24 sierpnia 2019, 19:22:23 - euzi
Lider zgubił punkty

Prowadzący w tabeli PKO Ekstraklasy Śląsk Wrocław zremisował na wyjeździe 1-1 (1-0) w spotkaniu 6. kolejki z Lechią Gdańsk. Jeszcze przed przerwą prowadzenie gościom dał Przemysław Płacheta, a po przerwie ładnym strzałem popisał się Sławomir Peszko, doprowadzając do remisu.

24 sierpnia 2019, 17:30 - Gdańsk (Stadion Energa Gdańsk)
Lechia Gdańsk 1-1 Śląsk Wrocław
Sławomir Peszko 54 - Przemysław Płacheta 37

Lechia: 12. Dušan Kuciak - 19. Karol Fila, 25. Michał Nalepa, 26. Błażej Augustyn, 22. Filip Mladenović - 21. Sławomir Peszko (83, 7. Maciej Gajos), 35. Daniel Łukasik, 9. Patryk Lipski (46, 27. Rafał Wolski), 6. Jarosław Kubicki, 17. Lukáš Haraslín (78, 31. Žarko Udovičić) - 28. Flávio Paixão.

Śląsk: 1. Matúš Putnocký - 28. Łukasz Broź, 5. Israel Puerto, 14. Wojciech Golla, 4. Dino Štiglec - 11. Mateusz Cholewiak (85, 6. Michał Chrapek), 29. Krzysztof Mączyński, 21. Jakub Łabojko, 7. Róbert Pich, 8. Przemysław Płacheta (89, 20. Mateusz Hołownia) - 9. Erik Expósito (60, 15. Daniel Szczepan).

żółte kartki: Kubicki, Flávio Paixão, Peszko, Fila - Mączyński.

sędziował: Tomasz Musiał (Kraków).
widzów: 13 691.

PPJK - 24 sierpnia 2019, 19:23:37 - *.dynamic.mm.pl
Sławek jak bedziesz oblewał bramke wyłacz telefon.

Michu - 24 sierpnia 2019, 19:24:47 - *.adsl.inetia.pl
Śląsk świetna pierwsza połowa, Lechia jeszcze lepsza druga połowa. Niestety bez napastnika nie da się wygrywać i stąd tylko punkt w Gdańsku

Danziger - 24 sierpnia 2019, 19:27:51 - *.dynamic.chello.pl
W tym sezonie walka o utrzymanie przez rudego debila... Z flavio i lipskim graliśmy na początku w 9ktę przeciwko przyszłemu mistrzowi. Rozumiem, że flavio jest stary i wolny ale nie rozumiem czemu nawet nie potrafi przyjąć piłki, lipski to typowy szczeciński symulant tchórz który ucieka od gry.

Zz@zz.pl - 24 sierpnia 2019, 19:28:20 - *.play-internet.pl
Slask i Lechia !

Bo - 24 sierpnia 2019, 19:42:32 - *.30.26.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A gdzie 3 królowie z GTS w zgodzie do końca świata...

Musial - 24 sierpnia 2019, 19:43:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Placheta i Maczynski do kadry.Teczowi jak mozna splawic rodakow i brac odpady z zagranicy.Brawo lider,tak graja najlepsi.Piast pozdrawia!Jesteśmy najlepsi a z regionalnych ze stolicy tylko pompa.

Mati - 24 sierpnia 2019, 20:16:59 - *.adsl.inetia.pl
Piotr autobus stokowiec zawsze ma problem w 2 sezonie. Lechia walka o utrzymanie

Rarars - 24 sierpnia 2019, 20:43:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Musiał o kim mówisz "lider ??od poniedziałku LIDER wraca do Szczecina...

waldi - 24 sierpnia 2019, 21:09:32 - *.dynamic.chello.pl
Rarars pewny jesteś zdziwisz się

Sivert - 24 sierpnia 2019, 21:09:54 - *.finemedia.pl
Uwaga, uwaga, uwaga na portal ekstraklasa.tv. Przed zaakceptowaniem regulaminu przeczytajcie go ze zrozumieniem.

