18 sierpnia 2019, 3:34:09 - mogiel
Przemysław Tytoń obronił rzut karny

Przemysław Tytoń obronił rzut karny w meczu amerykańskiej Major League Soccer, w którym jego FC Cincinnati przegrał z New York City FC 1-4 (1-2). Polak rozegrał pełne spotkanie.

18 sierpnia 2019, 1:30 - Cincinnati (Nippert Stadium)
FC Cincinnati 1-4 New York City FC
Allan Cruz 30 - Valentin Castellanos 32, 71, Heber 45, 89

żółte kartki: Allan Cruz - Eric Miller.

sędziował: Nima Saghafi.
widzów: 27 273.

W 24. minucie Emmanuel Ledesma (Cincinnati) nie wykorzystał rzutu karnego (Sean Johnson obronił).
W 36. minucie Maxi Moralez (NYCFC) nie wykorzystał rzutu karnego (Przemysław Tytoń obronił).

Cincinnati zajmuje 12. miejsce we wschodniej konferencji MLS z dorobkiem 18 pkt. w 26 meczach.

Papagol - 18 sierpnia 2019, 8:20:09 - *.play-internet.pl
A gdyby PSV nie chciało za swojego rezerwowego chorych pieniędzy, to grałby w Milanie. Przynajmniej teraz udało mu się spotkać kilka gwiazd duzego formatu kopiących w MLS, a wcześniej w La Lidze i Bundeslidze.

MNK - 18 sierpnia 2019, 8:28:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Herb inspirowany KS Ursus Warszawa?

mietek - 18 sierpnia 2019, 8:47:02 - *.internetia.net.pl
@Papagol: Mała korekta. Gdyby PSV nie chciało za swojego rezerwowego chorych pieniędzy, to zostałby rezerwowym w Milanie. Reszta się zgadza.

🤪 - 18 sierpnia 2019, 10:04:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przeczytałem Przemysław Trytko... Hehe

s - 18 sierpnia 2019, 12:25:49 - *.play-internet.pl
Wszedł za Wojtka Szczęsnego, ukaranego czerwoną kartką?

... - 18 sierpnia 2019, 14:31:24 - *.30.25.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Papiery na granie jak to się mówi miał, a jakoś mu się ta kariera w Europie nie potoczyła.

jedrzej201 - 18 sierpnia 2019, 14:39:35 - *.smgr.pl
Cincinnati na ostatnim.

kibic - 18 sierpnia 2019, 14:40:17 - *.dynamic.mm.pl
Przemek wracaj do Hetmana u nas już trzecia liga.

xyz - 18 sierpnia 2019, 17:29:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przemek maślane pączki jak na swoje umiejętności to zrobił 200% normy w karierze bramkarza.

Wracaj - 18 sierpnia 2019, 17:47:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W Hetmanie będziesz miał 3 tys zł i dwa sklepy spożywcze w mieście , tam masz tylko 50 tyś miesięcznie

Jansen - 18 sierpnia 2019, 18:43:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To ten Przemuś Tytoń co obronił ważnego karnego 7 lat temu przeciwko Grekom po Maciusiu Szczęśnym? Przemuś gdzie tam Cię wywiało,wracaj do Polski,miło byś był widziany w Cracovii u Michasia Probierza,czy Jadzće Iruśka Mamrotka.

godosz - 18 sierpnia 2019, 19:48:04 - *.icpnet.pl
Przemek jest dobry na karne i jest dobrym bramkarzem! I pomyśleć, że w ostatnim meczu Amiki(przed oddaniem licencji Lechowi) we Wronkach z Górnikiem Łęczna 10.05.2006 roku puścił aż 6 sztuk!

.ycom - 19 sierpnia 2019, 16:29:47 - *.sub-174-202-4.myvzw.com
W Cincinnati przyszlo na jego popisy ponad 27 tys. Ludzi. Na mistrza Polski u siebie pofatygowalo sie jakies 3.5 tysiáca.No I bàdz mádry.W MLS wpisowe jest 100 milionow. To chyba tyle ile warta jest Extraklasa.1 liga I 2 liga razem ze stadionami.