25 sierpnia 2019, 0:58:25 - huberts
Dwa gole Wojciecha Wójcika

Wojciech Wójcik strzelił dwa gole dla Hartford Athletic w wygranym 3-2 (1-0) meczu konferencji wschodniej amerykańskiej USL Championship (drugi poziom rozgrywkowy) z drugą drużyną Atlanta United. Polski napastnik wszedł na boisko w 68. minucie, zmieniając Kyle'a Curingę. To jego czwarty i piąty gol w obecnych rozgrywkach.

24 sierpnia 2019, 23:00 - Hartford (Dillon Stadium)
Hartford Athletic 3-2 Atlanta United 2
Ryan Williams 27 (k), Wojciech Wójcik 77, 89 - Andrew Carleton 57, Brandon Vazquez 59

żółte kartki: Danny Barrera, Wojciech Wójcik - Laurence Wyke.
czerwona kartka: Andrew Carleton (85. minuta, Atlanta 2, za obrazę przeciwnika).

sędziował: Lorant Varga.
widzów: 4810.

Hartford zajmuje 16. miejsce w swojej konferencji z dorobkiem 19 punktów po 26 meczach.

Konewka - 25 sierpnia 2019, 1:02:26 - *.205.241.151