31 sierpnia 2019, 14:55:01 - dagazka
Gol Waldemara Soboty

Waldemar Sobota strzelił gola dla FC Sankt Pauli w zremisowanym na wyjeździe 3-3 (3-1) spotkaniu 5. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi przeciwko SG Dynamo Dresden. To pierwsze ligowe trafienie 32-letniego skrzydłowego w sezonie.

31 sierpnia 2019, 13:00 - Drezno (Rudolf-Harbig-Stadion)
SG Dynamo Dresden 3-3 FC Sankt Pauli
Jannis Nikolaou 40, 54, Moussa Koné 85 - Dimítris Diamantákos 13, 29, Waldemar Sobota 16

żółte kartki: Dženis Burnić - Mats Møller Dæhli, Florian Carstens.
czerwona kartka: Jannis Nikolaou (84. minuta, Dynamo, za brutalny faul).

sędziował: Benjamin Cortus (Bawaria).
widzów: 29 953.

W drużynie gości Sobotę w 61. minucie zmienił Christian Conteh, a Jakub Bednarczyk pozostał poza kadrą.

Drużyna Polaków ma pięć punktów i zajmuje 13. miejsce w lidze.

Egon - 31 sierpnia 2019, 15:20:43 - *.dynamic.chello.pl