Xyz - 24 sierpnia 2019, 21:41:05 - *.play-internet.pl

Znawca - 24 sierpnia 2019, 21:41:12 - *.centertel.pl

Zielony - 24 sierpnia 2019, 21:41:29 - *.centertel.pl
Odra Opole oświadcza, że kontrakt trenera Mariusza Rumaka został rozwiązany. Panu trenerowi życzymy powodzenia w dalszej pracy trenerskiej.

pio - 24 sierpnia 2019, 21:42:55 - *.unknown.vectranet.pl
Jest progres Radomiak na wyjeździe nie przegrywa.!!!!
POzdrowienia dla normalnych
TYLKO RADOMIAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Olo - 24 sierpnia 2019, 21:43:09 - *.internetia.net.pl
Było mówione 4pkt w dwóch najbliższych meczach także Rumak do Jastrzębia jeszcze powinien jechać.

Gizmo - 24 sierpnia 2019, 21:43:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Remis na wyjeździe to jak zwycięstwo dla Radomiaka. Brawo za wynik. Czemu nie grał Leo ?

gregor13 - 24 sierpnia 2019, 21:43:27 - *.unknown.vectranet.pl
Cienizna Radomiak, zremisować z cienką Odrą, cienizna... Prawdę mówiąc po środowym remisie z Jastrzębiem zastanawiałem się, czy z Odrą nie będzie również remisu prawem serii - dwa zwycięstwa - dwie porażki, dwa remisy, ale jednak liczyłem na 3 punkty w Opolu. Cienizna, panowie, nie ma kto strzelać goli...

Łysy - 24 sierpnia 2019, 21:44:04 - *.play-internet.pl
Słabo zieloni jak teraz nie będzie punktów to na wiosnę jak zwykle lipa

Rumak - 24 sierpnia 2019, 21:44:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czekam na oświadczenie zarządu w stosunku do siebie,ostatni światło gasi,dobranoc

hm - 24 sierpnia 2019, 21:45:59 - *.30.27.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Radomiak to chyba grał dziś na utrzymanie posady dla trenera Rumaka(ale piłkarze Odry ewidentnie na jego wyrzucenie), bo nie da się inaczej usprawiedliwić tego jak dali się zdominować z grającą od początku sezonu piach Odrą(praktycznie każda możliwa statystyka przez większość meczu była na korzyść Odry), co prawda obudzili się pod koniec, ale tego było za mało. Ciekawi czy taka będzie taktyka na resztę meczów wyjazdowych, czyli przez większość meczu liczymy że przeciwnik nam nic nie strzeli, a w ostatnich 20 minutach liczymy, że my strzelimy, ale z lepszymi drużynami to się raczej nie sprawdzi

drapu - 24 sierpnia 2019, 21:46:01 - *.146.32.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rumak miał wygrać z Radomiem i co ?? Rumak leci nie wygrać takiego meczu wstyd

Rrr1910 - 24 sierpnia 2019, 21:51:37 - *.unknown.vectranet.pl
Ewidentnie był karny dla Radomiaka ! Więc! Cisza!

Stal M - 24 sierpnia 2019, 21:54:01 - *.sta.tvknaszapraca.pl
odra awans , pewne info

Kibic - 24 sierpnia 2019, 21:54:06 - *.network.biggnet.net
Banasik kończ wasc wstydu nam oszedz! Ze slabiutka Odra 5 obrońców a w końcówce meczu to już 6! Kto ma strzelać bramki! Drużyna Radomiaka pod wodzą Banasika to dramat! Brak ładu, koncepcji i myśli trenerskiej. Nawet moja sąsiadka poprowadzilaby ten zespół lepiej. Banasik na ciebie też nadszedł czas.

Kumaty - 24 sierpnia 2019, 21:54:59 - *.centertel.pl
Odra 100% lepsza. Ciągle posiadanie piłki a Radomiak tylko rozpaczliwie wybija z pola bramkowego i ciągły autobus w polu karnym . Dopiero po jakiś 70 min udało im się wyjsc za połowę gospodarzy. Odra gniotła. Ponad 95% posiadania piłki tylko nic w siacie

Xyz - 24 sierpnia 2019, 21:59:31 - *.play-internet.pl
Powiem tak obiektywnie, jak Odra teraz zwolni Rumaka to popłyną ostro na finansach

@offside - 24 sierpnia 2019, 22:06:18 - *.176.221.100
Gdy się nie wygrywa z Radomiakiem to znaczy że ciężką będzie walka o utrzymanie.

