Barber - 24 sierpnia 2019, 21:50:20 - *.adsl.inetia.pl

natolin - 24 sierpnia 2019, 21:50:48 - *.toya.net.pl

max - 24 sierpnia 2019, 21:51:24 - *.ipv.net.pl

sensor` - 24 sierpnia 2019, 21:51:36 - *.dynamic.mm.pl
Dobry mecz, Raków lepszy, fart lecha.

big - 24 sierpnia 2019, 21:51:39 - *.64-127.202.173.217.in-addr.arpa
próbowali stuknąć lecha

zzz - 24 sierpnia 2019, 21:51:52 - *.dynamic.chello.pl
Bardzo miły dla oka na mecz, w przeciwieństwie do żałosnego meczydła granego dziś w Gdańsku.

pb - 24 sierpnia 2019, 21:51:53 - *.148.41.66
kochac raków kochac te kuu...

Rcz - 24 sierpnia 2019, 21:52:12 - *.play-internet.pl
Papszun WON !! Trenować szachistów grenlandzkich wuefisto !! Spadek pewny przez tego pseudotrajnera.

asd - 24 sierpnia 2019, 21:53:10 - *.icpnet.pl
Ludzie ile można przecież Złotek podejmuje takie decyzje ze to jest jakiś skandal. Kiedy w końcu ktoś zareaguje?

garbaty - 24 sierpnia 2019, 21:53:34 - *.146.50.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Obrona Rakowa jak ŁKSu, czyli śmiech na sali. Jeden patrzy się na drugiego, a przeciwnik strzela gola.

MartinMix - 24 sierpnia 2019, 21:53:44 - *.dynamic.chello.pl
Szczepańskiego za ten mecz raków powinien wysłać na księżyc. 3 setki zmarnować to jednak trzeba być drewniakiem.
Ps. Karne jak najbardziej prawidłowe. Raków zasłużył conajmniej na remis.

BartX - 24 sierpnia 2019, 21:54:00 - *.icpnet.pl
Ale ściema z tymi karnymi. Lech spokojnie wygrywał, a sędzia dyktuje karnego z kosmosu.

Piłkarz_3l - 24 sierpnia 2019, 21:54:15 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pewnie że wal z karnymi.ktos na siłę będzie chciał ten raków zostawić w tej lidze.starczy już tych karnych.na legii 3:0 Jak byk no chyba jedenastki będą co kwadrans to różnie może być. LECH NAPEWNO O BRAMKE LEPSZY!!

JR - 24 sierpnia 2019, 21:54:52 - *.dynamic.mm.pl
Dziękujemy Złotkowi za prawdziwe fair play. Dziękujemy ci arbitrze, pokazujesz co naprawdę się liczy w piłce i w życiu!

Znawca - 24 sierpnia 2019, 21:55:03 - *.centertel.pl
To jak to jest z Tym Rakowem? Podobno 140 rozegrań stałych fragmentów, a to z rożnych Lech strzelił dwukrotnie? A Raków tylko z karnych. To te rozegrania dotyczą karnych, czy o co chodzi?/=

wakawaka - 24 sierpnia 2019, 21:55:34 - *.centertel.pl
Na meczu Stali Mielec w Niecieczy w środę w niższej klasie było więcej ludzi.

Qaz - 24 sierpnia 2019, 21:56:48 - *.dynamic.mm.pl
Do Rcz. Hahahah no quwa a jakieś 5 miesięcy temu byś mu w cztery litery wlazł,a teraz jest be? Spokojnie Raków wygra i znowu będziesz go kochał. Chłopaku takich kibiców jak ty na stadion nie powinni wpuszczać

Piłkarz_3l - 24 sierpnia 2019, 21:58:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Adik - 24 sierpnia 2019, 21:59:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mecz przegrany,tylko i wyłącznie przez Papszuna.Dlaczego gral Musiolik zamiast Forbesa,Dlaczego grał Kasperkiewicz?Papszun jestes slepy?czy idiota?

normal - 24 sierpnia 2019, 21:59:20 - *.play-internet.pl
Te karne to jakaś parodia. Nie do końca złotkowi się udało.Lech 3 pkt i robimy dalej swoje. Brawo!

Max - 24 sierpnia 2019, 21:59:41 - *.146.50.121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda Rakowa w drugiej połowie zmietli Lecha ale jak się 3 setek nie wykorzystuje to tak się kończy ale mecz fajny dla postronnego kibica. Raków powinien się utrzymać jak na ten moment spadek Arka LKS i chyba Korona albo Płock

Kibiccc - 24 sierpnia 2019, 22:01:02 - *.30.54.3.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Złotka decyzje to jakiś Monty Python. Co on dzisiaj wyprawiał. Raków niech dziękuję PZPN że dzisiaj był w grze.

piter - 24 sierpnia 2019, 22:04:23 - *.centertel.pl
nie ma źle - jakby grał ten Zaniemówicz to było by z 5 goli w plecy

Slaw - 24 sierpnia 2019, 22:04:28 - *.static.surfer.at
Dziwne decyzję Złotka... Drugi karny ok, ale pierwszy typowy wał jak z czasów Fryzjera!!!

jamal - 24 sierpnia 2019, 22:06:35 - *.net.brewet.pl
Pierwszy karny na pewno z sufitu, a Var siedzi cicho bo chcą emocji.

BartX - 24 sierpnia 2019, 22:06:45 - *.icpnet.pl
A nie przyznanie karnego dla Lecha po strzale Jevtica i ręcę zawodnika Rakowa to tylko potwierdzenie jaki poziom prezentował ten marny sędzina

bigosmiszc - 24 sierpnia 2019, 22:07:37 - *.111.247.134
Zrobiono z przeciętnego trenera mega gwiazdę, a teraz będą na siłę faworyzować jego drużynkę.

giekaesiak - 24 sierpnia 2019, 22:11:24 - *.147.37.121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Atmosfera była dziś super, aż żałuję że nie wybrałem się na meczyk, ale i tak wszystko słyszałem z bloku :D

columbxx - 24 sierpnia 2019, 22:13:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo sędzia p.Złotek...W dyktowaniu"11" goni Mistrza Pierwszy karny dla Rakowa to prawdziwy majstersztyk.A innego karnego nie zauważył...

Zaki - 24 sierpnia 2019, 22:18:10 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Szkoda, że Raków zaczął naprawdę grać dopiero po przerwie...

kibic - 24 sierpnia 2019, 22:19:49 - *.153.229.57
Papszun jesteś największym dramatem w historii ekstraklasy. Jak można być tak niewidomym...?? Ciągle szukasz optymalnego ustawienia, a pomijasz gościa który nadawał ton grze Rakowa. Pod warunkiem, że Domańskie gra. Nie rozumiem jak można skreślić tak przydatnego zawodnika po 45 minutach pierwszego meczu. To świadczy tylko o kwalifikacjach pseudo trenerka. Doman jako kibic Rakowa życzę Ci udanego transferu zimą i regularnej gry na która zasługujesz. Nie marnuj więcej czasu w Częstochowie bo po prostu nie warto.

qwerty - 24 sierpnia 2019, 22:21:17 - *.icpnet.pl
Jeszcze z 2-3 minuty i Złotek wynalazłby kolejnego karnego. Facet od jakiegoś czasu idzie w stronę Marciniaka i próbuje grac boiskowego szeryfa na jak Szymonek.

Neutral60 - 24 sierpnia 2019, 22:42:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Grający cały mecz "na aferę " Raków o mało nie zdobył niezasłużenie 1 punktu. Piłkarsko Kolejorz był o klasę lepszy.Raków to tylko ambicja, ambicja ,ambicja. Raków po meczu "zajechany na amen". Następny rywal Rakowa będzie dzięki Kolejorzowi miał spacer z "zatartym " rywalem. Maki nic nie gra i powinien tak jak Trała,Radut,Gajos,Janicki zmienić klub. Kibice Kolejorza nie chcą mieć " tłustych kotów" a piłkarzy walczących do upadłego.Złotek tak jak Gil w innym meczy tej kolejki drukował aż miło .Gdy strzelał Jevtić w okienko bramki Rakowa a obrońca zwiększając rękę obrys swego ciała ręką w polu karnym zmienił kierunek lotu piłki poza bramkę to karnego nie widział .Nawet nie konsultował tej sytuacji z Varem.Oj sędziowie i komentatorzy z C+ nie lubią Kolejorza , który obecnie gra w extraklasie najlepszą piłkę .

debo - 24 sierpnia 2019, 22:47:30 - *.play-internet.pl
Gytkjer obrócony tyłem dostaje w rękę...karny?

