31 sierpnia 2019, 17:54:21 - bartekwr9
Bramka Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki strzelił gola dla Hull w zremisowanym 1-1 (1-1) spotkaniu 6. kolejki angielskiej Championship z Millwall. To pierwsza ligowa bramka 31-latka w tym sezonie.

31 sierpnia 2019, 16:00 - Londyn (The Den)
Millwall FC 1-1 Hull City AFC
Jed Wallace 10 (k) - Kamil Grosicki 18

żółte kartki: Murray Wallace, Jón Daði Böðvarsson - Jordy de Wijs, Jarrod Bowen, Josh Magennis, Eric Lichaj, George Long.
czerwona kartka: Josh Magennis (90. minuta, Hull, za drugą żółtą).

sędziował: Oliver Langford (West Midlands).
widzów: 12 495.

Grosicki zagrał cały mecz w zespole gości. Cały mecz w drużynie gospodarzy rozegrał Bartosz Białkowski.

Millwall zajmuje 12. miejsce w tabeli z dziewięcioma punktami, Hull jest 20. z dorobkiem pięciu punktów.

Papagol - 31 sierpnia 2019, 18:23:33 - *.play-internet.pl
Ciekawe, czy cieszył się z bramki, strzelonej swojemu koledze z reprezentacji.

WróżMaciej - 31 sierpnia 2019, 19:36:28 - *.56.136.195.intelly.pl
"To pierwsza ligowa bramka 31-latka w tym sezonie" - a nie druga? Wydaje mi się, że na otwarcie sezonu również strzelił

Kalosz - 31 sierpnia 2019, 19:38:44 - *.bb.sky.com
@Papagol - podobno się nie cieszył, przepraszał Białkowskiego ze łzami w oczach za ten incydent. Zarzekał się, że celował w trybuny. Białkowski mu wybaczył gdy Kamil obiecał, że to już się nigdy więcej nie powtórzy...

HC 1904 - 1 września 2019, 2:19:57 - *.centertel.pl