O_O - 24 sierpnia 2019, 22:20:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak można z takimi cieniasami nie wygrać?!!!

Max - 24 sierpnia 2019, 22:23:49 - *.146.50.121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rumak zaszczuty ale i tak według mnie siebie nadaje drugi kibu vikunia z Płocka w teorii i gębie mocny ale w meczu nie wie co robić lepiej niech się weźmie za akademie bo to ten sam typ co ten Jaś fasola z Bełchatowa co teraz akademie Lecha prowadzi i rezerwy Lecha w 2 lidze

Shrek - 24 sierpnia 2019, 22:54:52 - *.163.228.93.ipv4.supernova.orange.pl
Panie prezesie tu trzeba dzwonić a nie zwalniać.

kibic - 24 sierpnia 2019, 23:12:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zamiast karwota lepiej Winsztala albo tego Kluske po co to go
ściągnęła by grał w rezerwach ten trener Banasik ma takie przemyślenia po tylu meczach kolejkach ze wstawi składnika i Grudwskiego w 1jedenastce to pi 3meczach było widać . Trenerze kochalski lewandowski Cichocki Abramowicz -klabnik kaput-mikita Michalski makowski-LEO Nowak czy Ty tego nie widzisz ze tak trzeba grać

pio - 24 sierpnia 2019, 23:39:17 - *.unknown.vectranet.pl
Martin Klabnik musi grać w obronie !!!!!!!!!!!!!!
Banasik jak ty mnie gościu wk.................
Leoo na pozycję 9
Jako młodzieżowiec Sokół do przodu albo Winsztal

Warchoł - 24 sierpnia 2019, 23:46:16 - *.unknown.vectranet.pl
@kibic - ilu kibiców tyle różnych zadań. Z tych, których nie wymieniłeś ja w składzie widzę Halucha, Filipowicz i Sokoła na zmianę z Winsztalem. Oni z pewnością zostawią serducho na boisku. Tylko Radomiak! Ps. Do kilku napinających się kibiców Odry - jeżeli my jesteśmy ciency to jacy wy jesteście?

polokoktow - 24 sierpnia 2019, 23:49:40 - *.30.24.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Warchoł, grunt że nie jesteśmy chytrą babą

Warchoł - 25 sierpnia 2019, 0:01:15 - *.unknown.vectranet.pl
I jeszcze do kibiców Radomiaka najeżdżających na Banasika - może piszcie kogo widzielibyście na jego miejscu. Dla mnie gość zasługuje na szacunek za awans, który zrobił w pierwszym roku pracy. Środek tabeli po 6 kolejkach też jest ok. Poza tym w każdym meczu (dzisiejszego nie widziałem) gramy ofensywnie i stwarzamy sobie dużo sytuacji. Ale wam mało. Zróbcie zrzutę i wykupcie Guardiolę z MC albo podbijcie do Mourinho - jest do wzięcia. Pozdrawiam normalnych. Tylko Radomiak!

Warchoł - 25 sierpnia 2019, 0:05:39 - *.unknown.vectranet.pl
@polokoktow - ponieważ widzę, że całą wiedzę o życiu czerpiesz z Youtube to nie zamierzam burzyć twojego świata. Wygrałeś.

Rysu - 25 sierpnia 2019, 0:21:22 - *.207.125.185.baremetal.zare.com
Odra opole spadek jak nic

Haha - 25 sierpnia 2019, 1:03:16 - *.network.biggnet.net
Do wzięcia Rumak za Banasika-))) na Rumaku do ekstraklasy. A na Banasik na dno!

