawo trener SURMA!!!!!!!!!

DARO - 17 sierpnia 2019, 20:50:57 - *.dynamic.chello.pl

dede - 17 sierpnia 2019, 20:55:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobrze ze oszustovia znów przegrała

AlbertGree - 17 sierpnia 2019, 21:21:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje dla Garbarni, któż by się spodziewał !!

bociek - 17 sierpnia 2019, 21:24:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Uznanie dla Chłopców z Ludwinowa .

Stefan - 17 sierpnia 2019, 21:27:49 - *.play-internet.pl
@w temacie
Jesteś "kibicem" Hutnika czy może Motoru?
Ładnie zorientowany jesteś widzę skoro takie brednie piszesz. Ale miło widzieć wasz ból tyłka. Garbarnia Pany od zawsze na zawsze

olaf - 17 sierpnia 2019, 21:52:50 - *.146.231.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bravo dla Garbarni powinna być trójka Legionovo kupiło awans to teraz tak mają

w temacie - 17 sierpnia 2019, 21:54:21 - *.opera-mini.net (*.0.42.66)
@Stefan widać prawda bardzo uwiera a Hutnikowi czy Motorowi itd. mogą Garbuski pod wzgledem kibicowskim czyścić obuwie... miłej nocy 😉

wallaby48 - 17 sierpnia 2019, 22:12:44 - *.164.82.28
Brawo pan Surma, brawo Garbarnia, naprzod!

Kibic - 17 sierpnia 2019, 22:20:21 - *.adsl.inetia.pl
Powinien sie pan wstydzic panie Kopka

S.Wawelski - 17 sierpnia 2019, 23:09:24 - *.sub-174-202-1.myvzw.com
Denaci znowu wygrywaja na wyjezdzie a u siebie klapa. I Co znowu zrobia w tej 1 Lidze? Przeciez na Extraklasie ich nie stac. Chyba ze ich ktos kupi. Takie granie dla grania.

longin - 18 sierpnia 2019, 6:23:27 - *.30.21.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Garbarenka strzelać wygrywać pięknie że na Mazowszu

PM - 18 sierpnia 2019, 7:59:45 - *.play-internet.pl
Masakra, w Legionowie gorzej niż na Stali Rzeszów... Ci są w stanie "dominować", a mimo to przegrywać. Dwa mecze u siebie pod rząd oba przegrane dwubramkową różnicą. Jeden z czarnych koni w walce o spadek, jak to Franciszek Smuda mawiał.

Wildziarz - 18 sierpnia 2019, 10:49:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Garbarnia wymieniała połowę składu zmienili trenera i gra od razu się poprawiła i jest skuteczna!!!Brawo chłopaki i żebyście wrócili do 1 ligi

Novia - 18 sierpnia 2019, 11:29:43 - *.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Przez takie złe sędziowanie gra się zaostrzyła, dużo fauli i przepychanek. Legionovia nie ma szczęścia do sędziów tydzień temu jakaś masakra, a teraz w polu karnym nasz napastnik został sprowadzony do parteru i nic.Apogeum fatalnego sędziowania nastąpiło po oddaniu strzału z rzutu karnego, piłka odbiła się od poprzeczki i po dobitce sędzia odgwizdał spalonego, po sporym zamieszaniu i po konsultacji z sędzią bocznym gol został uznany.Piłkę po odbiciu od poprzeczki może dobić tylko inny zawodnik lub gdy piłka odbije się od słupka lub poprzeczki i dotknie ją bramkarz może dobić ją strzelec-to co sędzia o tym nie wie?

Garbarnia - 19 sierpnia 2019, 1:53:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Wildziarz dzięki za miłe słowa-pozdrowionka dla kibiców Warty Poznań!