Simon - 24 sierpnia 2019, 23:19:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
"Drukarz"

PogSz - 24 sierpnia 2019, 23:32:57 - *.253.22.248
Raków nie wyszedł na pierwszą połowę z szatni. Pierwsza bezsensowna bramka ustawiła mecz. W drugiej połowie zamiast 3-2 dla Rakowa zrobiło się 2-3. Ale trzeba przyznać uczciwie, że Lech mógł dobić Raków już w 1 połowie. Szkoda Rakowa bo mógł wywalczyć remis.
W poniedziałek tytuł lidera zagości do Szczecina

Emet - 24 sierpnia 2019, 23:38:48 - *.IP.cloudmosa.com (*.0.34.48)
Lech podziękujcie bramkarzowi najlepszy u Was gracz .... szczęście dziś po Waszej stronie ... ale nic wielkiego nie pokazaliście jak na zespół z taką klasą to słabo

tt - 24 sierpnia 2019, 23:52:54 - *.ip.systemia.pl
Pierwszy karny to jakaś komedia. Gdzie był var się pytam ??

papa - 24 sierpnia 2019, 23:57:53 - *.dynamic.mm.pl
Kasperkiewicza ostatnio nie było i wygrali. Dziś był to same babole. Musiolik to napastnik czy statysta na boisku ? Co on w ogóle robi w zesple grającym w ex ?

anonim - 25 sierpnia 2019, 0:04:46 - *.wtvk.pl
złotek ty ...rwo ile wziąłeś ty śmieciu! ,,, bać takiego sędziego i całą rodziną jego! 1-szy karny z totalnej dupy! złotek ....uj + anal+

1234 - 25 sierpnia 2019, 0:48:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do papa ...Babole to masz w nosie pajacu ,nie wypowiadaj się jak nie masz pojęcia o piłce

WE - 25 sierpnia 2019, 1:05:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ile złotko postawiło u buka że raków nie przegra meczu ? ŻENADA

... - 25 sierpnia 2019, 1:08:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szczepański, zezoku - u buka obstawiłeś, czy jak? Musisz mieć bramkę wielkości Camp Nou, żeby w nią trafić...
A Papszmir chyba musi zarządzić treningi koncentracji umysłu, bo nie pierwszy raz Raków po pierwszym gwizdku myślami jest wszędzie, tylko nie na boisku. Beztroski jak na podwórku futbol, to nie jest dobry pomysł, nawet na słabą polską ekstraklapę.

lazabawa - 25 sierpnia 2019, 2:00:09 - *.torproject.org
Na 90minut jak zwykle sami "eksperci", jeden pisze, że Raków grał "na afere", drugi, że w Lechu tylko bramkarz grał dobrze, wyjmijcie głowe z d**py. Fakty są takie, 2 dobre grające ofensywnie drużyny, pierwsza połowa dla Lecha, druga dla Rakowa, mimo kontrowersji przy 1 karnym i niepodyktowanym karnym dla Lecha, Raków miał sytuacje żeby ten mecz chociaż zremisować (siema Szczepański), Lech dużo lepszy niż w poprzednim sezonie powinien tylko piąć się w górę i grać o mistrza w tym sezonie, co do Rakowa to jak wyeliminują frajersko tracone bramki (pasywność kaspierkiewicza przy 0:1 i Gliwa + Musiolik przy 3 bramce) to spokojnie się utrzymają
PS. Sędzia powinien zostać zawieszony

Jr - 25 sierpnia 2019, 8:23:24 - *.146.161.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mecz Lech-Śląsk ręką Rognego karny identyczna sytuacja piłka po rekach gracza z Rakowa wychodzi na różny karnego dla Lecha nie ma. Trzeba skończyć z takimi ustawkami i surowo karać "sedziow" i ta komisje w varobusie. To są oszuści.

