25 sierpnia 2019, 16:00 - Stargard (Miejski Stadion Piłkarski)

Błękitni: 12. Konrad Skuza - 20. Jakub Szrek, 27. Jakub Ostrowski, 25. Hubert Sadowski, 5. Oskar Nowak - 11. Krystian Sanocki (69, 23. Mateusz Bochnak), 10. Filip Karmański (78, 7. Michał Cywiński), 19. Paweł Łysiak, 18. Wojciech Fadecki - 24. Patryk Paczuk (87, 6. Paweł Bednarski), 9. Piotr Kurbiel (71, 16. Karol Jabłoński).

Resovia: 1. Wojciech Daniel - 23. Mateusz Geniec, 5. Dawid Kubowicz, 33. Sebastian Zalepa, 4. Rafał Mikulec - 18. Krzysztof Gancarczyk (57, 22. Serhij Krykun), 7. Dariusz Frankiewicz (61, 29. Adrian Dziubiński), 8. Konrad Domoń, 17. Kamil Radulj (80, 9. Karol Twardowski), 99. Szymon Feret (57, 24. Szymon Hajduk) - 94. Daniel Świderski.

żółte kartki: Sanocki, Sadowski, Ostrowski, Cywiński - Geniec, Domoń, Twardowski.

widzów: 312.

Lukas - 25 sierpnia 2019, 17:54:29 - *.devs.futuro.pl
bRRawo, Resovia!

Kibic - 25 sierpnia 2019, 17:55:58 - *.dynamic.mm.pl
Mecz na remis. Sędzia nie widzial ewidentnej ręki gracza Resovia w polu karnym w pierwszej polowie.

Perkusja - 25 sierpnia 2019, 17:57:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Reska 1 liga brawo

CWKS - 25 sierpnia 2019, 17:57:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oby taka tabela została do końca sezonu, wreszcie dobra piłka w Rzeszowie.

Resovia - 25 sierpnia 2019, 17:58:44 - *.ip-145-239-77.eu
Ruszyło dopiero po zmianach około 65 minuty, te 3 zmiany powinny być od razu po 45 minutach, po bardzo złej grze z pierwszej połowy. Ogólnie to powinnyśmy od razu wyjść takim składem. Brawo Resovia

Doresovia - 25 sierpnia 2019, 18:06:23 - *.ip-51-38-69.eu
Jestem tego samego zdania że druga połowa lepsza, w 1 polowie graliśmy fatalnie, dobrze że udało się wygrać

Adapo - 25 sierpnia 2019, 18:12:30 - *.29.254.37
i znów "wiadomo" kto kiedy... trudno napisać 90 i 91 cz jak tam było?

__________ - 25 sierpnia 2019, 18:14:40 - *.dynamic.chello.pl
RESOVIA I STAL 1 liga jaja najlepsza pile graja

brel - 25 sierpnia 2019, 18:15:07 - *.ennet.pl
Jak wyżej. Czy redakcja tworzy tę stronę dla siebie, czy dla czytelników? Kiedy doczekamy się precyzji w sprawie strzelonych bramek w 90. + minucie?

o tak - 25 sierpnia 2019, 18:19:26 - *.play-internet.pl
Resovio dziękujemy , super że jest długa ławka rezerwowych , którą Trener umiejętnie zarządza , do zobaczenia a W22.

podk.razem - 25 sierpnia 2019, 18:20:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
spojrz w tabele - dwie rzeszowskie druzyny na czele :-)

max - 25 sierpnia 2019, 18:20:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Swiderski 0-2 91/92', Cywiński 1-2 95'

K - 25 sierpnia 2019, 18:24:54 - *.206.104.208
Dziś nasze zwycięstwo troszke może wymęczone, ale co nie oznacza ze nie mieliśmy sytuacji bramkowych, bo takowe były i mogło być spokojnie 4 - 1, ale jest bardzo dobrze, cenne 3 pkt jadą do Rzeszowa, jestem z Was dumny Resoviacy, wola walki, ambicja dały o sobie znać kiedy musieliście walczyć w tym żarze z nieba, nie oszukujmy sie, pogoda nie była idealna do gry. Druga sprawa, był to TRZECI mecz w tym tygodniu, i drugi na wyjeździe na drugim końcu Polski. Więc wygrana smakuje na pewno bardzo dobrze.
Pozdrawiam wszystkich Resoviaków.
Niemiecka Emigracja!

pp - 25 sierpnia 2019, 18:29:07 - *.246.66.108.skyware.pl
i ten pechowy mecz z Bytovią…. byłby Lider BRRawo Resa! Derby będą hitem tej ligi!!!!

wujekpiotr - 25 sierpnia 2019, 18:30:38 - *.play-internet.pl
Ogólnie ciężko szło. Za dużo kartek szczególnie obrońcy. Upał dyktował warunki. Raduli Nie strzela do pustej bramki. Ich bramkarz dwa grube wałki z których powinny być gołe dla RR. Ale 3 pkt najważniejsze po ciężkim tygodniu.

pp - 25 sierpnia 2019, 18:35:51 - *.246.66.108.skyware.pl
Naszych kibiców plus minus 40, głosny doping cały mecz, brawo Panowie!

brel - 25 sierpnia 2019, 18:37:23 - *.ennet.pl
No pewnie. Najlepiej skasować komentarz. Dziękuję za odpowiedź i pewnie za kolejną blokadę nie wiadomo za co :-)

Tadam - 25 sierpnia 2019, 19:29:45 - *.play-internet.pl
Błękitni nie mają szczęścia do sedziow. Bardzo często gwiżdżą na nie korzyść ekipy ze Stargardu. Dzisiaj było podobnie każdy widział rękę która zablokowała strzał tylko nie sędzia.

Wer - 25 sierpnia 2019, 20:40:29 - *.dynamic.mm.pl
Niepokonana Nasza Resovia Kochana !!!!!!

Mks - 25 sierpnia 2019, 21:06:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Resovia pozdro z Legnicy

Mastah - 25 sierpnia 2019, 21:09:23 - *.nwrknj.fios.verizon.net
Pierwsza połowa wyrównana. Poczatek drugiej dla Błękitnych aż do strzelenia bramki przez Resovie. Pierwsza bramka Resovii strzelona z “niczego”. Później Błękitni musieli się otworzyć przez co stracili druga bramke. Na sam koniec bramka kolejki dla Błękitnych.
Mam nadzieje że derby Rzeszowa będa pokazane w TV bo obydwie drużyny graja ciekawy futbol.