Natwoj - 24 sierpnia 2019, 21:19:00 - *.play-internet.pl
O co chodzi z tym regulaminem?

jk - 24 sierpnia 2019, 21:23:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pogoń LIDER !!!!!
Cienka ta lechia jak polsilver z nad żylety.

PM - 24 sierpnia 2019, 21:42:56 - *.dynamic.chello.pl
To musiał być mocny mecz z dwóch powodów:
1. Mecz przyjaźni kibicowskiej (2/3 byłego TKWM)
2. Mecz drużyny pretendującej do mistrzostwa z dotychczasowym liderem.
Ale 13k na takim hicie?!

Poli - 24 sierpnia 2019, 22:01:52 - *.play-internet.pl
Tandeta i dziadostwo.Slask nic nie grał w pierwszej połowie a bramke strzelił przypadkiem.W drugiej Lechia ruszyla i zaraz wyrównała.I tyle by bylo z gry.Dziadostwo do poyegi i drogo jak choleta za 3 bilety w tym dziecko 120zł.dramat.

Barça - 24 sierpnia 2019, 22:30:10 - *.dynamic.chello.pl

Barça - 24 sierpnia 2019, 22:34:04 - *.dynamic.chello.pl
Hej byłem dzisiaj pierwszy raz na meczu ekstraklasy w Gdańsku ponieważ jestem turystą z innego miasta to co zobaczyłem to szok, ekstraklasa jest przereklamowana, u mnie w mieście jest trzecia ligą i tu i tam chłopaki szarpia za piłką, różnica jest tylko w cenie biletu, u nas są po 10 a u was 45 mimo wszystko pozdrawiam Lechię Gdańsk. Stadion robi wrażenie:-)

Hitt - 24 sierpnia 2019, 22:40:53 - *.play-internet.pl
Slask swietna prace robi dzieki Trenerowi LAWICKE!!!Fajna gra, styl i zawodnicy dobrani!Super robotę robi Placheta,swietny zawodnik,talent,a przede wszystkim czlowiek!!! Biore obserwacje Go dlugo,(p. Trela przykladem), a co na to scauting? Prawde mowiac on powinien sie uczyc przy Leaandowskim ofensywy a przy Piszczku defensywny.A tu Michniewicz puka bo liczy na swoj wynik!A tak naprawde on sam powinien nadmienic trenerowi I kadry o takim zawodniku!Ale ...wiemy jak bedzie!W pelni talent ktory sila rzeczy musial wrocic do polski zeby kazdy mogl go ocenic i zaroic pozno zostal odkryty to niech bedzie dobrze prowadzony sila rzeczy!!!Nie musi grac ale niech bedzie u brzeczka, a brzeczek duzo zdobedzie!!!

tom811 - 25 sierpnia 2019, 0:19:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
super 1 do przodu

Stargardzi - 25 sierpnia 2019, 7:28:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rarars najpierw trzeba wygrać z Wisłą Płock a uwierz ze to nie będzie takie łatwe zawsze trzeba mieć respekt do przeciwnika a świętować zwycięstwo można dopiero pi wygranym meczu pozdrawiam

OCB - 25 sierpnia 2019, 10:05:42 - *.dynamic.chello.pl
Jak tam wasza wspaniała flaga Wielki Śląsk? Fajnie, że była na meczu. Bo w swilli...

Ulo - 25 sierpnia 2019, 10:08:19 - *.10.210.22
Bardzo dobry wynik, pierwsza połowa dla Śląska druga dla Lechii, równo podzielone punkty w meczu przyjaźni!

lolek - 25 sierpnia 2019, 10:12:03 - *.stooldeer.us
Liga ślimaków! Czas sttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

rafi - 25 sierpnia 2019, 21:19:07 - *.47.24.221.ipv4.supernova.orange.pl
frekwencja poraża-żenada

JohnyKSG - 26 sierpnia 2019, 14:02:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cały czas mówie,że to wynik Śląska ponad stan i grę,seria szczęscia i przypadków! To sie musi skończyć!

waldi - 26 sierpnia 2019, 20:19:06 - *.dynamic.chello.pl