Blitz - 25 sierpnia 2019, 1:16:56 - *.centertel.pl
Mecz oglądałem na żywo od 13 minuty. Radomiak pierwsza połowa to typowa gra defensywny. Radomianie spodziewali się ze Odrą ruszy i trzeba wytrzymać ambitny napór opolan. Odrą pomimo przewagi i kilku groźnych dosrodkowan nie stworzyła nic klarownego. Im bliżej końca pierwszej połowy to Radomiak zaczął się budzić ze snu. Druga połowa to dobre chwile dla Odry jak i Radomiaka. Więcej sensownych akcji z najlepszą Kaputa, który ładuje w poprzeczkę. Generalnie słaby mecz słabych drużyn. Może Radomiak zbyt bojazliwie i zbyt długo dał Odrze pograć w pierwszej połowie. Z takim podejściem, grą i skutecznością to walka o utrzymanie. Odrą raczej spadek chyba że będą wzmocnienia w przerwie zimowej. Teraz Rumukowi podziękować. Jeszcze o karnym na Górskim to chyba nie było. Sam piłkarz nie protestował, ale dużo się wydarzyło w tym czasie w polu karnym, że chętnie obejrzałbym powtórkę. Na plus zmiana Górskiego - spokój, przyjęcie, rozegranie. Kaput - bez głupich zagrań i za fajne wejście w najlepszą akcję meczu. Minus to Karwot- choć ch ial brać grę na siebie to jednak jego decyzje i zagrania nie zawsze były dobre. Cichocki miał już odpocząć, a tu dalej gra. Wprawdzie żółtą kartkę okupił skasowanie akcji Odry to jednak czasem zbyt wolny w ocenie akcji. Mam nadzieje, ze to zero z tyłu i ten punkcik z wyjazdów to na dobry początek, ale o pierwszej szostce możemy zapomnieć. Tylko Radomiak!!!!

Guru - 25 sierpnia 2019, 1:20:48 - *.176.221.100
Trener w radomiaku wykonuje zadanie w 100%,cel na ten sezon to uratować drużynę przed degradacją.Nie jest chyba cudotwórca by coś więcej ugrać z tym składem.

Warchoł, to ja widziałem ten mecz i zespół z Radomia był żałosny, a wydumane kontuzje i turlanie się po boisku zawodników Radomiaka powinny trafić do Mam talent. Polecam panów z nr 33 i 55.

Varadi - 25 sierpnia 2019, 1:53:37 - *.ssp.dialog.net.pl
Odra Opole dobry nawóz na pole

Broniarz - 25 sierpnia 2019, 2:00:44 - *.30.48.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Banasik, Studziński, Lesisz out

Jejus - 25 sierpnia 2019, 2:45:19 - *.dynamic.chello.pl
Też byłem na meczu i wróciłem już do domu. W połowie Radomiak tylko się bronił i nie potrafił utrzymać się przy piłce zagrożenie stwarzał chyba tylko po stałych fragmentach gry. Druga połowa bardziej wyrównana i w tej części gry Radomiak przeprowadził najgroźniejszą akcję meczu strzał Kaputa w poprzeczkę. Napewno ustawienie z trzema środkowymi obrońcami przyniosło efekt bo nie straciliśmy żadnego gola, ale za to w ofensywie nie stwarzaliśmy praktycznie zagrożenia poza opisana wyżej akcją. W meczu u siebie jeśli będziemy grać trójka środkowych obrońców trzeba wystawić max jednego defensywnego pomocnika dla mnie Kaputa. najbliższym meczu musimy wygrać za wszelka cenę. Tylko RADOMIAK !!!

@O-O - 25 sierpnia 2019, 7:27:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wyhamuj swoje zdziwienie,spójrz na wyniki Radomiaka z Tychami I Olsztynem a wyniki Odry

Warchoł - 25 sierpnia 2019, 7:35:56 - *.unknown.vectranet.pl
@polokoktow - ponawiam pytanie. Skoro zespół z Radomia był żałosny to jaki był zespół z Opola? Beznadziejny? Nędzny?

Ja - 25 sierpnia 2019, 7:54:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nedzny...Odra Opole

oset - 25 sierpnia 2019, 9:06:15 - *.176-107-171.citysat.com.pl
Pomalutku,pocichutku,ni z tego ni z owego pozbyli się dobrego zawodnika Ivana Martina do Podbeskidzia z Odry.Czyżby mieli za dużo dobrych zawodników?

wienek - 25 sierpnia 2019, 9:34:22 - *.dynamic.chello.pl
Slabiutkie obie druzynki.Nastepny sezon 2 liga prawdopodobna dla Odry bo Radomiaka p.Slawek przez swoje kontakty sedziowskie moze uratowac

Fan - 25 sierpnia 2019, 10:16:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Odra to zespół komediowy a nie piłkarski. Jak można w 6 meczach zdobyć tylko jednego gola?

panpofachu - 25 sierpnia 2019, 11:10:50 - *.opaltelecom.net
Radomiak dopada rzeczywistość a Włefista Banasiak nie do gra tego sezonu w Radomiaku :D

posejdon - 25 sierpnia 2019, 11:44:10 - *.centertel.pl
panpofachu....tacy jak ty już wydali sąd nad Banasikiem przed poprzednim sezonem i zaliczyli marszczyce otrzewnej....teraz znowu sie zaczyna....z Siedlec jesteś...daj spokój trenerowi bo Radomiak bardzo ładnie klepie....brak tylko skuteczności ale miejmy nadzieje że skuteczność nadejdzie i będzie ok.

posejdon - 25 sierpnia 2019, 11:51:08 - *.centertel.pl
A poza tym Banasik w Radomiu zasługuje na szacunek....a trollują go chomonta z Siedlec

Warchoł - 25 sierpnia 2019, 12:09:56 - *.146.33.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@posejdon - dokładnie tak jak piszesz kolego. Tylko Radomiak!

lolek - 25 sierpnia 2019, 12:11:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ludzie po co wy się tu produkujecie? Wszystkie wasze komentarze nie mają znaczenia dopóki głosu nie zabrał najważniejszy ekspert - Broniarz

jagiellona - 25 sierpnia 2019, 12:23:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dziwi mnie czemu każdy mysli ze w Radomiu po awansie od razu mamy grać o awans przecież nie ma stadionu pieniędzy i zawodników na taka ligę. Radomiak gra po prostu o środek tabeli i ten cel jest robiony , takze wiadomo że mecze będzię przegrywał ze słabymi nieraz udam mu się wygrać z lepszym ale tak gra typowy sredniak ligi że kazdy mecz ze kazdy mecz może przegrać wygrac lub zremisować

Legenda - 25 sierpnia 2019, 13:56:53 - *.unknown.vectranet.pl
Moim zdaniem trener daje w pełni rade.Jeśli się utrzymamy to będzie ok, a wszystko wyżej to wiadomo, lepiej dla nas.Nie mamy gdzie grać więc po co pchać się do najwyższej klasy rozgrywkowej?-chyba po problemy.Cierpliwosci i nie popadajmy ze skrajnosci w skrajnosc, bo 1 liga to dla nas na chwile obecna najbardziej optymalne miejsce. Uważam, że Radomiak gra miła dla oka piłkę(poza Opolem, ale takie było tam założenie).Śmieszy mnie jak po dwoch zwyciestwach ludzie widza awans, a po dwoch porazkach zwalniaja trenera...to jakies oderwane od rzeczywistosci jednostki.Środek tabeli będzie dla nas odpowiedni,okrzepniemy,zbudujemy stadion i mozemy pomarzyć wtedy o ekstraklasie w Radomiu.

Pz - 25 sierpnia 2019, 14:25:38 - *.wegrow.domtel.com.pl
W Siedlcach Pan Banasik zyskał szacunek za dobrą robotę podczas pierwszego pobytu natomiast stracił go moim zdaniem tylko po części za katastrofę w trakcie drugiego pobytu ale głównie za swoje słowa o wyciśniętej cytrynie i za kłamstwo a jakie będą ciskał przy obu odejściach. Kariera ponad honor. To nie pomaga utrzymać szacunku. Cieszycie sie bo mu szło. Prezgra parę meczy to nie chce myslec jaki bedzie mial szwcunek.

endriu - 25 sierpnia 2019, 15:01:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Wrchoł , Blitz , Jujus , Posejdon , jagiellonia , Legenda - rzeczowe komentarze prawdziwych kibiców . Nagrodę Nobla dostanie ktoś kto wymyśli program eliminujący debilne komentarze 80% wypisujących na tej stronie. Jeszcze jedno masa ludzi patrzy na ekstraklasę , 1 i 2 ligę przez pryzmat LM czy lig zachodnich. Zostańcie na dzisiejszą chwilę przed telewizorami. Dla mnie kibicowanie Radomiakowi to realia i lokalny patriotyzm z oczekiwaniem że kiedyś poziom będzie tak jak w Anglii , Holandii i itp. Pozdrawiam normalnych kibiców z całej Polski !!!!!!!!

