1 września 2019, 3:32:12 - maciejko
Gol Kacpra Przybyłki

Kacper Przybyłko strzelił gola dla Philadelphia Union w wygranym 3-1 (0-1) meczu amerykańskiej Major League Soccer z Atlanta United. Dla Polaka, który rozegrał całe spotkanie, była to trzynasta ligowa bramka w tym sezonie. 26-letni napastnik asystował także przy trzecim golu dla swojego zespołu.

1 września 2019, 1:35 - Chester (Talen Energy Stadium)
Philadelphia Union 3-1 Atlanta United
Brenden Aaronson 61, Kacper Przybyłko 86, Sergio Santos 88 - Josef Martínez 45

żółte kartki: Marco Fabián, Sergio Santos - Eric Remedi, Leandro González.

sędziował: Robert Sibiga.
widzów: 18 510.

Philadelphia Union jest liderem konferencji wschodniej z dorobkiem 51 punktów w 29 meczach.

Dawaj - 1 września 2019, 7:56:44 - *.dynamic.chello.pl
Brzęczek, powołuj go w miejsce Milika

Kol - 1 września 2019, 8:30:39 - *.dynamic.chello.pl
Bardziej w miejsce żurawskiego. Ostatnio gość nic nie gra.

Pan_Brat - 1 września 2019, 8:35:01 - *.centertel.pl
Brzęczek nikogo nie powoła w miejsce Milika, a już na pewno nie napastnika. Przecież wziął już nie grającego Kownackiego. Poza tym wyżej w hierarchii byłby Wilczek oraz Świerczok.

poli - 1 września 2019, 8:45:57 - *.icpnet.pl
Kogo obchodzi jakaś podżędna liga? Poziom max polskiej okręguwki, moja babcia by tam strzelała.

## - 1 września 2019, 9:44:41 - *.adsl.inetia.pl
Strzelił jeszcze jedną bramkę, która została anulowana po weryfikacji VAR.
Swoją drogą to zadziwiające, że koleś, który przez lata pałętał się po 2. i 3. Bundeslidze bez jakichkolwiek osiągnięć, teraz jest czołowym graczem jednego z czołowych klubów MLS.

Pl - 1 września 2019, 10:20:17 - *.dynamic.chello.pl
poli
MLS zjada naszą ligę.

Furmi - 1 września 2019, 10:40:52 - *.centertel.pl
@##
Poziom w Niemczech jest kilka klas wyższy niż w Stanach, więc nie wiem co w tym dziwnego.
Topowe drużyny MLS mogłyby w 2.Bundeslisze najwyżej trochę namieszać, ale bez większych szans na awans.

mw - 1 września 2019, 17:51:05 - *.home4.cgocable.net
miał tez bramkę odwołaną przez VAR, słupek po strzele z dystansu, oraz asystę przy bramce na 3-1.

obserwator - 2 września 2019, 6:46:07 - *.224.183.185.Tele-Necik.PL
Ja bym tego sędziego brał do Ex. zamiast Stefańskich i VARciniaków.