31 sierpnia 2019, 22:43:36 - bartekwr9
Adam Stachowiak obronił rzut karny

Adam Stachowiak z Denizlispor Kulübü obronił rzut karny w bezbramkowo zremisowanym meczu 3. kolejki tureckiej ekstraklasy z Göztepe SK. Była to jego trzecia obroniona "jedenastka" w tym sezonie.

31 sierpnia 2019, 20:45 - İzmir (Bornova Stadyumu)
Göztepe SK 0-0 Denizlispor Kulübü

żółte kartki: Titi, André Castro, Eren Derdiyok - Zakarya Bergdich, Tiago Lopes, Adam Stachowiak.
czerwona kartka: Tiago Lopes (73. minuta, Denizlispor, za drugą żółtą).

sędziował: Suat Arslanboğa (Eskişehir).

W 75. minucie Soner Aydoğdu (Göztepe) nie wykorzystał rzutu karnego (Adam Stachowiak obronił).

W drużynie gości Stachowiak i Radosław Murawski zagrali cały mecz.

Denizlispor Kulübü ma na koncie siedem punktów i jest liderem.

Epikur - 31 sierpnia 2019, 22:45:42 - *.147.101.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Druga obroniona jedenastka w 3 kolejce.

Bytoviak - 31 sierpnia 2019, 22:47:30 - *.petrus.pl
Trzeci mecz i trzeci obroniony karny

crespo18 - 31 sierpnia 2019, 23:01:08 - *.146.98.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mistrzostwo Świata - chyba jeszcze żaden bramkarz nie obronił w 3 meczach z rzędu 3 rzutów karnych

Wan1985 - 1 września 2019, 6:05:10 - *.aerostrada.com.pl
Super sprawa ale nie dziwi mnie to. Adam juz wtedy kiedy grales z nami na Strzeszynie Greckim to byles nie do pokonania z karnego. Pozdrowienia od calej ekipy. Wan.

Papagol - 1 września 2019, 11:22:37 - *.play-internet.pl
Niewiarygodne, jak mu się wiedzie. I jeszcze lidera mają. Los teraz mu wszystko w życiu oddaje!

czleko - 1 września 2019, 13:11:30 - *.centertel.pl
W grupie IV 3 ligi bramkarz Hetmana Zamość Andrzej Sobieszczyk po 4 kolejkach ma już obronione 2 karne na 3 podyktowane przeciwko drużynie.

c6743 - 1 września 2019, 16:27:18 - *.zoombb.co.uk
Stachowiak od ładnych paru lat broni te jedenastki chyba najwiecej miał 4 karne wybronione w sezonie, jest blisko pobicia swojego rekordu