Jola - 25 sierpnia 2019, 9:30:33 - *.110.euro-lan.pl
A co jest z Malinowskim, dlaczego nie gra? Czyżby Malina bez formy?

wienek - 25 sierpnia 2019, 9:43:26 - *.dynamic.chello.pl
Sedzia Zlotek i ten caly VAR zenada.Rakow gral dobrze w 2 polowie co prawda przy wydatnej pomocy pseudo sedziow ale Lech pokazal charakter.Bramka na 3:2 majstersztyk

Neutral60 - 25 sierpnia 2019, 9:55:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gwizdacze dyktują przeciw Kolejorzowi takie "śmieszne "karne jak w tym meczu. Jeżeli nie mają internetowi "experci" sklerozy to powinni pamiętać także taki "śmieszny" rzut karny Kostevycza. Piłka po niecelnej wrzutce z boku w pole karne z ostrego kąta w okolicach 14 metra od bramki przy odchodzącej piłce od bramki przy linii końcowej boiska trafia w wyskoku w rękę Kostevycza odwróconego twarzą od bramki. Piłkarz nie mógł widzieć lecącej piłki. Przypomnijcie sobie jaki to "expert" z gwizdkiem to odgwizdał i wskazał na " wapno ".A Pan Sławek jak zwykle z opinią dostosuje wypowiedź do interesu sędziów. Nawet jak trzeba to potwierdzi ,że Słońce kręci się wokół Ziemi.W nc+ expertem powinien być wiarygodny i bezkompromisowy trener Strejlau. Wtedy przewałek by nie było lub ich mniej by było.

herhor - 25 sierpnia 2019, 10:20:05 - *.odramedia.pl
Sędzia swoimi decyzjami stworzył nowe przepisy gry w piłkę. Jeśli obrońca chce wybić piłkę, to napastnik może w niego wjechać, żeby czysto nie trafił w piłkę po czym się przewrócić. Za takie zagranie należy się rzut karny (nie ważne że normalnie byłby to faul napastnika, teraz to jest faul obrońcy). Albo sytuacja gdy Jevtić strzela na bramkę, o obrońca Rakowa blokuje strzał ręką. Sędzia po naradzie z Var decyduje, że karnego nie ma, ale jest rzut rożny, bo piłkę zblokował obrońca (nie ważne żę ręką). Kryminał!!!

Paolo - 25 sierpnia 2019, 11:03:52 - *.centertel.pl
Pierwszy karny dyskwalifikuje sędziego z wykonywania zawodu. Jest var, sędzia nie zna przepisów gry w piłkę nożną. Drugi karny ... Też watpliwy choć tutaj sędzia by się mógł jakoś wybronic.

paprykarz - 25 sierpnia 2019, 11:07:14 - *.62.121.175
pierwszy karny to jakiś żart, to ten mały z Rakowa faulował. drugi karny ok - Gytkier obił plecami ale Gumny normalnie odsuniętą ręką zatrzymał piłkę. sędziemu chodziło o te plecy ale ręka i tak była, tylko 0,1 sek później.

cvg - 25 sierpnia 2019, 12:07:45 - *.146.228.177.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
1 wygrał zespół lepszy i dobrze ale szkoda że nie do zera
2 dramaturgię meczu Lech zrobił sobie sam
3 za skład wyjściowy Papszun powinien wylecieć, w momencie ogłoszenia ludzie chcieli wyjść ze stadionu- z drewnem Musiolikiem, bez napastnika, z najgorszym na noisku Francuzem z 11 (Zachara czy ,to ty???). Forbes- ławka, DOMAŃSKI ŁAWKA, Bartl- ławka.
4 czwa bez karnych nie jest w stanie strzelić gola
5 czwa traci bodajże 8 (słownie osiem) goli w meczach u siebie
6 czwa z dwoma karnymi nie jest w stanie zdobyć punktu
7 zawodnicy typu Szczepański - 3x100 niecwystarcza na 1 bramkę.. i to nie jest kwestia tego meczu- to taki typ i udowadniał to w 1 lidze. Schwartz zresztą podobnie- a mówimy o 2 najlepszych zawodnikach czwy w tym meczu
8 stałe fragmenty gry w czwie wywołują po prostu litość i śmiech, szczególnie po tej całej gadce jaka to jej silna broń.
9 Czwa ma drągali w obronie i (podobno) bramkarza a traci 2 gole po rzutach rożnych z pola bramkowego.
10 co robi Papszun jak jego drużyna jest ośmieszana w 1 połowie ? oczywiście nic - co robi Papszun w związku z punktami powyżej? p. farmazony..
kibicując w pewnym zakresie czwie.. niestety kandydat do spadku i to nawet jak wróci Niewulis co będzie mega wzmocnieniem i załata dramatycznie ziejącą dziurę na obronie..

Daro - 25 sierpnia 2019, 12:19:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
paprykarz - moim zdaniem Gumny zagrywał ręką po gwizdku, czyli i tak to nie miałoby konsekwencji. Ogólnie to sędzia się "popisał"

GGG - 25 sierpnia 2019, 12:41:18 - *.40.87.22
Lech Lech Kolejorz !!! Sędzia ślepy po co ten var ??!!!

abc - 25 sierpnia 2019, 15:41:33 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Lech, mimo dużej pomocy sędziów dla gospodarzy to daliście rady brawo. Dla mnie pierwszego karnego nie było, bo to napastnik bardziej faulował Satke, a sędzia dał się nabrać. Drugi karny to już zależy. Kartki śmieszne, no widać że pan Złotek już od dawna powinien odpocząć od sędziowania bo sezon w sezon robi coraz gorsze błędy. Brawo za walkę Kolejorz za walkę i z cracovią tylko 3 punkty. Pozdro z Krakowa

rafi - 25 sierpnia 2019, 16:16:43 - *.47.24.221.ipv4.supernova.orange.pl
abc -brawo

rafi - 25 sierpnia 2019, 16:24:42 - *.47.24.221.ipv4.supernova.orange.pl
szkoda Rakowa? klub bez kibiców niech gra w 2 lidze

Szym - 25 sierpnia 2019, 17:10:10 - *.dab.02.net (*.146.58.45)
cvg - następnym razem jak ci się nie spodoba coś ze składem to po prostu wyjdź i już nie wracaj. Nikt nie będzie tęsknił za tobą i twoimi bzdurami

... - 25 sierpnia 2019, 17:20:07 - *.146.45.2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@rafi - Raków nie ma kibiców?... Nie pij piwa chłopcze, bo bredzisz, zostań przy mleku.

cvg - 25 sierpnia 2019, 17:21:43 - *.146.228.177.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
szym a coś masz do powiedzenia merytorycznego?
btw wiesz gdziem mam twoje tęsknoty.. a raków z taką grą back do 1 ligi

Emet - 26 sierpnia 2019, 7:06:25 - *.IP.cloudmosa.com (*.0.37.24)
Szym przecież nawet nie było go na stadionie cvg okulary musiolik ok zawalił 3 bramkę powinien być zmieniony 60min ale druga połowa prawa strona ośmieszenie 4 graczy przy prawej lini majstersztyk minął ich jak 4 drewna za chwile to samo z 3 Bartl piękne brawa od publiczności
Punkty za karne ? Czemu nie pisałeś o innych jak wygrali z Rakowem po samobójach
Nie lubisz Rakowa mi to lata nie jesteś żadnym znawca trollu piszesz kwas to pisz
Raków piękne statystyki robimy swoje na przekór takim malkontentom jak cvg niech mu żyłka pęknie wiadomo gdzie

WiecznyFan - 26 sierpnia 2019, 8:08:27 - *.rev.snt.net.pl
cvg ma chyba jakiś uraz lub miał nieszczęśliwe dzieciństwo bo uczepił się Rakowa na każdym kroku go krytykując, ale jak widać interesuje się i śledzi każdy ruch klubu czyli de facto jest kibicem.

KKS - 26 sierpnia 2019, 14:39:27 - *.10.208.20