Snofru - 25 sierpnia 2019, 15:57:48 - *.unknown.vectranet.pl
Na końcu kibiców a są tłumy w Radomiu mają gdzieś nie chodze póki zarząd nie znieni się wszystko ustawka

raf. - 25 sierpnia 2019, 16:06:47 - *.rev.snt.net.pl
@endriu - pewnie by trzeba rejestrację wprowadzić, ale taką np. z potwierdzeniem kodem sms - no, ale wtedy te 80% przestanie w ogóle tu zaglądać i inicjatywa moze byc zagrożona...

raf. - 25 sierpnia 2019, 16:12:26 - *.rev.snt.net.pl
dla mnie wyniki i miejsce w tabeli bardzo ok, choć to dopiero 6 kolejek. mozna się trochę przyczepić do gry (zwłaszcza w obronie),ale jak na średniaka 1 ligi - jest ok. jak to ze śroedniakiem - w kazdym meczu kazdy wynik mozliwy, ale głownie patrzę na zaangażowanie i zapieprzanie na murawie. jesli będzie po 1 rundzie i po całym sezonie miejsce ok 10-go - będę bardzo zadowolony.

Panpofachu - 25 sierpnia 2019, 16:18:29 - *.opaltelecom.net
Haha, poszedł ten pseudo trener do Sosnowca i co z nim osiągnął?! Nic i wrócił do Siedlec bo nigdzie go nie chcieli !!! Chłopak daje radę w 2 lidze, ale od 1 ligi poziom go przerasta Jestem z Siedlec i właśnie za to jak potraktował nas, tak będzie traktowany i poza nimi !!!!

kibic 10 - 26 sierpnia 2019, 2:35:51 - *.internetdsl.tpnet.pl
panowie trener banasik ma tyle wspólnego w ustawianiu składu co moja tesciowa , prezesunio grzegorz szara emilecia , chce rzadzic dzielic i ustawiac , wiec tak bedzie grał radomiak za rzadów grzegorza . sokól nadaje sie najwyzej do pchania karuzeli , winsztal do grania , cichy przerklamowany do boksu z nim i obrona zacznie grac.pozdrawiam kibiców oraz prezesa .

Broniarz - 26 sierpnia 2019, 9:25:08 - *.play-internet.pl
A nasza broń Radom wygrała na wyjeździe z KS Wasilków 1:0. Na wyjazd oczywiście nie pojechaliśmy, bo nas zastraszyli w Radomiu, boimy się wyjść z piwnic i tak siedzimy w 17 chłopa.

1962king - 26 sierpnia 2019, 10:13:28 - *.dynamic.chello.pl
Gks Jastrzębie-odra Kapuś opole 4:1

Broniarz - 26 sierpnia 2019, 10:35:51 - *.play-internet.pl
Nasza wielka Brońwygrała w Wasilkowiez tamtejszym KSem 1:0Gdzie pojechało 3 tys wiernych fanatyków BroniTeraz już powinno iść z górkiPowinniśmy bez problemu lige wciągnąć

Garbarnia - 26 sierpnia 2019, 12:36:10 - *.play-internet.pl
Nie lubie was za bardzo więc nie ma sensu komentować newsy o was

19(R)10 - 26 sierpnia 2019, 15:44:40 - *.a2mobile.pl
Broniarz Garbarnia ani ty smieszny ani madry nie jestes. Wciagnac mozesz sobie tylkiem

Broniarz - 26 sierpnia 2019, 17:57:13 - *.play-internet.pl
Romuniak remisuje w Opolu po nędznej grzeA Broń pykła KS Wasilków Na wyjeździe: )Dzięki temu że Chłopcy mogli liczyć na wsparcie 3ech tysWiernych fanatyków Broni