25 sierpnia 2019, 15:08:19 - huberts
Rangers FC wygrał w lidze

Rangers FC wygrał w wyjazdowym meczu 3. kolejki szkockiej ekstraklasy z Saint Mirren FC 1-0 (0-0). Szkoci są rywalem Legii Warszawa w IV rundzie eliminacji Ligi Europy.

25 sierpnia 2019, 13:15 - Paisley (The Simple Digital Arena)
Saint Mirren FC 0-1 Rangers FC
Borna Barišić 59

Rangers: 1. Allan McGregor - 2. James Tavernier, 6. Connor Goldson, 5. Filip Helander, 31. Borna Barišić - 18. Glen Kamara, 8. Ryan Jack, 17. Joe Aribo - 22. Jordan Jones (67, 10. Steven Davis), 9. Jermain Defoe (75, 20. Alfredo Morelos), 37. Scott Arfield (84, 29. Andy King).

żółte kartki: Calum Waters - Borna Barišić, Filip Helander.

sędziował: Kevin Clancy.

Pierwszy mecz Legii z Rangers FC w Warszawie zakończył się bezbramkowym remisem. Rewanż zostanie rozegrany w najbliższy czwartek o 20:45 w Glasgow.

Rangers FC z kompletem zwycięstw po trzech meczach jest liderem szkockiej Premiership.

mr - 25 sierpnia 2019, 15:15:20 - *.telpol.net.pl
Większość podstawowej 11 sobie odpoczęła na rewanż z Legią, ciekawe czy warszawiacy też będą rotować.

FCB - 25 sierpnia 2019, 15:19:28 - *.246.28.36
Rangers pociśnie legie że bieda wróci do polski z placzem

SK64GKS - 25 sierpnia 2019, 15:23:51 - *.14-1.cable.virginm.net
mr- jaka wiekszosc podstawowej jedenastki sobie odpoczela?

ameba - 25 sierpnia 2019, 15:44:52 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Mogą być płacze, krzyki, ale Legia i tak awansuje do Ligi Europy.

dd - 25 sierpnia 2019, 15:48:43 - *.68.130.76
@ameba Jak jesteś taki jasnowidz, to podaj numery w totka.

mr - 25 sierpnia 2019, 15:56:20 - *.telpol.net.pl
Davis, Morelos z ławki, Ojo, Katić, Flanagan poza meczem. No to 5 z 11 czyli może nie większość, ale znaczna część.

jskh - 25 sierpnia 2019, 16:15:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mało kto na to patrzy ale 1 września Rangers grają z Celtic.

rafi - 25 sierpnia 2019, 16:22:15 - *.47.24.221.ipv4.supernova.orange.pl
leszcze jak cała ta smieszna liga-tyle

joakim - 25 sierpnia 2019, 17:16:42 - *.184.252.177.ipv4.supernova.orange.pl
Gola strzelił ten Barisić co grał kiedyś w Arce i Piaście?

devlieger - 25 sierpnia 2019, 18:35:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@jskh
Niby tak ale Celtic też ma rewanż Ligi Europy w czwartek. Ma zaliczkę 2-0 z pierwszego meczu niemniej AIK na pewno spróbuje jeszcze powalczyć. Obie ekipy się wypompują w Lidze Europy więc nie sądzę by którakolwiek ją opuszczała ze względu na Old Firm Derby.

Jajacoelho - 26 sierpnia 2019, 10:55:42 - *.toya.net.pl
@joakim
Nie, to inny Barisić. Tamten miał na imię Josip i gra dzisiaj w Stali Mielec.
Borna jest obrońcą powoływany do rep. Chorwacji - nie ta pozycja i nie ta półka.

galancys - 26 sierpnia 2019, 17:00:50 - *.30.26.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl