25 sierpnia 2019, 20:50:56 - dagazka
Bramka Karola Świderskiego

Karol Świderski strzelił gola dla PAÓK-u w wygranym 2-1 (1-0) meczu 1. kolejki greckiej ekstraklasy z Panetolikós GFS. 22-letni napastnik grał do 67. minuty, w której zmienił go Chuba Akpom.

25 sierpnia 2019, 19:00 - Saloniki (Stádio Toúbas)
PAÓK 2-1 Panetolikós GFS
Karol Świderski 27, Josip Mišić 76 - Dálcio Gomes 90

żółte kartki: Douglas - Adrián Lucero, Frederico Duarte.

sędziował: Aristotélis Diamantópoulos.

W zespole gości całe spotkanie rozegrał Igor Jovanović (kiedyś Miedź Legnica), a Joan Román (w przeszłości Śląsk Wrocław i Miedź Legnica) zszedł z boiska w 68. minucie, kiedy zmienił go Frederico Duarte.

MoN - 25 sierpnia 2019, 22:02:32 - *.127.22.119
Ciekawe czy Brzeczek powola bylego mlodziezowca do swijej kadry. Moim zdaniem Lewy to Nr.1, Nr.2 i 3 Milik i Piatek ale grajac 2 napastnikow milo byliby widziec 2 mlodych zdolnych regularnie grajacych napastnikow (np.Swiderski,Kownacki). Do tego Gumny, SO Bielik, Bochniewicz i Wieteska ( jako alternatywa na przyszlosc dla Glika i Bednarka) Szymanski i Zurkowski (alternatywa do srodka pola) i kowalczyk z Pogoni na skrzydlo. kilku zawodnikow z Mlodziezowki co grala na ME powinna byc powoli wprowadzana do pierwszego skladu

ziom1920 - 25 sierpnia 2019, 22:47:14 - *.bialystok.vectranet.pl