31 sierpnia 2019, 17:20:16 - bartekwr9
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu w wygranym 6-1 (2-1) meczu 3. kolejki niemieckiej Bundesligi z Mainz. Dla kapitana reprezentacji Polski była to szósta bramka w lidze w tym sezonie.

31 sierpnia 2019, 15:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 6-1 1.FSV Mainz 05
Benjamin Pavard 36, David Alaba 45, Ivan Perišić 54, Kingsley Coman 64, Robert Lewandowski 78, Alphonso Davies 80 - Jean-Paul Boëtius 6

żółte kartki: Joshua Kimmich, Lucas Hernández, Thiago Alcântara - Moussa Niakhaté, Alexander Hack, Pierre Kunde.

sędziował: Markus Schmidt (Wirtembergia).
widzów: 75 000.

Lewandowski zagrał cały mecz. Jego zespół ma na koncie siedem punktów i jest wiceliderem.

__________ - 31 sierpnia 2019, 17:34:03 - *.adsl.inetia.pl
Po co podpisał nowy kontrakt ? Nie chciał trafić do Realu w wieku 33 lat ? daliby mu z 40 mln za sezon bo byłby wolnym graczem i nie musieliby płacić za transfer Realowcy

__________ - 31 sierpnia 2019, 17:35:22 - *.adsl.inetia.pl
Bundesliga ma 18 zespołów, więc w lidze hiszpańskiej ma 4 kolejki więcej na strzelanie goli, łątwiej o złotego buta

dmitru - 31 sierpnia 2019, 17:57:06 - *.30.17.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To jest publika widownia 75 000 kibiców Polska się umywa

Papagol - 31 sierpnia 2019, 18:29:12 - *.play-internet.pl
Oby grał tak świetnie jak najdłużej.

Kriss - 31 sierpnia 2019, 18:35:59 - *.dip0.t-ipconnect.de
w polsce jak w lesie, nie, w polsce jak w chlewie obsranym g**nem, Robert olej repre

D... - 31 sierpnia 2019, 18:56:57 - *.adsl.inetia.pl
Nie oleje repry bo - po pierwsze - jest profesjonalistą a nie sfochaną ciotą, a po drugie - nie mniej ważne - jeśli chce wreszcie zdobyć nagrodę dla najlepszego piłkarza świata, to musi mieć sukcesy klubowe (mistrz kraju, puchar i nie mniej niż 1/2 LM, albo i wyżej, a do tego król strzelców we wszystkich rozgrywkach) i w reprezentacji (1/2 albo i wyżej w ME). To jedyna droga, a on o tym doskonale wie i - jak na razie - robi wszystko, żeby do celu dotrzeć :-)

Szczery - 31 sierpnia 2019, 19:02:24 - *.appliedprivacy.net
Nie zmienia to w niczym faktu, że on jest bardzo drewniany, co udowodnił na Mundialu w meczach z Senegalem i z Japonią.

Zenek - 31 sierpnia 2019, 19:07:29 - *.30.17.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Właśnie na mundialu pokazał klasę co potrafi

zorro - 31 sierpnia 2019, 19:31:06 - *.centertel.pl
Niby prawie 90 tysiecy , ale atmosfera jakby bylo 20 .
Chociaz i tak kiedys gorzej .
Niemal wcale kibicek .
Do Legionistow nie ma co porownywac Bayernek .
Do tego trener gorszy niz Nenad Bjelica, brak managera , ktory ogldalby polska lige na zywo i szukal nowych zawodnikow .
Kadra poza Polakiem bardziej drewniani niz techniczni .
Pan Lewandowski to oczywiscie klasa , rzuty wolne czy podana z pietki ..
A komfort stadionu to standard jak wszedzie , nawet w Warszawie .
Jedyne co lepsze to zarobki.

zorro - 31 sierpnia 2019, 19:33:16 - *.centertel.pl

Hradec - 31 sierpnia 2019, 20:11:25 - *.dynamic.chello.pl
no i gitara

fansport - 31 sierpnia 2019, 21:17:10 - *.dynamic.chello.pl
pokazał klasę na mundialu, zwłaszcza w sytuacji sam na sam z bramkarzem japonii.

Bob1 - 1 września 2019, 16:31:21 - *.146.228.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl